Weź 1435 pozycji każdego dnia w GBPUSD - Strona 4
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33

Wątek: Weź 1435 pozycji każdego dnia w GBPUSD

  1. #31

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Zamówienia z limitem NIGDY nigdy nie są bardzo mocne. Możesz o tym tylko marzyć! Właśnie dlatego, kiedy handlujesz tą samą egią, co stopem i limitem, limit nigdy nie zbliża się do DD metody stop, jak rozumiem przez to. W końcu możesz skończyć z podejściem stop i limit, tracąc pieniądze w tym samym momencie. Jeśli jest więcej trafień w ofercie, oznacza to, że cena wkrótce spadnie. Ale musisz mieć właściwy sposób liczenia trafień, sposób, który WYKLUCZA rozrzut. BTW, z oczekującymi zleceniami limitów, na brokerze z ...
    ok. dzięki ... właściwy sposób liczenia trafień, sposób, który wyklucza rozprzestrzenianie się. Nie jestem pewien, czy wyłączyć spread; Jak może być oferta i zapytać, czy nie ma spreadu?

  2. #32

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} ok. dzięki ... właściwy sposób liczenia trafień, sposób, który wyklucza rozprzestrzenianie się. Nie jestem pewien, czy wyłączyć spread; Jak może być oferta i zapytać, czy nie ma spreadu?
    Tak masz rację. Mówiłem o doskonałych warunkach. Ciężki do znalezienia. Na przykład istnieją konta zerowe. Bardzo dobry do liczenia statystyk. Inną opcją zliczania statystyk jest broker o niskiej rozpiętości. W każdym razie musisz liczyć WYŁĄCZENIE spreadu NAJCZĘŚCIEJ chwili. Po prostu filtruj wpływ na rozprzestrzenianie. Może to lepiej powiedzieć. Wykluczam wpływ spreadu w sposób, który już opisałem. Kiedy ktoś przychodzi na forex, biedny facet musi być najpierw uważany za ABC, który ma rozszerzony wpływ na otwarcie nowych zamówień i jak spread wpływa na SL. Nic innego naprawdę nie ma znaczenia.

  3. #33
    1 Załącznik (y) Właśnie znalazłem EA, jego pracę, która jest algorytmem, i mam wiele ciekawych ustawień - analizowanie świec, traling, unikanie świec Doji, ale mam jeden problem - Ea otwórz 1 zamówienie i czekaj na zamknięcie TP lub SL, może być tutaj ludzie, którzy mogą to zmienić, aby uzyskać handel wszystkimi świecami//
    https://www.forex-instant.com/attach...5462209338.mq4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.