Automatyzacja i weryfikacja historyczna - Strona 4
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33

Wątek: Automatyzacja i weryfikacja historyczna

  1. #31
    Moje zrozumienie to okres testowania wstecznego, który nic nie znaczy! Ponieważ możesz przedłużyć lub skrócić ten okres i uzyskać zupełnie przeciwne wyniki. Tak więc wykres liniowy powyżej, okres może mieć od szczytu 125000 do 9000, więc skończysz z 10% swojego konta. Powiedziawszy, że jeśli przedłużyliśmy 15 lat testu historycznego do 20 lub 30 lat, przesunięcie w górę (dodatnie oczekiwanie) w ciągu 15 lat może być korektą w większym ruchu w dół (ujemne oczekiwanie). Czy sie zgadzasz?

  2. #32
    1 Załącznik (s) Innymi słowy


  3. #33

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} A więc wszystkie historie historyczne są skazane na porażkę?
    Nie oni nie są. To pokazuje, że twoja egiametoda ma pewne wady. Najprawdopodobniej luki są wbudowane w te same reguły, które stworzyłeś. Przykład: kiedy zacząłem handlować w 2010 roku, byłem na tyle szalony, że użyłem czystego systemu Martingale. W pewnym momencie zaryzykowałem 10 000 $, aby zarobić w handlu od 5 do 500 USD. Działało przez prawie rok. Co się stało? Ogromna niestabilność w sierpniu 2011 r. Zabiła moje konto. Ponieważ nikt nie jest w stanie przewidzieć zmienności na rynku, wcześniej czy później będziesz skazany na zabicie swojego konta w Martingale. Czy jakakolwiek odmiana Martingale przetrwa wypadek SNB w styczniu 2015 r. I nadal będzie generować dobry zysk? Moja rada: od tych wszystkich backtests, weź niektóre z nierentownych i przeanalizuj je, znajdź przyczynę niepowodzenia. Najprawdopodobniej będzie to przyczyną wszystkich innych . Następnie sprawdź, czy Twoje zasady mogą być ustalone ilub dostosowane. Musisz udowodnić sobie, dzięki teście historycznym, że masz przewagę. Bez żadnej przewagi, jak możesz czuć się psychicznie bezpieczny, aby wziąć udział w serii transakcji *? * seria transakcji: to termin używany przez Marka Douglasa, autora Trading in the Zone. Jeśli go nie znasz, zajrzyj na Youtube - znajdziesz kilka jego seminariów dotyczących plogii handlu. Przy okazji już umarł ...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.