Moja droga do autostrady
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: Moja droga do autostrady

  1. #1
    1 Załącznik (-i) cześć

    jak wielu, handlowałem przez jakiś czas (aby wyjaśnić, o wiele dłużej niż dołączenie się sugerowałoby).
    musi być powolnym uczniem ?!
    prawdopodobnie.
    wiele rzeczy, których się nauczyłem, zdaje się iść wbrew wielu naukom guru:
    nie używam SL przez większość czasu, ale mentalne, które rozważają więcej całkowitej ochrony kapitału.
    Używam siatki, aby skalować do transakcji. ok, nic ustalonego rozmiaru, ale wciąż siatka. z drugiej strony, jeśli to możliwe, dążyć do pojedynczych wpisów.
    Mogę lub nie mogę używać martingale podczas dodawania do pozycji (tak, głównie przegranych!), chociaż zazwyczaj nie używają pełnego martingale.
    Nie ryzykuję ustalonego% kapitału własnego na handel, który różni się od konfiguracji i mojej analizy.
    Ignoruję zysk w pipsach, wyniki liczone są w $$$! jeśli pestki są zielone, dodaje się je do mojego dobrego samopoczucia, ale w najlepszym przypadku drugiego.
    ja robię skórę głowy (też)
    i co najważniejsze może
    Nie dążę do maksymalnych zysków, chętnie biorę udział w ruchu. ponownie wprowadzić lub nie później. moim najwyższym priorytetem jest zarządzanie wypłatą, a ostatecznie uzyskanie miesięcznego zwrotu wyższego niż wypłata.
    to również podsumowuje.
    brak stałych miesięcznych celów dotyczących zwrotu, tylko dodatni, i wystarczająco wysoki poziom stopy procentowej banku, aby zrekompensować dodatkowe ryzyko.

    to mówi,
    moim celem jest przejście od hobbyhandlu w niepełnym wymiarze godzin do pełnego etatu.
    w tej fazie chodzi o znalezienie konsekwencji w moich wynikach i o prawidłową kapitalizację w handlu na pełen etat.


  2. #2
    Realistyczne oczekiwania co do zysku Nie sądzę, aby był to wysoki procent. Rzeczywiście 100% na miesiąc brzmi świetnie, a 10% na tydzień brzmi świetnie, a przejście z 200 $ na 100 tys. Brzmi świetnie. Tylko nie widzę siebie robiącego to konsekwentnie. Jeśli chcę naprawdę zarabiać na życie, potrzebuję nieco stałego zysku. Powiedzmy, że jestem bardzo zadowolony z 2-10% miesięcznie, ponieważ to bezbłędnie podnosi stopy procentowe banku bez ryzyka. Oczywiście zyski, jeśli są spójne, nie pochodzą od 1 lub kilku szczęśliwych transakcji. Powyższe 2-10% miesięcznie sugeruje średnio 0,1-0,5% zysku dziennego. Nic, aby opłacało się spędzać dni z przodu komputera, próbując osiągnąć takie 2-10% miesięcznie na rachunku 200 $, a nawet na koncie 1000 $, nie wspominając o zarabianiu. 10-100 $ miesięcznie po prostu nie sprawi, że koniec końców się spełni, nawet przy moim niskim, cichym stylu życia.

