Broker dla francuskich rezydentów
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: Broker dla francuskich rezydentów

  1. #1
    Potrzebuję pomocy w znalezieniu pośrednika, aby uniknąć ograniczenia dźwigni!

    Rynek IC odrzuca klientów mieszkających we Francji
    pieprzniczka stosuje ograniczenie dźwigni dla języka francuskiego

  2. #2

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Potrzebuję pomocy w znalezieniu pośrednika, aby uniknąć ograniczenia dźwigni! Rynek IC odmawia klientom mieszkającym we Francji pieprzniczka stosuje ograniczenie dźwigni dla języka francuskiego
    Proszę, pomóżcie mi także z poradą. Mój pośrednik ograniczył efekt dźwigni bez informowania mnie, gdy byłem w trakcie transakcji! Jestem stosunkowo nowym przedsiębiorcą. Sprzedawałem mniej niż 3 miesiące u tego samego brokera. Po otwarciu pozycji 1,0 eurchf zobaczyłem zamknięty rynek wiadomości! A we wtorek było 4 nad ranem ET! Moje zamówienie się nie otworzyło. Spróbowałem jeszcze raz, to się otworzyło. Pozycja 1,0 eurchf z dźwignią 500,1 ma mieć marżę 234 USD. Ale byłem zaskoczony, widząc marżę na poziomie 468. Odkąd korzystałem z mojego telefonu, powiedziałem, że pójdę do mojego laptopa i zobaczę dokładnie, co się dzieje. Na MT4 zobaczyłem te dane na moim koncie, które składały się na marżę w wysokości 468 USD. -234 Chf .. -234 Tak jak oni podzielili parę na poszczególne waluty i zastosowali margines dla każdego z nich. Skontaktowałem się z działem wsparcia i jeden przedstawiciel powiedział mi, żebym wysłał e-mail do działu handlowego, aby zbadał, co się stało. Teraz moje konto miało saldo początkowe w wysokości 915 USD, przy tej wysokiej marży szybko mnie powstrzymają, jeśli rynek agresywnie wyruszył przeciwko mnie. Czekałem całe 24 godziny. Musiałem zamknąć pozycję ze ą i zainicjować wypłatę moich środków natychmiast po 24 h nie otrzymałem żadnej odpowiedzi od wsparcia. Właśnie dostałem moje fundusze. Moje pytanie do doświadczonych handlowców, czy pośrednik może zmienić dla mnie siłę, nie informując mnie, gdy jestem w trakcie handlu?

  3. #3
    Spójrz na rynki Blackbull (NZ) lub rynki jagodowe (AUS). Pozdrowienia, Paul.

  4. #4

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Spójrz na rynki Blackbull (NZ) lub rynki jagodowe (AUS). Pozdrowienia, Paul.
    Dziękuję Paul Czy korzystasz z nich?

  5. #5
    Nie, jeszcze nie. Mam zamiar przenieść się do jednego z nich, gdy zaczną obowiązywać zasady ESMA. Nie jestem pewien, który z nich wybiorę, ale słyszałem dobre raporty na ich temat. Pozdrowienia, Paul

  6. #6
    Rynki jagodowe zareagowały natychmiast i nie stosują nowego rozporządzenia ESMA w przeciwieństwie do np. Pepperstone, także w Australii.

  7. #7
    Fxpig, to tam, skąd pochodzę, kiedy IC mnie wyrzuciło ... Jestem szczęśliwy jak dotąd.

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Fxpig, to tam, skąd pochodzę, kiedy IC mnie wyrzuciło ... Jestem szczęśliwy jak dotąd.
    Czy mogę zapytać, dlaczego cię wyrzucili? Jaki powód dał ci IC?

  9. #9

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Nie, jeszcze nie. Mam zamiar przenieść się do jednego z nich, gdy zaczną obowiązywać zasady ESMA. Nie jestem pewien, który z nich wybiorę, ale słyszałem dobre raporty na ich temat. Pozdrowienia, Paul
    Wybrałeś brokera?

  10. #10
    Zarejestrowałem się w tym tygodniu z Black Bull i Blueberry i zacznę z nimi w przyszłym tygodniu, mior live account z obiema. o daleko oni byli bardzo responsywni.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.