Weź 1435 pozycji każdego dnia w GBPUSD - Strona 3
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33

Wątek: Weź 1435 pozycji każdego dnia w GBPUSD

  1. #21
    Nie mogę się zdecydować, czy to najgłupsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałem, czy też geniusz. Już jutro zakoduję własnego EA i wrócę do ciebie. Na marginesie, dla tych, którzy inwestują w brokerów o większych spreadach, myślę, że modyfikowanie EA w celu szukania krótkich momentów, kiedy spread spadnie poniżej średniej, prawdopodobnie poprawiłoby rentowność tego systemu (jeśli naprawdę jest opłacalne. ..)

  2. #22
    Jedna bezpłatna rada ode mnie. Mam EA, który właśnie to robi. Całkowicie porzuciłem pomysł otwierania transakcji kupna po cenie wywoławczej i otwierania transakcji sprzedaży po cenie oferty. Zrezygnowałem również z zamykania transakcji sprzedaży, w SL, w przypadku transakcji kupna i sprzedaży, w SL, po cenie kupna. Po prostu je odwróć. Całkowicie zrezygnuj z otwierania nowych transakcji jako zleceń stop, zarówno rynkowych, jak i oczekujących. Lepiej jechać tylko po rynku i zapomnieć o zawieszeniach. Otwórz kupuje w licytacji, sprzedaje po zapytaniu. Zamknij w SL: sprzedaje po cenie kupna i kupuje po cenie kuponu. TP i tak idzie normalnym kursem walutowym. Co skorzystasz? W czasach wiadomości, wysoki spread prawie nie dotknie twoich SL, a także unikniesz sztucznego poślizgu. Przy wysokich czasach spreadu wszystkie zlecenia stop w zasięgu spreadu i ruchu zostają otwarte BEZ istniejącej stopy. W ogóle. To samo dzieje się z LS! Wiele SL odbywa się BEZ aktualnego kursu. Tak więc, unikniesz tego. Powodzenia.

  3. #23

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Jedna bezpłatna rada ode mnie. Mam EA, który właśnie to robi. Całkowicie porzuciłem pomysł otwierania transakcji kupna po cenie wywoławczej i otwierania transakcji sprzedaży po cenie oferty. Zrezygnowałem również z zamykania transakcji sprzedaży, w SL, w przypadku transakcji kupna i sprzedaży, w SL, po cenie kupna. Po prostu je odwróć. Całkowicie zrezygnuj z otwierania nowych transakcji jako zleceń stop, zarówno rynkowych, jak i oczekujących. Lepiej jechać tylko po rynku i zapomnieć o zawieszeniach. Otwórz kupuje w licytacji, sprzedaje po zapytaniu. Close at SL: sprzedaje po cenie kupna i kupuje po zapytaniu ...
    Czy masz na myśli tak: Otwórz krótki == gt; OrderSend (symbol, OP_SELL, lot, Ask, Slippage, sl, tp, komentarz, magia, 0, clSell); Jestem pewien, że dostałeśby błąd OrderSend ... MT4 nie zezwala na sprzedaż na Ask lub kupując w licytacji.

  4. #24

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} MT4 nie zezwala na sprzedaż w sklepie Kupuj lub kupuj w licytacji.
    MT4 nie musi wiedzieć, że monitorujesz obie ceny, ale robisz akcje po tzw. Cenie wewnętrznej. Kiedy cena rośnie, cena wewnętrzna jest ceną kupna. Gdy kurs spada, cena wewnętrzna jest ceną wywoławczą. Oczywiście, sprzedaż jest zawsze ot przy licytacji, a zakup zawsze otwiera się na pytanie. Musisz zrobić to w ramach własnego EA, aby zobaczyć korzyści. Mniej SL w pierwszej kolejności. Mniej błędnego kierunku handluje na drugim miejscu. Lepsza ogólna wydajność. Handel wiadomościami może być moim zdaniem dodatkowym bonusem. Ale nie bądź głupi, szybko zamykając zwycięzców. Po prostu ZACHUJ je i pozostaw je otwarte przez kilka godzin. Wtedy pośrednik nie może Cię oskarżyć o bycie sprzedawcą wiadomości ...

  5. #25

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} MT4 nie musi wiedzieć, że monitorujesz obie ceny, ale wykonujesz działania przy tak zwanej cenie wewnętrznej. Kiedy cena rośnie, cena wewnętrzna jest ceną kupna. Gdy kurs spada, cena wewnętrzna jest ceną wywoławczą. Oczywiście, sprzedaż jest zawsze ot przy licytacji, a zakup zawsze otwiera się na pytanie. Musisz zrobić to w ramach własnego EA, aby zobaczyć korzyści. Mniej SL w pierwszej kolejności. Mniej błędnego kierunku handluje na drugim miejscu. Lepsza ogólna wydajność. Handel wiadomościami może być moim zdaniem dodatkowym bonusem. Ale nie bądź głupi ...
    Przepraszam, nie rozumiem o co ci chodzi. jeśli sprzedaż jest zawsze ot przy licytacji, a zakup zawsze otwiera się na pytanie. jak sprzedać na zapytaj i kupić na licytacji? Aby zilustrować, jeśli sprzedaż zostanie uruchomiona, czy ea następnie czekać na ofertę, aby stać się zapytaniem?