  3. #3
    Wielkość rachunku transakcyjnego Aby kontynuować na ostatnim poście, konieczne jest posiadanie salda na rachunku handlowym, które zwykle pozwala mi zarabiać na wspomnianych powyżej 2-10% miesięcznie. Oczywiste jest, że równowaga 200-1000 $ nie wystarczy, chyba że mogę zarobić co miesiąc 100-500% lub więcej ... Nie mogę! Aby uzyskać prosty numer, używajmy 1000 $ miesięcznie na numer, który muszę wypłacić miesięcznie na pokrycie moich podstawowych kosztów utrzymania, do 2000 $ miesięcznie, aby zapewnić wygodniejsze życie. (tak, te liczby są różne dla każdej osoby, ale nie jestem hiperkonsumentem i żyję prosto). Odwrotna matematyka pozwala mi osiągnąć 20-100 000 $ jako pożądana równowaga konta ... gdzie 2% zysku na koncie 100 000 może zapewnić już wygodne życie z wypłat, czyli 10% z konta 20 000, co oczywiście jest nieco bardziej ryzykowne jako cel zysku, ale w ogólności wykonalny. Wielkość mojego konta docelowego mieści się zatem między tymi liczbami, powiedzmy około 30-50k. Dużo kapitału dla niektórych, ja włącznie. Jednak w przeszłości miałem już sprawiedliwy udział w wysokości 100-2000 $, gdzie jedna sesja dla gwiazdy trwała dobrze przez krótki czas, a potem się zmiażdżyła. Wszystko odbywa się z dużym ryzykiem, wysoką wypłatą, ale fajnie jest handlować za 3-5-10% zysków. Problem polega na tym, że nie trwają one konsekwentnie, a ściślej nie dla siebie. A żeby zarobić na życie z handlu, nie chodzi o zabawę, ale o to, co mogę wypłacić pod koniec miesiąca. Wszystko to odnosi się także do punktu, w którym dokonano pierwszego wpisu, oraz potrzeby zachowania kapitału i niskich wypłat, ponieważ saldo konta musiało być co najmniej takie samo, jak wzrost, po umożliwieniu podobnych miesięcznych wypłat dla życia. Zadanie: Zwiększ wielkość mojego konta handlowego do poziomu 30-50 tys.

  4. #4
    robi teraz wycieczkę do siatki w Czasach Handlowych, więc może chcesz na nią spojrzeć? czy mógłbyś ogólnie nakreślić sposób wykonywania siatki? życząc powodzenia w podróży

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez ;
    robi teraz wycieczkę do siatki w Czasach Handlowych, więc może chcesz na nią spojrzeć? czy mógłbyś ogólnie nakreślić sposób wykonywania siatki? życząc powodzenia w podróży
    cześć yonnie! dzięki za życzenia. Jestem świadomy wątku a. tylko po to, by zobaczyć, że szybko się zboczył. (srebrny handel?) Pomysł, że zaczęło się to całkiem dobrze, siatka na parach pozytywnych. może przegapiłem przewagę, by zacząć siatkę, ale nie mogę sobie przypomnieć poza wymianą. Myślę, że wspomniałem, że nie używam ustalonych kroków siatki, nie widzę jak jeden rozmiar pasuje do wszystkich warunkówpary. także dlatego, że handluję obiema stronami w parach, staram się wyjść raczej wcześniej niż później. i inny punkt, mogą używać różnych rozmiarów partii jako skalowania do handlu. Używam RSI. i wizualne wsparcie i opór. i o to chodzi. będzie zawierał wykres, jeśli będzie tego potrzebował, choć na prawdę nie na to trzeba patrzeć.
    transakcje pozycji oparte na H4, skalpy na M5.

