Pulpit nawigacyjny TZ - Strona 3
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33

Wątek: Pulpit nawigacyjny TZ

  1. #21
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Jestem fanem, jak wyglądają na wykresie, ale wiem, jak fałszywy rysunek nie rozumiem, dlaczego ludzie używają do handlu. Do analizy jest w porządku, ale jego odświeżanie wygląda jak makijaż dla kobiet
    ma tylko jeden parametr do wyboru, jak bardzo chcesz sfałszować obraz. To jest szalone
    Cześć,
    Powiedz mi, który wskaźnik jest dobry? (różni się od makijażu dkiego)

  2. #22
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Cześć,
    Powiedz mi, który wskaźnik jest dobry? (różni się od makijażu dkiego)
    Możesz zrobić nogi ZZ z SnR (fraktale). Ale kiedy mam nowe ZZ, oba będą wystarczające dla auto handlu

  3. #23
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Możesz także robić nogi ZZ z SnR (fraktale). Ale kiedy mam nowe ZZ, oba będą wystarczające dla trade auto {image}
    Cześć, Ten wykres sprawia, że ​​moje oczy świecą!
    Wspaniała robota!
    Kiedy się udostępnisz?

  4. #24
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Cześć, ten wykres sprawia, że ​​moje oczy świecą!
    Wspaniała robota!
    Kiedy się udostępnisz?
    MT5. Nie ma jeszcze ETA

  5. #25
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Możesz także robić nogi ZZ z SnR (fraktale). Ale kiedy mam nowe ZZ, oba będą wystarczające dla trade auto {image}
    Tak jak ten pomysł, miej nadzieję, że to działa. Z niecierpliwością czekam na raport Husky Viagry.

  6. #26
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} MT5. Nie ma jeszcze ETA
    MT5
    Używam tylko MT4 ... Ale OK, mogę przejść na MT5, kiedy skończysz i podzielisz się tym

  7. #27
    1 Załącznik (y) Czerwony jest oryginalny. Niebieski jest nowy (nrp). Filtr ma dużo miejsca na poprawę, ale nawet w obecnym stanie, jeśli mogę robić sygnały (kropki) są szybsze, będzie to dobry początek ...

  8. #28
    1 Załącznik (-i) Jego twardy produkt ZZ działa niezawodnie

  9. #29
    1 Załącznik (-i) Używam kodu maszyny wczesnego uczenia się. Z czasem może być wystarczająco sprytniejszy, by zmaksymalizować nogi ...

  10. #30
    2 Załącznik (-i) Znalazłem niespodziankę. Wygląda na to, że mogę uzyskać szybsze sygnały bez utraty filtrowania. Przechwytywanie pokazuje, jak ZZ pomaga filtrować SnR w ruchach trendów. Nawet filtrowanie SnR jest bardzo dobre ZZ daje kilka nowych sposobów na wejście w strefę SnR i wyjście, gdy cena dotknie ZZ. W każdym razie chcę poprawić to bardziej ...


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.