Opłata za konwersję banknotów - czy istnieje sposób uniknięcia bycia zerwanym
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Opłata za konwersję banknotów - czy istnieje sposób uniknięcia bycia zerwanym

  1. #1
    Cześć,

    Jestem umiarkowanym sukcesem handlowca. Jest to zakres mojego chwalenia się, ponieważ egia, którą stosuję, wymaga finansowania wielu rachunków maklerskich, z których niektóre są za granicą (jestem w Wielkiej Brytanii) i często wymagane jest ich wyznaczenie w USD, EUR, YEN itd. Problem pojawia się, gdy chcę wycofać swoje zyski z powrotem do mojego banku i zmienić te denominacje z powrotem na GBP.

    Przykład: wycofałem nieco ponad 33 000 USD z mojego brokera w dniu 17 lipca 2017 r., Kiedy średnia cena w GBPUSD w tym dniu wynosiła 1,3167. Chociaż wiem, że bank zapewnia mi usługę i w pełni spodziewam się ich obciążenia, moje oczekiwanie wciąż nie wpłynęło na moje konto około 25 000 GBP. Tak się nie stało. Tak naprawdę otrzymałem na północ od 24 k, co jest całkowicie absurdalne i niedopuszczalne.

    To jest punkt, który apeluję do was o alternatywne podejście. Czy istnieją jakieś (legalne i regulowane!) Usługi, z których mogłabym skorzystać, aby zrównoważyć ten legalnie usankcjonowany rabunek w dzień przez banki? Proszę nie mówić Skrill ani żadnego z nich. Ich opłaty są równie wygórowane. Miałem nadzieję użyć czegoś takiego jak:


    https://www.xe.com/xemoneytransfer/uk/#howitworks

    lub


    https://transferwise.com/

    Ale w obu przypadkach istnieją ograniczenia, które uniemożliwiają wycofanie się z pośrednictwa.

    Każda pomoc lub porada w tej sprawie zostanie przyjęta z wdzięcznością.

    Z poważaniem,
    Ian

  2. #2
    A co z Interactive Brokers? Wpłać w dowolnej walucie i używaj Ideal do konwersji poniżej 20 000 $, Idealpro za 20 000 USD . Oba są tańsze niż jakikolwiek inny bank i większość giełd online. I oczywiście możesz z nimi również handlować ...

  3. #3
    Cześć Triphop, Przepraszam za opóźnienie. Nie wiedziałem, że odpowiedziałeś. Myślę, że twoja sugestia będzie rozwiązaniem, którego potrzebuję i nie mogę uwierzyć, że sama o tym nie pomyślałam. Dziękuję bardzo za Twoją pomoc! Ian

  4. #4
    to prawda, możesz bardzo łatwo konwertować waluty w Interactive Brokers. pamiętaj, że IB dajenalicza odsetki od Twoich depozytów minus 1%, jeśli masz USD, otrzymasz około 2-1 = 1% odsetek od walut poniżej 1%, będziesz musiał zapłacić odsetki. euro: stawki CB 0% - 1% = płacisz 1% za depozyty w euro. opłaca się regularnie konwertować na wyższe odsetki.

  5. #5
    Możesz wybrać brokera, który oferuje najniższą opłatę za wpłatę i wypłatę.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.