Sala posiedzeń
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Sala posiedzeń

  1. #1
    Zaczynając od tego wątku, aby śledzić, co do cholery myślałem, kiedy i dlaczego. Większość firm posiada salę konferencyjną, dzięki której ludzie mogą stracić pracę i dyskutować o tym, co myślą, do cholery, co robią i dlaczego. To miejsce nie będzie się różnić. Chociaż handluję wieloma parami krajowymi, skupię się tutaj na kablu, ponieważ to moja specjalność i moja ulubiona para do handlu.

    Zachęcam do komentowania, zadawania pytań, wyrażania opinii, dzielenia się pomysłami itp. Możesz mówić o dowolnej parze. Podobnie jak sala posiedzeń firm, miejsce to jest przeznaczone na postęp i pomoc w rozwoju firmy (firma jest naszym kontem). Pamiętajcie, to my kontra wielcy chłopcy i oni mają wpływ na nas. Jeśli możemy trzymać się razem, dzielić się pomysłami i wymyślić przewagę, możemy odzyskać trochę tego, co mają ...

    Więc możesz dołączyć do rady dyrektorów i zasiąść w sali konferencyjnej.

  2. #2
    Metoda, której używam do handlu, składa się głównie z analizy technicznej. Korzystam z systemu wielokrotnych retrofekcji Fibonacciego TF, wzorów świecowych i formacji oraz średnich ruchomych. Poza tym lubię używać wzorów kompresji składających się z różnych MA.

  3. #3
    1 Załącznik (-i) 1. Fibs. Używam jednej metody barowej fibonacci. Metoda jest następnie tłumaczona na mniejsze tf. Na przykład biorę poprzednią dzienną świecę i rysuję kłtwo od wysokiej do niskiej tylko na tej świecy. Następnie przenieś to na wykres 1H. 1. 1Y i co kł przenosi się do wykresu tygodniowego. Zaktualizowany raz na kł. 2. Klnemiesięczne ruchy do dziennego wykresu. ualizowane raz na miesiąc 3. Cotygodniowe ruchy do wykresu 4H 4. Codzienne przejście do wykresu 1H 5. Ruchy 8H do wykresu 30M 6. Ruchy 4H do wykresu 15M 7. Ruchy 1H do 5M cahrt Musi wziąć świece główne i wewnątrz świece pod uwagę. Wartości docelowe dla trendów to 138,2, 161,8 i 261,8. Retracements to 61,8, 50, 38,2. Akcja boczna lubi typowo od 161,8 z jednej strony do 161,8 z drugiej strony.

  4. #4
    1 Załącznik (y) Wykresy kompresji składają się z wielowarstwowych EMA i SMA zastosowanych do zamknięcia świecy. MA są 6 EMA 18 EMA 36 EMA 54 EMA 72 EMA 200 EMA 200 EMA 126 EMA 144 EMA 200 SMA W dłuższej perspektywie. To ładnie pokazuje, że cena akcji uciskowych daje ci przewagę, gdy wykonasz ruch.

  5. #5
    Cytat: Originally Posted by
    https://www.forex-instant.com/crypto...ue-trades.htmlJestem z tobą Wormie, mam obecnie 2 długie pozycje. Jedna przy 5695 (1,5) i jedna przy 5600 (1,5). Może zrzucić, gdy osiągnie 5750 lub może pozostać. Będę ponowić, gdy ponownie osiągnie ten punkt. C. Zamknięta 1 długa pozycja 5600 (1.5) przy 1.5702 w celu zminimalizowania ryzyka. Jeszcze długo jedna pozycja. 5695 (1.5) C.

  6. #6
    1 Załącznik (y) Obecnie spędzamy wolny czas w bocznym kanale około 100 klnych kłtw. Powinieneś powrócić trochę do 100 (0) Miesięcznego kłtwa około 1,5800, zanim wykonasz jego ruch w dół, do linii 138.2 włóknienia.

  7. #7
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Obecnie spędzamy czas w kanale bocznym około 100 klnych kłtw. Powinieneś powrócić trochę do 100 (0) Miesięcznego kłtwa około 1,5800, zanim wykonasz jego ruch w dół, do linii 138.2 włóknienia.
    Tak więc na dziennym rozszerzeniu na południe o 138.2 jest również 50% odciągnięcia od jego uruchomienia z powrotem na 1/23/09. Brzmi jak plan!
    Dzięki, JD

  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Tak więc na dziennym rozszerzeniu na południe o 138.2 jest również 50% odciągnięcia od jego uruchomienia z powrotem na 1/23/09. Brzmi jak plan!
    Dzięki, JD
    JD, jesteś bardzo blisko, mam to tak jak 161,8. Kiedy uderzy w to miejsce, zagrałbym w retrace przez co najmniej kilka dni. DO.

  9. #9
    Nie opublikowałem jeszcze wszystkiego tutaj, ponieważ właśnie zacząłem ten wątek kilka godzin temu. Nadchodzi więcej aktualizacji. DO.

  10. #10

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cytat: Originally Posted by
    https://www.forex-instant.com/forex-...s-journal.htmlJestem z tobą Wormie, mam obecnie 2 długie pozycje. Jedna przy 5695 (1,5) i jedna przy 5600 (1,5). Może zrzucić, gdy osiągnie 5750 lub może pozostać. Będę ponowić, gdy ponownie osiągnie ten punkt. C. Zamknięta 1 długa pozycja 5600 (1.5) przy 1.5702 w celu zminimalizowania ryzyka. Jeszcze długo jedna pozycja. 5695 (1.5) ...
    Zamknięte częściowe długie położenie 5600 (1,0) przy 1,5740. Pozostała pozycja 5695 (.5) otwórz sl ustaw na BE 1.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.