75 ekspertów od robotów w spójny EA
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: 75 ekspertów od robotów w spójny EA

  1. #1
    5 Załącznik (y) W końcu stworzyłem spójnego EA. Mam przyjemność podzielić się historią udanych, opłacalnych i spójnych narzędzi. Zajęło to ponad 14 lat czasu na inwestycje, pieniądze, opłaty za kodowanie w wysokości 30 000 USD, testowanie z powrotem, testowanie na przyszłość i naukę prawdziwego profesjonalnego handlu, profesjonalna wiedza handlowa, która jest zakodowana w moich programach. Całkowity koszt mojego EA to 500 000 $ w moim czasie i pieniądzach.

    99% ekspertów doradców lub większośćroboty zawodzą, gdy zmieniają się warunki rynkowe. Meta cytuje doradców ekspertów zwycięzców mistrzostw wszystkich nie powiodło się w kolejnych latach, gdy warunki rynkowe uległy zmianie.

    Większość forex łatwo 99% z nich zawodzi? Jest mało prawdopodobne, że ktokolwiek kiedykolwiek stworzy spójne forex EA, istnieją zasadnicze powody, dla których nie mogą ich produkować.
    Kilka dyskusji internetowych na temat tego, dlaczego 99% doradców ekspertów w zakresie robotów nie radzi sobie z niepowodzeniem?

    Para forex składa się z dwóch gospodarek, obie są zawsze zmienne, a oczekiwania stóp procentowych zmieniają się w miesiącach i latach. Wahania stają się hałaśliwe, gdy 50% odnosi się do jednej waluty, a 50% do drugiej. Zabija to płynne trendy na rynku Forex. Codzienne transakcje bankowe prowadzone przez banki, banki centralne i firmy powodują wiele ruchów hałasu w odniesieniu do trendów, z fałszywymi ruchami i rozkładem rzeczywistych trendów. Stwarza to hałaśliwe trendy na rynku forex, tendencje te rozkładają się regularnie. Nikt nie może programować opłacalnego EAS dla powyższych zachowanie.

    Moje forex eas są zaprojektowane z podstawami w następujący sposób:

    Typ EAS, który działa na rynku Forex, to Grid EAS. Zaprojektuj sobie sieć EA i wymień ją na oczekiwania stóp procentowych.

    Szukaj w Internecie dla handlu sieciowego Bardzo opłacalna metoda automatycznego handlu EURUSD Handel walutami jak profesjonalista.

    Zrobiłem wiele łatwych w korzystaniu z rynku forex, które są opłacalne w długim okresie. Są to jedyne typy EAS, które generują zwroty.


    Pojedynczy modułowy robot handlowy EA może zostać zaprogramowany z 75 precyzyjnymi systemami wejścia i wyjścia, nie można by tego zrobić z powodzeniem. Zdecydowałem się na 75 różnych EAS, aby dokonać 75 zmian w moim EAS, aby uwzględnić wszystkie warunki rynkowe i zmiany. Jeśli warunki rynkowe ulegną zmianie, EA staje się zdyscyplinowanym przedsiębiorcą. Niektóre z nich są kodowane za pomocą unikalnych zestawów akcji cenowych, ustawień sieci, egii przeciwstawnych z przewagą, podstawowych egii ea (analizowanych w analizie technicznej), przełomów, trendów, trendów śróddziennych handlujących w kierunku głównych trendów, od rynków łatwych, awarie breakout ea, fałszywe fraktale ruchowe ea, reversal eas i wiele unikatowych różnych akcji cenowych eas eas itp

    75 EAS daje mi 75% rocznie, czyli tylko 1% rocznie na EA. Duże fundusze Goldman Sachs z przyjemnością kupią mój EAS za 20 milionów dolarów, mogą zarobić 200 milionów dolarów rocznie lub kilka miliardów dolarów przez wiele lat. Dlaczego miałbym sprzedawać dobry EA? Nie sprzedajemy EAS, ale myślałem, że wielu z nich chciałoby odświeżyć dyskusję na temat doradców ekspertówrobotów.

    1% na EA to na prawdziwe pieniądze konto EAS, nie jest dobre, to jest słabe EA. Inni sprzedają EAS ze 100% do 1000% zysków rocznie, są geniuszami. Ogółem 75% z 75 robotów to prawdziwy EA, jest to bezpieczny EA z bardzo złożonym martyngałem, który podwaja średnio upto * 2 orignal loss size.

    75 EAS działa z 4 komputerów IC7 i 25 platform meta-trader na 4 kontach. Nie testuję EAS pod kątem wcześniejszej rentowności, z wyjątkiem testu wstecznego tylko w celu sprawdzenia funkcji kodu. Jednolity EA to taki, który zarabia co kilka miesięcy, kilka miesięcy w roku, ale pozostaje niskie ryzyko, gdy warunki rynkowe są trudne dla EAS. Nie powinien tracić wiele na złych warunkach.

