Codzienny blogvlog: FU * K IT, I QUIT (moja 9-dniowa praca)! - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: Codzienny blogvlog: FU * K IT, I QUIT (moja 9-dniowa praca)!

  1. #11
    Dzień 180, jeśli chcesz wygrać, musisz to zrobić i poczekać na odpowiedni moment do ataku. Podczas gdy ty czekasz, mistrzostwo, mistrzostwo i mistrzostwo. Lepiej być gotowym, niż nie, kiedy jest czas na wykonanie. Powtarzaj to sobie, a może znajdziesz się nie tak wolny i zrelaksowany w weekendy.

  2. #12
    Dzień 179 Oficjalnie zaczynam mój nowy tydzień, ponieważ wkraczam w tę dziedzinę pełnoetatowego handlu forex. Prawda jest taka, że ​​już próbowałem kilka razy w firmie płatne dni urlopu lub dni choroby. Wszystko było wspaniale, wiedząc, że zawsze będę miał coś do stracenia, kiedy wszystko pójdzie na południe, wciąż mam pracę. ale tym razem ten czas jest inny. Tym razem nie mam nic, na czym mógłbym się oprzeć, poza tym, że nie mam gdzie się zwrócić, ani nie będę musiał szukać pracy, która wesprze mój żywy koszt wkrótce czy później. Dla niektórych z was byłoby to przerażające, ale dla mnie, w pewnym sensie, co dziwne, podekscytowało mnie to, że punkt lasera skupia się i jest gotowy do podjęcia wyzwania. Oczywiście wyznaczanie celów jest równie ważne w tym procesie. Mój cel na ten miesiąc jest opłacalny tylko wtedy, gdy korzystam z tego tempa życia, które zmienia się wokół mnie. Więc tak, wszystko, czego potrzebuję, to ten pierwszy miesiąc, aby być opłacalnym. To byłaby moja pierwsza wygrana i jedyna wygrana, której potrzebowałem.

  3. #13
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dzień 179 Oficjalnie zaczynam mój nowy tydzień, ponieważ wkraczam w tę dziedzinę pełnoetatowego handlu forex. Prawda jest taka, że ​​już próbowałem kilka razy w firmie płatne dni urlopu lub dni choroby. Wszystko było wspaniale, wiedząc, że zawsze będę miał coś do stracenia, kiedy wszystko pójdzie na południe, wciąż mam pracę. ale tym razem ten czas jest inny. Tym razem nie mam nic, na czym mógłbym się oprzeć, poza tym, że nie mam gdzie się zwrócić, ani nie będę musiał szukać pracy, która wesprze mój żywy koszt wkrótce czy później. Do...
    Gratulacje, spodziewamy się drugiego dziecka w połowie października, bardzo odważna decyzja, którą sobie życzysz i życzę szczęścia, aby stać się prawdziwym niezależnym przedsiębiorcą.
    będę śledzić ten wątek i mam nadzieję, że odniesiesz duży sukces. Twoje zdrowie!

  4. #14
    1 Załącznik (-i) Dzień 177 Decyzje w przeszłości prowadzą do tego, gdzie jesteśmy. a jednak zawsze tworzymy śnieżne kule złych decyzji.

  5. #15
    2 Załącznik (s) Dzień 175 Byłem zajęty konfigurowaniem Livestream na rynku Forex na Twitchu w ciągu ostatnich 2 dni, tylko dla zabawy i ewentualnie spotkać więcej przyjaciół!

    Również poprzednie konto miało ponad 5% DD, więc musiałem go wycofać i przerobić kolejne konto w1000 $ tylko na nowy początek.

  6. #16
    1 Załącznik (s) Dzień 166 Słyszałem, że ludzie opowiadali mi historie i wszystko skończyło się wPróbowałem wszystkiego i zawiodłem. cóż ... nie mogę się z tym zgodzić. jeśli spróbujesz wszystkiego, będziesz sprawny. jeśli spróbujesz wszystkiego, będziesz opłacalny. Jeśli spróbowałeś wszystkiego, a wciąż nie. Zrobiłeś to źle, wróć i spróbuj ponownie. SPRÓBUJ HARDERRR!

  7. #17
    1 Załącznik (s) Dzień 165 Ten weekend zakończył się na zielonej stronie i sprawił, że poczułem się całkiem dobrze, gdy osiągnąłem swój pierwszy gol, który jest opłacalny przez pierwszy miesiąc, gdy zacząłem ten wątek. W tym miesiącu pozostało jeszcze kilka dni. Powinienem być w stanie osiągnąć ten cel i przejść do kolejnego celu. Następnym celem byłoby wstrzyknięcie dodatkowego funduszu na moje konto live i kontynuowanie wymiany i zyski na przyszły miesiąc, maj. Zastanawiam się nad 3000 $ na głównym koncie (i mam nadzieję, że otrzymam bieżący miesięczny wzrost) i innym mniejszym kontem na mój kolejny projekt. Kwota ustawiona dla mniejszego konta wyniesie 100 USD, ale przy znacznie wyższym ustawieniu dźwigni. Mówiąc o innym projekcie pobocznym (tak, mam tyle czasu na wyciągnięcie ręki, zostań w domu, nie ma pracy w dzień, pamiętasz?) Transmisja na żywo jest już gotowa do pracy i pracy nad deską rozdzielczą. Konto YouTube dla bloga wideogłosowego jest zbyt utworzone, ale nie ma jeszcze na YouTube aż do odwołania. Jeśli chodzi o YouTube, nadal zastanawiam się, jakie treści powinienem umieścić, ponieważ jest tak wiele do omówienia. Muszę to najpierw przemyśleć, ponieważ chciałem, aby kamera przesuwała się na co najmniej 100 filmów. W przeszłości nagrywałem kilka filmów, ale są one zbyt czasochłonne, a czas w tym momencie jest dla mnie zbyt cenny. A jednak kawa zawsze jest dobra. Wezmę jednego o każdej porze dnia. Daj mi znać, jakie treści wideo, które chciałbyś zobaczyć, byłyby bardzo pomocne.

  8. #18
    Miło widzieć, że dobrze sobie radzisz! Tak trzymaj. O filmie może to być interesujące, aby vlog na temat Twojej drogi stał się niezależnym sukcesem handlowym.

  9. #19
    1 Załącznik (-i) Dzień 162 Ostatnia noc miała 2 zbyt duże pozycje, prawie wyrzuci mnie z łodzi. Dobrą rzeczą było to, że miałem je przeciąć i przejść na właściwą stronę fali. Wszyscy straceni zostali zwróceni plus trochę więcej. Wcale mi się to nie podobało, ponieważ czułem, że nie kontrolowałem swoich pozycji, co często prowadzi do złego rozpoczęcia serii błędów. Chociaż korzystamy z naszego zysku, na razie pacjent nadal będzie musiał grać kluczową zasadę w moim przyszłym handlu.

  10. #20

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dzień 162 Ostatnia noc miała 2 zbyt duże pozycje, prawie wyrzuciła mnie z łodzi. Dobrą rzeczą było to, że miałem je przeciąć i przejść na właściwą stronę fali. Wszyscy straceni zostali zwróceni plus trochę więcej. Wcale mi się to nie podobało, ponieważ czułem, że nie kontrolowałem swoich pozycji, co często prowadzi do złego rozpoczęcia serii błędów. Chociaż korzystamy z naszego zysku, na razie pacjent nadal będzie musiał grać kluczową zasadę w moim przyszłym handlu. {obraz}
    Dobrze powiedziane, masz absolutną rację!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.