Weź 1435 pozycji każdego dnia w GBPUSD
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Wątek: Weź 1435 pozycji każdego dnia w GBPUSD

  1. #1
    cześć wszystkim


    Mam 8 lat zajmujących się handlem, aw zeszłym miesiącu zobaczyłem wykres GBPUSD, wpadłem na szalony pomysł


    Każda minuta rynku może stać się jedną pozycją! znam ten szalony pomysł





    Zwracam uwagę na ostatni miesiąc mojej egii - codziennie sprawdzaj w miesiącu 5 - 2013


    zacznij Barbarzyńską szaloną Obrót o godzinie 0:00 każdego dnia .. zamknij wszystkie otwarte pozycje pod koniec tego samego dnia (strefa czasowa GMT)

  2. #2
    1 Załącznik (y) Dzień: 2013.05.09 Para: GBPUSD Strefa czasowa: GMT od wysokiego do niskiego: 164 pips od wysokiego do niskiego przed: 120 pips Razem transakcji: 1431 Krótkie pozycje: 801 Długie pozycje: 630 ustalony rozmiar: 0,1 lot WSZYSTKIE transakcje mieć y stop Wynik: 4528 pipsa w ciągu 1 dnia

    https://www.forex-instant.com/attach...1296361409.pdf

  3. #3
    1 Załącznik (y) Dzień: 2013.05.10 Para: GBPUSD Strefa czasowa: GMT od wysokiego do niskiego: 148 pip od wysokiego do niskiego dnia przed: 164 pips Łącznie transakcje: 1258 pozycji Skrócone pozycje: 713 Długie pozycje: 545 ustalony rozmiar: 0,1 lot WSZYSTKIE transakcje mają ę stopu Wynik: 14,160 pipsa w ciągu 1 dnia 1 para !!! niewiarygodne - ten wynik jest równy wynikowi 5 lat dobrych innych systemów transakcyjnych na świecie!
    https://www.forex-instant.com/attach...8468680850.pdf

  4. #4
    cześć, chciałbym podzielić się z wami moim expem. O tej metodzie i nie próbuję być -ve lub próbować zniszczyć twój pomysł, to nazywamy to bezpośrednim hedgingiem w tej samej parze i nie pokazałeś, w jaki sposób dokonałeś transakcji na jakiejkolwiek podstawie, więc zakładam, że to jest z twojej głowy lub ze stochu, jeśli idzie w górę, kup 1 minutę, jeśli idzie w dół, sprzedaj także 1 minutę. więc suma transakcji wynosi 1440 prawie za jeden dzień ... próbowałem tego wiele lat temu, i czy wiesz, gdzie jest problem, to jest szczęśliwy system transakcyjny, dlaczego, tylko i czy rynek w zasięgu , zarabiasz pieniądze, ale jeśli rynek jest w trendzie iw prostym, niezbyt silnym trendzie, stracisz wszystkie swoje transakcje ... kolejny ważny punkt, zaczniesz konto demo o 50 000 USD, a dd, które widzę, osiągnie więcej niż -11000 USD, więc jest to egia zabójcza, zakładam, że wypróbowałeś ją również w różne dni, czy możesz pokazać te wyniki dni ... Proszę, myślę, że mam starą ea i zaprogramowałem na taki przypadek, i myślę, że to jest w mojej bibliotece nadal jej nie kasowałem, wyniki są miłe, gdy masz zygzakowaty rynek na odległość ... i mój przyjaciel, jeśli mam 50 000 USD, nie zmarnuję go na tak szalony pomysł ... dziękuję ci powodzenia

  5. #5
    och, innym razie, Panie, Saleh, spróbuj tego na 0,01 lot, jestem pewien, że twoja zabezpieczona para da ci mniej hałasu i mniej dd, podczas gdy twój zysk w normalnym, dystansowym dniu może osiągnąć 4000 pipsów

  6. #6
    1 Załącznik (y) Dzień: 2013.05.13 Para: GBPUSD Strefa czasowa: GMT od wysokiego do niskiego: 107pip od wysokiego do niskiego dzień wcześniej: 25 pip Transakcje łącznie: 1438 Pozycje krótkie: 827 Długie pozycje: 611 ustalony rozmiar: 0,1 lot Wszystkie transakcje mają a stop loss Wynik: -4013 pips
    https://www.forex-instant.com/attach...1809340763.pdf

  7. #7
    1 Załącznik (y) Dzień: 2013.05.14 Para: GBPUSD Strefa czasowa: GMT od wysokiego do niskiego: 126 pips od high do low day before: 107 pip Transakcje łącznie: 1438 Pozycje Pozycje krótkie: 802 Długie pozycje: 636 stały rozmiar: 0,1 lot ALL transakcje mają y stopu Wynik: 11,592 pip
    https://www.forex-instant.com/attach...1345008303.pdf

  8. #8
    1 Załącznik (y) Dzień: 2013.05.15 Para: GBPUSD Strefa czasowa: GMT wysoka do niskiej: 102 pip wysoka do niska dzień wcześniej: 126 pip Łączna liczba transakcji: 1434 Pozycje Krótkie pozycje: 804 Długie pozycje: 630 ustalony rozmiar: 0.1 lot ALL transakcje mają y stop Wynik: -7591 pips
    https://www.forex-instant.com/attach...1898157277.pdf

  9. #9
    Cześć, ta egia brzmi interesująco. Jednak brzmi to bardziej jak hazard, niż opieranie pozycji kupnasprzedaży na solidnej analizie technicznej. Nie jestem więc pewien, czy może to być opcja długofalowa, szczególnie jeśli tak ryzykownie ryzykujesz swój kapitał.

  10. #10

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dzień: 2013.05.15 Para: GBPUSD Strefa czasowa: GMT od wysokiej do niskiej: 102 pips od wysokiej do niskiej w przedostatnim dniu: 126 pips Łącznie transakcje: 1434 Pozycje Krótkie pozycje: 804 Długie pozycje: 630 stały rozmiar: 0,1 lot WSZYSTKIE transakcje mają y stop Wynik: -7591 pip {image}
    Jakich kryteriów używasz do określenia, czy chcesz otworzyć sprzedaż, czy kupić? Na czym opiera się twój TP i SL? Czy przeprowadzasz transakcje do następnego dnia? Jeśli nie, twoja TP wydaje się być zbyt daleko od ceny zamówienia

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.