Od 195,00 USD do ponad 8000 USD za skalpowanie psychiczne - Strona 3
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40

Wątek: Od 195,00 USD do ponad 8000 USD za skalpowanie psychiczne

  1. #21

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} ok im out. moim zamiarem było pomóc ppl z małymi kontami, jeśli chcą zaryzykować to wszystko. Trading agresivo. Informacje są tam i prueba jest tam, że można to zrobić, {image}
    Uczyń to naprawdę - pokaż to bez wątpienia i może spróbuję tegoweźmiesz udział. Zawsze dobrze jest wypróbować różne metody zarabiania pieniędzy ...

  2. #22
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Nie powiedziałbym, że się kpi. Po prostu chce wskazać swój system i zwrócić uwagę. Do jego transakcji. Dukas_trader, oszust przeprowadzający demo, stwierdził, że O.P. jest fałszywe z kontami demo, które zostały sfotografowane. Jeśli ktokolwiek wie o oszustwie, demo i photoshopie, to byłby on.
    hihi, wygląda na to, że pedroall to ten sam faker jak ty i nie sprawdziłeś tego bez mojej pomocy (zabawne). oszukujesz dużo w swoim handlu, królu demo acocunt fakera. żadnych wygranych w twoich prawdziwych kontach, często restartujących się po awarii konta i znowu i znowu. piszesz więcej na temat oszukańczego brokera z bezużytecznymi planami i nie wiesz nic na temat handlu. wtedy jesteś leniwy, aby nauczyć się podstaw, zadać głupie pytanie i napisać miażdżące bzdury, zostałeś skorygowany (co najmniej największym błędem) i od tego momentu zaczynasz atakować jak bigmouth. zrobiłeś to z każdą osobą, która poprawia twoje błędy. Nic dziwnego, że ktoś śmieje się z ciebie i jesteś jednym z najzabawniejszych przegranych na forum. zostań, uratuj mojego małego niedoświadczonego przyjaciela na mojej liście igonorów

  3. #23
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} 5 {image}
    6

  4. #24

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dzisiaj był wspaniały dzień, w którym 195,00 USD osiągnęło poziom 10900 USD, bez notowania stoploss. CGraf pokazuje, że na koniec wydałem większość moich pieniędzy. {obraz}
    wygląda na to, że straciłeś pieniądze z powodu złych transakcji, a ty tego nie wypłaciłeś! wyglądasz naprawdę ekstremalnie udając.

  5. #25
    Hej, Bro, bardzo lubię Forex i chcę się nauczyć handlować. Znam połowę rynku Forex, ale jest więcej informacji, których potrzebuję, aby handlować pieniędzmi ... Wiem, wiadomości i itp. Czy możesz mnie nauczyć? Czy jest coś, co zwykłeś handlować? Jakiś wskaźnik? Dzięki!

  6. #26

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Och, teraz to już nie jest sfałszowane konto, teraz stało się to prawdziwym kontem i straciłem prawdziwe pieniądze. ??
    dlaczego, możesz także stracić pieniądze na konto demo, proste z niewłaściwymi transakcjami! dlaczego inwestujesz tyle czasu w to nic nie mówiąc zdjęcia?

  7. #27

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} musisz zainwestować w swoją rozrywkę. zamieszczanie pomysłów jest tylko rozrywką, nie będę blokować ci powiedzenia tego, co ci się podoba, baw się dobrze, weź informacje, które lubisz i zignoruj ​​resztę. na koniec dnia tylkoforex-instantzarabia na każde kliknięcie, więc główny temat został zmieniony na rodzaj konta, które usuwasz.lol
    do tej pory nic nie pokazywałeś, sfałszowałeś tylko po to, żeby wygasić pieniądze, później sfałszowałeś, nie zrobiłeś, sfałszowałeś kilka zdjęć, wszystko może być prawdziwym kontem lub demo konta lub kompletnym podróbkiem bez konta ... ale sam wiesz, wygląda jak wiesz wszystko o statusach demonstracyjnych .... ponieważ wybrałeś ten sposób oszustwa, aby go zaprezentować, oczywiście wygląda na dużą fałszywkę i masz powód, aby wybrać ten oszust, tak jak z dużą fałszywą szansą.

  8. #28

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Sprzedawaj wiadomości, moja druga runda szmata do bogatej na razie się powraca {image} {image}
    To niesamowite !

  9. #29
    1 Załącznik (Podsumowanie): DepozytWycofanie: -9 365.19 Kredyt Obiekt: 0,00 Zamknięty Handel PL: 10 653.39 Podniosły PL: 0.00Margin: 0.00 Bilans: 1 483.84Trzy: 1 483,84Free Margin: 1 483,84

  10. #30

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Podsumowanie: DepozytWycofanie: -9 365.19 Kredyt Obiekt: 0,00 Zamknięte Handel PL: 10 653.39 Wzrost PL: 0.00Margin: 0.00 Balans: 1 483.84Trzy: 1 483,84Free Margin: 1 483,84 {image}
    wygląda tak wielka podróbka! więc wypuszczasz pieniądze w wielu krokach tego samego dnia? oczywiście! dlaczego jakikolwiek twój post jest fałszywy i nie jesteś uczciwy? czego chcesz, zaczniesz później jako oszust lub dlaczego robisz to ekstremalnie udając? co najmniej fałszywe mądrzejszy, a nie tak, że można uznać za fałszywe tak łatwe. czy to nie wstyd wyglądający tak wielce fałszywego jak ty i jednocześnie brawo siebie za fałszowanie tak łatwego gówna? uczyć się handlu i nie musisz podrabiać. powód, dla którego tu sfałszujesz tyle rzeczy, będzie naprawdę zabawny na przyszłość.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.