Handlowanie wygodne
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Handlowanie wygodne

  1. #1
    Handel forex bez egii, a nawet posiadanie takiego, z którym nie możesz się znieść, to bardzo źle, bo stracisz pieniądze całkiem szybko, niż robisz. Mieliśmy także ten sam rodzaj problemu, dopóki nie poszedłem na wiele badań i testów Back mojego programu, a nawet odkąd znalazłem Trading Fx jako bułka z masłem.
    Więc chciałbym przedstawić wam całą moją egię handlową, jeśli można ją śledzić, jest bardzo skuteczna.
    Najpierw odrzucono 15-minutowy wykres, ale nie wymieniłem wykresu 1Hr, ponieważ zmniejszyłem wiele fałszywych sygnałów, które zapewnią niższe karty. więc używam wykresu 1 Hr do identyfikacji trendu i idę do wykresu 15Mins dla lepszego punktu wejścia. Uwaga Pls o lepszym punkcie wejścia jest bardzo ważna, ponieważ akcja cenowa w pewnym momencie odtwarza dramastycznie, zanim przejdzie dalej w kierunku kierunku trendu.
    Oto moje wskaźniki egii:
    Podstawowe wskaźniki (czytanie i wiadomości)

    Wskaźniki techniczne:

    1. Wykres 1H, 30 minut następnie przejdź do 15 minut.
    2. MACD (tylko w celu zauważenia Divergence)
    3. Wiele EMA (wykładnicze średnie kroczące)
    4. ADX (średni ruch kierunkowy) Identyfikacja trendu
    5. RSI (wskaźnik siły względnej)
    6. Stochastyczny
    7. Punkty obrotu.

    Opublikuję zastosowania tego wskaźnika w moim kolejnym poście.

    Jamiu.

  2. #2

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Handel forex bez egii, a nawet posiadanie takiego, z którym nie możesz się znieść, to bardzo źle, bo stracisz pieniądze całkiem szybko, niż robisz. Mieliśmy także ten sam rodzaj problemu, dopóki nie poszedłem na wiele badań i testów Back mojego programu, a nawet odkąd znalazłem Trading Fx jako bułka z masłem. Więc chciałbym przedstawić wam całą moją egię handlową, jeśli można ją śledzić, jest bardzo skuteczna. Najpierw odrzucono 15-minutowy wykres, ale nie wymieniłem wykresu 1Hr, ponieważ zmniejszyłem wiele fałszywych sygnałów, które zapewnią niższe karty. więc używam wykresu 1 Hr do identyfikacji trendu i idę do wykresu 15Mins dla lepszego punktu wejścia. Uwaga Pls o lepszym punkcie wejścia jest bardzo ważna, ponieważ akcja cenowa w pewnym momencie odtwarza dramastycznie, zanim przejdzie dalej w kierunku kierunku trendu. Oto moje wskaźniki egii: podstawowe wskaźniki (czytanie, a następnie wiadomości) Wskaźniki techniczne: 1. Wykres 1H, 30 minut następnie przejdź do 15 minut. 2. MACD (Aby wykryć tylko Divergence) 3. Wiele EMA (wykładnicze średnie kroczące) 4. ADX (średni kierunkowy wskaźnik ruchu) Identyfikujący trend 5. RSI (względny indeks siły) 6. Stochastyczny 7. Punkty obrotu. Opublikuję zastosowania tego wskaźnika w moim kolejnym poście. Jamiu.
    Brzmi dobrze. Czekam, by usłyszeć więcej.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.