Codzienny blogvlog: FU * K IT, I QUIT (moja 9-dniowa praca)! - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Codzienny blogvlog: FU * K IT, I QUIT (moja 9-dniowa praca)!

  1. #21
    Dzień 161 Próba dokonania czegoś w trakcie dzisiejszego porannego protokołu FOMC # 8217 w filmie. Osiągnąć sukces. Wstawiono wideo
    nullprosimy o komentarz, podziel się swoimi przemyśleniami, jeśli handlowałeś wiadomościami. Dzięki.

  2. #22
    przepraszam za niską jakość filmu. Nie jestem profesjonalistą w tworzeniu takich filmów wideo ani w poszukiwaniu zysku z ich tworzenia. Mam nadzieję, że spodoba ci się treść, którą wymyśliłem zamiast fantazyjnych wprowadzeń lub edycji, które nie są dla mnie jasne. Pracuję tylko z narzędziami, które mam pod ręką lub mogę znaleźć - iPhone i darmowa aplikacja do edycji wideo.

  3. #23
    4 Załączniki Podsumowanie dnia 160 kwietnia Przygotowania. Konto 1
    Konto 2
    Odciąłem tę część, w której właśnie rozgrzewam się do gry, w której miałem paru przegranych. Bez większych problemów, wpadłeś na pomysł i już wystartowałem w maju. Skończyłem w tym tygodniu. Miłego weekendu dla was wszystkich. i tak, po pierwsze, nienawidzę też zakończenia patroszenia mściciela. Zbyt częste niedopuszczanie do fukcji.

  4. #24
    Obecny cel: Zyskaj dochodowy miesiąc z kapitałem 2000 $.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.