Brokeroprogramowanie do symulacji zabezpieczeń z USA
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Brokeroprogramowanie do symulacji zabezpieczeń z USA

  1. #1
    Howdy.

    Ze względu na regułę FIFO wydaje się, że nie ma amerykańskich brokerów walutowych, które pozwolą, aby idealna ochrona była długa i krótka jednocześnie na tym samym instrumencie w tym samym czasie.

    Mam dwie potrzeby. </P> Umiejętność zabezpieczenia, krótka długa na tej samej parze jednocześnie. Pozwól, aby każde zlecenie było jego własnym, indywidualnym podmiotem, najlepiej tam, gdzie nie będę wyświetlał średniej ceny.
    # 2 jest mniej ważne, ponieważ jest to zasadniczo kwestia księgowa, którą można określić oddzielnie.

    Moje pytania brzmią: jeśli nie ma brokera, który pomoże w tym, czy istnieje kompleksowe oprogramowanie, które może w tym pomóc? Na przykład, powiedzmy, że masz dwóch oddzielnych brokerów, a plan miał być długi w jednym i drugim w drugim ... czy jest coś, co pozwoli ci wprowadzić klucze API do twojego brokera, abyś mógł skutecznie zarządzać żywopłotów łatwiejsze? Czy są brokerzy z USA, którzy pozwolą ci otworzyć dwa jednoczesne konta? Z góry dziękuję!

  2. #2
    Nie mogę pomóc, przepraszam, ale jestem pewien, że ktoś inny będzie mógł ... Powodzenia :-) (po prostu wpadając w wątek)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.