    Większość testów wstecznych jest bezużyteczna, testy wsteczne, które sprawdziły się dobrze w latach 2001-2006, nie powiodły się strasznie w latach 2007-2012, ponieważ w latach 2001-2006 istniały zasadnicze oczekiwania co do odsetek. Większość testów wstecznych przeprowadzana jest bez użycia plogii, a następnie stosowana w plogii metoda ręczna, tylko do wykonywania pod wpływem negatywnego okablowania ludzkiego mózgu w handlu,


    Trudno jest zakodować jednego robota handlowego ea, który będzie konsekwentnie opłacalny. Handlowiec potrzebuje wielu robotów. Jeśli chcesz zrozumieć urządzenia i roboty, zobacz roboty precyzyjne w fabryce Mercedesa. Nie zamierzam opublikować filmu z taką robotą z wieloma robotami w fabryce Mercedesa, ale widać je na youtube.

    Jest wiele darmowych, opłacalnych EAS z kodami źródłowymi w wyszukiwaniach internetowych, bawię się z nimi, aby zwiększyć moją wiedzę. Dużo się uczę od darmowych darmowych kodów źródłowych do wyszukiwań w Internecie. Nie używam ich do rzeczywistego handlu, ale używam ich tylko do nauki, używam profesjonalnie zakodowanych bezpiecznych EAS na żywo. Mam nadzieję, że wszyscy dostaną się za darmo.

    EAS wysyła również do mojego brokera automatyczne żądanie wypłaty, aby wypłacić zyski, gdy saldo wzrośnie. To tak, jakby mieć własny bankomat EA, po prostu idę do bankomatu, żeby go odebrać.

    Z chęcią odpowiem na poważne pytania.

    Poniżej znajdują się testy powrotne w latach 2001-2008, krzywa kapitału własnego wróciła do 2001-2004, więc testy zwrotne i zoptymalizowane testy zwrotne są bezużyteczne. Testowanie z tyłu jest jak strzelanie ze strzały, a następnie narysowanie wokół niej kółka, nie można tego zrobić w czasie rzeczywistym, więc wszystkie testowane, ponownie testowane, łatwe w użyciu, są bezwartościowe. Zrezygnowałem z pomocy ekspertów, po zobaczeniu krzywej equity za 2007 rok. W 2012 roku było podobnie jak w latach 2001-2004, więc zrezygnowałem z korzystania z pomocy ekspertów w 2011 roku.

    Trzeba było wielu lat, aby dowiedzieć się prawdy. Ponownie uruchomiłem 3 razy po 2011 roku i poddałem się, a nareszcie jestem.













    Traktuję te EAS jako firmę, biznes, w którym komputery kupują i sprzedają, przynoszą roczny zysk. Ta firma nie wymaga pracowników, z wyjątkiem mojego ja i programistów zatrudnionych przy pracy na akord. Jedyne inne wydatki to wynajem biura, komputerów, prądu i internetu. Nie muszę robić nic (mimo że wszystkie są rozwijane), ale po prostu oglądać komputery ATM w akcji. Gdzie mogę kupić taką firmę zarabiającą 75% rocznie? Kupuję podobne firmy, jeśli ktoś chce sprzedać mi EAS. Nie sprzedajemy EAS, używam ich do celów biznesowych.



    .


    moje problemy z EAS na rynku Forex zostały ostatecznie rozwiązane w 2018 r.


    https://www.forex-instant.com/forex-...ma-system.html

    40% więcej zysku poprzez unikanie pierwszych 4 transakcji (po 1), plus 25% więcej zysku dzięki korelacjom handlowym (po 2) i 5% lepszemu przez obrót po 11.00 i 25% więcej zysku poprzez unikanie skalpowania i dziennego obrotu, to jest potencjał 100% poprawa zysków.


    https://www.forex-instant.com/crypto...sd-xagusd.html

    Zrobiłem 44 EAS na rynku forex w 2010 roku, brakowało elementów w ukłae, nie było dostępne na mt4, 8 lat później uczę się brakujących elementów, nie na MT4

    40% więcej zysku dzięki uniknięciu pierwszych 4 transakcji

    plus 25% więcej zysku dzięki korelacjom handlowym

    10% lepiej, handlując po 11,00

    i 25% więcej zysku dzięki unikaniu skalpowania i dziennego obrotu,


  2. #2

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Duże fundusze Goldman Sachs z przyjemnością kupią mój EAS za 20 milionów dolarów, mogą zarobić 200 milionów dolarów rocznie lub kilka miliardów dolarów przez wiele lat. Dlaczego miałbym sprzedawać dobry EA? Nie sprzedam EAS,
    Masz więc ofertę od GS, by kupić swoje EA za 20 milionów? Czy umieścisz TE pokazujący twoich EA w akcji i twoich obecnych otwartych transakcjach, aby można było śledzić prawdziwą wydajność?

