Moje opcje binarne Dziennik handlowy, cel; 1000 do 10 000 USD
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: Moje opcje binarne Dziennik handlowy, cel; 1000 do 10 000 USD

  1. #1
    7 Załącznik (y) OK, więc postanowiłem opublikować tutaj dziennik, handlując kontem opcji binarnych o wartości 1000 USD, w celu zwiększenia do 10 000 $ w tym roku.

    CELE; 10% wzrostu Codziennie, Compounded .... Brzmi rozsądnie, prawda? Właściwie zrealizowany Spełniłem swój cel przez około 5 tygodni obrotu 5 dni w tygodniu. Dałem sobie 4 miesiące ... Właśnie wtedy potrzebuję mojego 10K Payday

    REGULAMIN: Wielkość handlowa (ryzyko) wynosi 2,5% bieżącego salda z możliwością jednorazowego udziału Martingale 5% lub 25 $ i 50 $ na rachunku 1000 $
    Straty powinny być ograniczone do 20% w ciągu jednego dnia, po którym handel zostanie wstrzymany na ten dzień, a 30% y w ciągu tygodnia wszystkie transakcje wygasną do następnego tygodnia.

    STRATEGIA; Głównie cena Akcja wokół poziomów wsparcia Resistance, standard Bollinger Band, kilka średnich kroczących i RSI Divergence na ustawieniu 6. Mostly Reversal z pewną tendencją, zależnie od tego, czy uda nam się zidentyfikować warunki rynkowe

    RAMY CZASOWE; Głównie 15 minut Expiries, które można wprowadzić dopiero na 6 minut przed wygaśnięciem. Czasami dłuższe ramy czasowe i krótsze.

    DOŚWIADCZENIE; Mam duże doświadczenie w rozdmuchiwaniu kont i traceniu pieniędzy. Obecnie pracuję na pełen etat i jest to część mojego planu emerytalnego Grand. Od 20 lat handluję Forexem.

    # 8203; WZROST AKUMULACJI 150%;

    OGÓLNA STOPA WYGRANY%; Niezbyt dobrze














  2. #2

  3. #3
    2 Załącznik (s) Zbyt wiele Transakcji już dziś! Typowa walka w poniedziałek, ale wszyscy mówili, że dodałem 16% do konta


  4. #4
    Naprawdę Koniecznie skoncentruj się na ochronie kapitału teraz ... Zajęty poranny handel, ale za mało wygranych do tej pory i moje konto spadnie do poziomu początkowego, jeśli moje 3 transakcje na żywo będą przegrane. Obciążono mnie zgodnie z moimi własnymi zasadami z 10-procentową ekspozycją na konto

  5. #5
    1 Załącznik (s) Jeśli ta świeca UCad M5 kończy się jako świeca wewnętrzna, przyjmuję 15 minutowego wygaśnięcia

  6. #6
    Dla mnie, New York Session zazwyczaj nie było tak opłacalne, aby handlować opcjami binarnymi, tak jak sesja w Azji była. Poniedziałek i piątek zazwyczaj nie były tak korzystne, jak niedzielne popołudnie, wtorek, środa i czwartek. Być może, gdybym nie lubił handlu i zarabiał pieniądze, moim celem jest handel tylko w czasach, które historycznie zrobiły dla mnie lepiej ...

  7. #7
    1 Załącznik (y) Jeden tydzień aktualizacji handlu; Cóż, spadłem poniżej moich prognoz wzrostu o 10% dziennie, ale jestem bardzo zadowolony z mojego pierwszego tygodniowego występu! Wszystko, co jest tak niskie jak 1%, jest dla mnie satysfakcjonujące ... W najniższym punkcie był jednak 25% remis. Dowiaduję się, że powolne, ale kierunkowe rynki są najlepsze dla mojej egii, a akcje na NY rynku mogą zjadać moje zyski. Poniżej jest przykład 2 - 15 minutowego wygaśnięcia, które właśnie wziąłem w oparciu o 1 minutę BBands Breach Nie wziąłem Call Breach z powodu do silniejszej niż zwykle presji na obniżenie ciśnienia, co spowodowałoby utratę handlu w tym przykładzie

  8. #8
    Teoria rzutów monetą lub zarządzanie handlem Nie wiem dokładnie, ale uważam, że mój współczynnik wygranych to niewiele więcej niż 50%, co nie jest zbyt dobre, ponieważ muszę mieć rację w przybliżeniu w 56% przypadków tylko po to, żeby przebić się w tej grze, jeśli będę handlował wszystkimi partiami o tej samej wielkości, jednak ... jeśli zwiększę szanse, handlując małą (2%) i podwajając się po przegranej transakcji (4%), jeśli uważam, że moja konfiguracja jest nadal ważna . Jeśli wygrywam przy drugim handlu, zasadniczo neutralizuję poprzednią ę. Co jednak, jeśli stracę obie i znowu się podwoję (8%) ... i jeszcze raz (16%) ... To szybko może doprowadzić do eskalacji, aż stanie się nadmiernie emocjonalne i utracone. Chodzi mi o to, że w tym przykładzie mogę przegrać 3 razy i wygrać jeden, 25% stawki wygranej, i utrzymać tylko marginalną ę, cięcie Brokera. Uważam, że ten przykład działa lepiej, gdy każda wymiana zdań nie ma związku, ponieważ ściganie pary, ponieważ poniosła ona ę, lub kilka, to handel zemstą i osądza dość szybko.

  9. #9
    Niedzielne zawody wieczorne poszły tak; 30 transakcji 10 przegranych 20 zwycięzców 66,6% szansy na wygraną Dodano 6% do salda konta

  10. #10
    1 Załącznik (-i) Piękno wsparcia i oporu ... Podaż i popyt ... Nieudane wybuchy, przepływ zamówień, zatrzymanie trafień i sztuczki; To moja ulubiona akcja cenowa. To odwrócenie złamania przeboju Prior i wzlotów ... Poszukaj charakterystycznego ogona To jest 15-minutowy wykres EURUSD

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.