Automatyzacja i weryfikacja historyczna - Strona 2
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33

Wątek: Automatyzacja i weryfikacja historyczna

  1. #11
    Dla mojej analizy historycznej mój zbiór danych wynosi 15 lat. System wygenerował około 3000 pipsów z zakresu 7000 pipsów. Po zakończeniu przeprowadziłem 100 losowych testów (losowa data rozpoczęcia i losowa data zakończenia z 15 lat). Spośród 100 przebiegów, 20 przebiegów było ujemnych (każdy bieg ma własne pozytywne i negatywne transakcje, ale całkowite pipsy są ujemne). Teraz, jeśli zdecyduję się przesłać dalej test systemu na konto na żywo, jak długo powinno się testować do przodu?

  2. #12

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dla mojej analizy historycznej mój zbiór danych wynosi 15 lat. System wygenerował około 3000 pipsów z zakresu 7000 pipsów. Po zakończeniu przeprowadziłem 100 losowych testów (losowa data rozpoczęcia i losowa data zakończenia z 15 lat). Spośród 100 przebiegów, 20 przebiegów było ujemnych (każdy bieg ma własne pozytywne i negatywne transakcje, ale całkowite pipsy są ujemne). Teraz, jeśli zdecyduję się przesłać dalej test systemu na konto na żywo, jak długo powinno się testować do przodu?
    Cześć to pytanie [o przyszłych testach i jak długo powinno to być], które większość ludzi nie ma żadnej ważnej lub definitywnej odpowiedzi lub będzie miało jakąś odpowiedź, taką jak ”conajmniej 5 miesięcy lub rok lub 3 miesiące” testowanie w rzeczywistych warunkach rynkowych. Oznacza to, że dla większości ludzi okres czasu lub liczba transakcji będzie względna. Ponieważ każdy będzie inaczej myśleć zgodnie z ich systemem przekonań i wynikami uzyskanymi po przeanalizowaniu egii testowanej wstecz. Teraz, aby odpowiedzieć na twoje główne pytanie o to, że 20% przebiegów jest ujemnych, chociaż początkowy przebieg (15 lat jest pozytywny). Co idzie źle? Dlaczego egia zadziałałaby na okres, ale gdy próbowała go w przypadkowym (pod) okresie, zawodziła 20% losowych przebiegów? mogą istnieć dwa powody 1] niedokładne dane dotyczące cen [które nie sądzę, że byłaby to tylko możliwość] 2] Opracowana przez ciebie egia może działać bardzo dobrze w pewnych warunkach rynkowych i zawiedzie w innych warunkach, ponieważ rynki są zawsze zmiana struktury dynamicznej i mogła ulec zmianie, dlatego system nie działał na przypadkowych przebiegach, które wykonałeś.

  3. #13
    Testowanie wstecz służy tylko do sprawdzenia, czy testowany brzeg jest wykonalny. Nie powinno to w żaden sposób sprawić, że uwierzysz, że zadziała na żywym rynku. Testy wsteczne dają korzyści z perspektywy czasu i zakładają, że bierzesz każdą transakcję podaną przez twoją przewagę. W rzeczywistym środowisku, które nigdy się nie dzieje. Jeśli chodzi o testy do przodu, ZAWSZE należy zaczynać od wersji demonstracyjnej. Gdy w pełni zrozumiesz, jak działa Twoja przewaga i jesteś usatysfakcjonowany, przejdź do małego konta na żywo. Z biegiem czasu staniesz się bardziej powściągliwy w handlu, w takim przypadku możesz powoli dodawać środki w sposób, który nie zagraża twojemu ogólnemu zagrożeniu finansowemu, tj. Tylko wykorzystywać pieniądze, które możesz stracić, lub stracisz zaufanie do w takim przypadku powróć do deski kreślarskiej i rozpocznij od nowa. Powodzenia - Ric

  4. #14
    Dzięki za wejście. Sądzę, że to zależy od egii, która ma kilka transakcji w ciągu dnia. Inne mają kilka transakcji w tygodniu. Przez 15 lat miałem około 800 transakcji. Druga część twojej odpowiedzi. Tak, to jest właśnie moja uwaga, analiza historyczna nigdy nie będzie miała odpowiedzi, jeśli egia ma pozytywne oczekiwania, czy nie.

  5. #15
    1 Załącznik (s) Więcej statystyk, ale te są oparte na dniu tygodnia, system będzie handlować tylko wt, śr., Czw. Przez 15 lat: wt., 3466,16, śr., 2707,15, czw., 917,55. Dla 100 przebiegów (losowa data rozpoczęcia, losowa data końcowa):

  6. #16
    1 Załącznik (s) Oto jak wykonać 100 losowych przebiegów:

  7. #17
    Skupiając się na Jedynym: w 100 biegach: 34 było minusem, ale w 48 biegach (gdzie suma była poniżej 10000) otrzymujemy 15. Z grubsza 30%. Co otrzymamy, jeśli uruchomimy 1000 razy?

  8. #18
    380 na 1000 przebiegów jest ujemnych, więc 40%

  9. #19
    Nie jestem pewien, dlaczego system działałby przez okres od X do Y, ale podczas próbowania różnych okresów w X i Y lub nakładających się na siebie, zawodzi 30% procent czasu. Ktoś ma taki sam wniosek?

  10. #20

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Nie jestem pewien, dlaczego system działałby przez okres od X do Y, ale podczas próbowania różnych okresów w X i Y lub nakładających się na siebie, zawodzi 30% procent czasu. Ktoś ma taki sam wniosek?
    Rynek zmienia kierunek, od polityki monetarnej, przez wydarzenia światowe, przez KPK, po zmiany na rynku, a EA nie rozpoznaje zmiany kierunku.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.