  3. #3
    Jeśli twój EA może zarobić 1% rocznie, dlaczego nie może zrobić 10% poprzez zwiększenie skali lub dodanie dźwigni?

  4. #4

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Jeśli twój EA może zarobić 1% rocznie, dlaczego nie może zrobić 10% poprzez zwiększenie skali lub dodanie dźwigni?
    Skalowanie i dźwignia to recepta na wybuchy, niektóre z instrumentów, którymi handluję, przenoszą od 30 do 100 punktów w ciągu 5 minut. Jeden kończy się przyjmując 2 pestki i tracąc 50 pipsów w ciągu kilku minut. Nie mam głowy ani dnia handlu. 99% dziennych handlarzy traci. Większość moich egii wynosi od 3 do 3 miesięcy na stanowiskach, z szerokimi przystankami.

  5. #5
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Masz więc ofertę od GS, by kupić swoje EA za 20 milionów? Czy umieścisz TE pokazujący twoich EA w akcji i twoich obecnych otwartych transakcjach, aby można było śledzić prawdziwą wydajność?
    Nie mam oferty od GS za 20 milionów dolarów. To przykładowa transakcja z zeszłego tygodnia, nie śmiej się z małych rozmiarów, jest to wielowalutowy EA z testem do przodu. Wielokrotna waluta EAS nie może być z powrotem przetestowana. Okręgi na wykresie to wskaźnik na EA. EAS na żywo są na innym koncie. Poniższy handel jest próbką tego, jak i co mam na myśli.

  6. #6
    1 Załączniki, które możesz zobaczyć, ale nie możesz ich dotknąć

  7. #7
    1 Załącznik (y) moja siatka EA Mam 10 siatki EAS w ten sposób. Prowadzę opłacalny losowy wpis siatki na rynku Forex. Poniższa siatka EA jest na indeksy, mogę go używać na forex.

  8. #8
    Moje forex eas są zaprojektowane z podstawami w następujący sposób Typem Easy, które działają na rynku Forex są Grid EAS. Zaprojektuj sobie sieć EA i wymień ją na oczekiwania stóp procentowych. Szukaj w Internecie dla handlu sieciowego Bardzo opłacalna metoda automatycznego handlu EURUSD Handel walutami jak profesjonalista. Zrobiłem wiele łatwych w korzystaniu z rynku forex, które są opłacalne w długim okresie. Są to jedyne typy EAS, które generują zwroty. Poniższe informacje były dostępne w dniu 20 listopada 2017 r. Giełda profesjonalistów handluje, gdy spodziewane są podwyżki lub spadki stóp procentowych, w wyniku oczekiwanych podwyżek stóp procentowych, EURUSD i USDUSD spadły w 2018 r. Ustawiły one cel 1,10 na USD, nie wiem, czy to będzie cel. Goldman Sachs przewiduje, że Fed podwyższy stopę procentową cztery razy w 2018 r. Goldman Sachs powiedział, że spodziewa się dużego rynku pracy w USA, a bardziej normalny obraz inflacji spowoduje, że Rezerwa Federalna podniesie stopy procentowe cztery razy w przyszłym roku. Jeśli słuchałeś dużych chłopców, takich jak Goldman Sachs i oczekiwań dotyczących stóp procentowych, szukaj google, ponieważ oczekuje się, że USA podniosą stopy procentowe 4 razy w tym roku, a zmniejszysz tygodniowe ramy czasowe na Eurusd i GBPUSD, zrobiłoby ponad 2000 pipsów na obu z nich. Spodziewany wzrost stóp procentowych spowodował, że dolar zyskał na sile, oczekiwania co do stóp procentowych i sposób, w jaki napędzają dolara tygodniowo i miesięcznie. To nie jest coś nowego w handlu fx, trwa od lat 70., o ile wiem . Oczekiwania stóp procentowych i gospodarki zmieniają się w ciągu miesięcy i lat. Tak właśnie duże obroty handlowców walutowych. Działały 50 lat temu i działały w 2018 roku. Właśnie dlatego dolar umocnił się. Rynek robi to samo, w kółko.

  9. #9
    Wprowadziłem pewne ulepszenia do 75 wersji, które przynoszą zyski w tym tygodniu dzięki ulepszeniom, bardziej przypominającym 500 punktów zysku w sierpniu.

  10. #10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.