75 ekspertów od robotów w spójny EA - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: 75 ekspertów od robotów w spójny EA

  1. #21
    Konsekwencją tego jest handel długoterminowymi podstawami i łatwymi rozwiązaniami dla rynków o różnym zasięgu oraz łatwymi dostępnymi rynkami. Na rynkach rozległych rynki bardzo dobrze radzą sobie w sieci, na modnych rynkach, które zyskują na popularności, siatki mają tendencję do trendów, a na rynkach, które zyskują na popularności, są również popularne. Straty są minimalizowane w każdych warunkach rynkowych, ponieważ inne rodzaje łatwości zarabiają więcej niż te, które tracą. odbierz dla spójności.

  2. #22

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Handluję ręcznie, rozwijałem i testowałem je od kilku lat. Jest to ogromny projekt i wymaga wielu przygotowań. 75 eas nie jest łatwe do złożenia. 1) eas będzie na żywo 75 eas na 1 instrumencie, to nie fx 2) dźwignia i zamień maksymalnie 1 lot na około 15 k konto rozmiar 3) 75 eas są zaprojektowane do otwierania transakcji na różnych częstotliwościach, powyżej 2, a niektóre z nich zaczynają zabezpieczyć się przed menadżerem hedgepitów 4) 10 maksymalnych pozycji 5) ok 6) tak powyżej 2 i niektóre z nich zaczynają się zabezpieczyć hedgeprofitem ...
    Dzięki. Opuszczę cię do tego. Powodzenia, bracie. Myślę, że będziesz musiał przejść na komercyjną tak niską dźwignię, chyba że jesteś już HNW. Będę inwestować moje fundusze w ciebie, jeśli konsekwentnie uda ci się przez następne 3 lata :-)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Dzięki. Opuszczę cię do tego. Powodzenia, bracie. Myślę, że będziesz musiał przejść na komercyjną tak niską dźwignię, chyba że jesteś już HNW. Będę inwestować moje fundusze w ciebie, jeśli konsekwentnie uda ci się przez następne 3 lata :-)
    nie odpowiedziałeś na moje pytanie w ps.s. ..... czy testujesz zmiany wyników z kwotą depozytu kapitałowego? z mojego doświadczenia wynika, że ​​to musi. więc jeśli nie masz co najmniej 200 000 USD na przejście na 4 konta, nie odniesiesz sukcesu lub wyniki będą się różnić między transmisją na żywo i demonstracją. Zmierzyłem się z tym wyzwaniem i dlatego dzielę się, ale prawdopodobnie wiesz wszystko ... tak czy inaczej

  3. #23

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Dzięki. Opuszczę cię do tego. Powodzenia, bracie. Myślę, że będziesz musiał przejść na komercyjną tak niską dźwignię, chyba że jesteś już HNW. Zainwestuję środki z tobą, jeśli konsekwentnie będziesz przez następne 3 lata :-) {quote} nie odpowiedziałeś na moje pytanie w ps.s. ..... czy testujesz zmiany wyników z kwotą depozytu kapitałowego? z mojego doświadczenia wynika, że ​​to musi. więc jeśli nie masz co najmniej 200 000 USD na przejście na 4 konta, nie odniesiesz sukcesu lub wyniki będą się różnić między transmisją na żywo i demonstracją. Zmierzyłem się z tym wyzwaniem ...
    Wiesz tylko 10% o mnie, moje wyniki testów są zgodne. Żadne wyniki testów nie zmieniły złożonego kapitału, nie muszę niczego sprzedawać, mój ojciec jest multimilioneremmiliarderem na liście forbesa. Jestem plogiem handlowym.

  4. #24
    1 Załącznik (y) Moje forex eas obecnie używają wskaźników siły waluty

  5. #25

  6. #26
    2 Załącznik (y) Problemy z EAS na rynku Forex zostały ostatecznie rozwiązane.
    https://www.forex-instant.com/discus...-ibook-g4.html40% więcej zysku poprzez unikanie pierwszych 4 transakcji (po 1), plus 25% więcej zysku dzięki korelacjom handlowym (po 2) i 5% lepszemu przez obrót po 11.00 i 25% więcej zysku poprzez unikanie skalpowania i dziennego obrotu, to jest potencjał 100% poprawa zysków. 1
    https://www.forex-instant.com/attach...240867785.xlsx

  7. #27
    [quote = Loozers; 11333401] W końcu stworzyłem spójnego EA. Mam przyjemność podzielić się historią sukcesu, Fenomenalnego !!!!!!!!!!!! tylko pytanie, jak powiązać to wszystko z kilkoma kontami !!! absolutnie fenomenalny !!!

  8. #28
    [quote = Mj147; 11376859]
    Cytat Zamieszczone przez ;
    W końcu stworzyłem spójnego EA. Mam przyjemność podzielić się historią sukcesu, Fenomenalnego !!!!!!!!!!!! tylko pytanie, jak powiązać to wszystko z kilkoma kontami !!! absolutnie fenomenalny !!!
    Zrobiłem 44 EAS na rynku forex w 2010 roku, brakowało elementów w ukłae, nie było dostępnych na mt4, 8 lat później uczę się brakujących elementów, nie na MT4 40% więcej zysku przez unikanie pierwszych 4 transakcji plus 25% więcej zysku przez korelacje handlowe 10% lepiej przez obrót po 11,00 i 25% więcej zysku poprzez unikanie skalpowania i dziennego obrotu, co stanowi potencjalną 100% poprawę zysków.

  9. #29
    Życzę powodzenia, aby zobaczył, gdzie rozległe prace badawcze i wysiłek przeszli, to otwieracz do oczu dla wielu i dzieło sztuki dla tych, którzy wstrzymują koncepcję. !! Dobrze zrobione!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.