  6. #6
    2 Załącznik (e) Kilka notatek dla siebie ... Z powodu ostatnio dodanego funduszu, wciąż zapoznającego się z większym kontem, a także z większą liczbą wypłat. Najlepiej kontynuować w taki sam sposób, jak poprzednio, i skoncentruj się bardziej na wypłatach jako% wieku, w porównaniu do kwoty $$$. Obecny handel EJ przyłapał mnie nieco na baczności dzisiaj, po tym, jak miniony tydzień lub dwa były mniejszym dziennym zasięgiem, więc szybko doładowałem ... 2% z rzędu. Nie, nie koniec świata, ponieważ moja docelowa wypłata ma pozostać poniżej -10% ... właśnie nagle kwota w dolarach wydawała się nieco większa niż kiedyś. Do niedawna handlowałem rzadko, ponieważ codzienne 10-11 godzin pracy i ścisły brak telefonu nie dawały mi dużo czasu na odpoczynek. To też przyniosło korzyści, oczywiście, było trochę bardziej cierpliwe, czekając na właściwą konfigurację i biorąc moje zyski. Droga do wyjścia! Teraz, mając więcej czasu na ekranie, mogę użyć większej liczby skalpowań. Ci mali faceci mogą i zsumują w końcu. Miesiąc wkrótce się skończy, a tu, gdzie na trybunach obecnie ... Może lub nie, niektóre punkty sprawiają, że myfxbook lub TE są publiczne, teraz nie sądzę, że to jest interesujące
    Uwagi: I. zysk odzwierciedla to, że fundusze zostały dodane do konta wiele razy. Było wiele kont wymienianych obok siebie, to konto nie reprezentuje całej historii handlurekordu.


  7. #7
    1 Załącznik (s) ten brzydki handel łupaniem nadal uratował dzień. Trudno w to uwierzyć, ale po tym, jak był frajerem, by zacząć sprzedawać EJ za wcześnie na handel na pozycji, na najwyższym skalowaniu ... udało się powtórzyć prawie to samo na tym skalpowaniu GU. (oczywiście zmniejsza zaangażowanie, ponieważ to konto nie opiera się głównie na skalpowaniu). tak czy owak, EJ wyskoczył z niewielką ą, kilkoma małymi skalpami, a ten GU w końcu wystarczył, aby zakończyć dzień na zielono, chociaż w marnym 0,06% zieleni, ale mogę to zrobić każdego dnia, a nie w ach.

  8. #8
    w przypadku transakcji na pozycji jestem dziś bliski EJ i UCad. teraz wygląda na obie pozycje na noc, ale zmiany mogą nadejść szybko. w tym tygodniu jest zdecydowanie słaby jpy i usd, ale mocno wierzę, jeśli nie wcześniej niż w przyszłym tygodniu powinno nastąpić odwrócenie kierunku średniej. w międzyczasie uważam, że obie mają pozytywną wymianę, a przy połączonym bieżącym koszcie roboczym wynoszącym ok. 0,6%, nie należy się tym przejmować.

  9. #9
    1 Attachment (s) picking up pennies ... scalping może komplementować wynik, a także pomóc minąć czas oczekiwania na transakcje pozycji, aby wykonać swój ruch. są trochę wolniej, ale spodziewają się, że przekażą je jutro i wydaje się, że tak się stanie. pozytywna zamiana, bez trudu. wyniki: dziś zyskaj 0,05% na skórze głowy. transakcje pozycyjne utrzymują się wokół BE.

  10. #10
    1 Załącznik (y), że pozycja handlowa na EJ jest zamknięta, zawsze jest we mnie debata zbyt wcześnie, ale na początku była trochę za wcześnie i brakowało mi możliwości dodania szansy w toku o kilka pipsów, więc weź to, co dane, i przejdź do następnego. EJ dodał 0,55% do konta. Miał też jeden krótki skrót GU, mniejszy, nigdy nie miał szansy stać się kimś ważniejszym, częściowo dlatego, że miałem już 2 pary z pozycjami (EJ UC), a część zarządzania niskimi prowizjami jest ograniczona liczba konfiguracje są sprzedawane, dzięki czemu uzyskujemy lepszą kontrolę nad wypłatą. W skrócie GU plus 0,1% na koncie. (brak zdjęcia) i pozostawiło UC długo jako otwarty handel. w ciągu 3 godzin pojawią się wiadomości związane z CAD, więc może przynieść kolej. jeśli nie, to gra oczekująca, zamiana jest pozytywna, grając drawdon to 0,4-0,5% ... dużo miejsca, by pójść przeciwko mnie, zbudować to, albo skręcić i wyjść. z reguły szukam 0,5-1% zysku na akcjach.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.