  6. #26

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Aby zilustrować, jeśli sprzedaż zostanie uruchomiona, czy ea następnie czekać na ofertę, aby stać się zapytaniem?
    Jeśli musisz wywołać sprzedaż, musisz poczekać, aż pojawi się cena sprzedaży, a następnie uruchomić zlecenie sprzedaży MARKET. To samo dotyczy zamówień zakupu. Poczekaj, aż licytacja osiągnie poziom, na którym chcesz otworzyć zlecenie kupna, a gdy kurs będzie dostępny - natychmiast go otwórz. Zajmie mi to sporo pisania, aby opisać, dlaczego powinieneś to zrobić. Ogólnie rzecz biorąc, spread jest głównym systemem obrony forex. Kiedy zaczniesz handlować z zatrzymaniem i ograniczaniem zamówień na dwóch różnych kontach, takich samych ustawieniach, tej samej geometrii, tej samej siatce, tym samym przesunięciu, tych samych partiach, tych samych mnożnikach, tej samej TPSL, zobaczysz, jak różne są zlecenia stop, w porównaniu do wynik zleceń z limitem. A to wszystko mówi. Musisz zabezpieczyć się przed bezużytecznym wyzwalaniem SL i wszystkich SL, bez względu na typ transakcji (stop lub limit), są oparte na cenie stopu! Podczas gdy TP są oparte na cenie granicznej (jak wygodne!). To jest wielka ekspozycja dla handlowców. W jakiś sposób inwestorzy tego nie rozumieją ... przez wszystkie te lata handlu cyfrowego i komputerowego. Tak, jest cena, którą musisz zapłacić (jeden spread mniej w kierunku TP i jeden spread w kierunku SL), ale płacę to z największą ze wszystkich przyjemności, ponieważ jestem 1-2-3 SLs mniej , czasami nawet więcej, w porównaniu do zwykłego sposobu, w jaki spychają oni handlarzy poprzez otwieraniezamykanie transakcji po stawkach, których nigdy nie było na samym początku! Jeszcze jedna rzecz. Limit oczekujących zleceń informuje o kolejnym kierunku, w jakim nastąpi zmiana kursu. Jak oni to robią? Forex stara się osiągnąć ostateczny kierunek, tak mało, jak to możliwe, dochodowe transakcje i jak najwięcej przegranych transakcji. W odpowiednim momencie, tuż przed ruchem, wygrywające zlecenia limitowe są uruchamiane BARDZO CIĘŻKIE, zwykle nie są wyzwalane, a przegrywające zlecenia z limitem zawsze otwierają się ... to jest we właściwym czasie.

  7. #27

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Jeśli musisz wywołać sprzedaż, musisz poczekać, aż pojawi się cena sprzedaży, a następnie uruchomić zlecenie sprzedaży MARKET. To samo dotyczy zamówień zakupu. Poczekaj, aż licytacja osiągnie poziom, na którym chcesz otworzyć zlecenie kupna, a gdy kurs będzie dostępny - natychmiast go otwórz. Zajmie mi to sporo pisania, aby opisać, dlaczego powinieneś to zrobić. Ogólnie rzecz biorąc, spread jest głównym systemem obrony forex. Gdy zaczniesz handlować, zatrzymaj i ogranicz zlecenia na dwóch różnych kontach, takich samych ustawieniach, tej samej geometrii, tej samej siatce, tym samym przesunięciu, tych samych partiach, takich samych mnożnikach, tej samej TPSL, ...
    Zgadzam się. I obserwowałem to również w inny sposób: we właściwym czasie, tuż przed ruchem, wygrywające zlecenia limitowe są uruchamiane BARDZO CIĘŻKIE, zazwyczaj nie działają, a przegrywające zlecenia z limitem zawsze otwierają się ... odpowiedni czas Ale skąd wiadomo, że zlecenia z limitem WINNING to na przykład zamówienia kupna? Podsumowując, to właśnie przetestuję. Po uruchomieniu sprzedaży należy złożyć zlecenie z limitem sprzedaży na ASK. Po wyzwoleniu zakupu należy złożyć zamówienie limit na zakup w BID.

  8. #28

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Ale skąd wiadomo, że zlecenia z limitem WINNING to na przykład zamówienia kupna?
    Kiedy limit zakupu nie uruchamia się, jest to ostateczny kierunek. Średnio to zdarza się w około 38% wszystkich okazji w zasięgu. Tuż przed ruchem, kiedy kurs opuszcza zakres po raz ostatni, odsetek ten jest dość wysoki, ale nie mam dokładnych danych o tym, jak często otwiera on zwycięski limit, czy też nie. Właśnie zauważyłem, że wygrywający zlecenie z limitem pozostaje zawieszone, a zlecenie rynkowe otwarte to zlecenie z limitem przegranym. W większości przypadków cena kupna była tam, przy stawce limitu kupna ... Tak to działa.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Podsumowując, to właśnie przetestuję. Po uruchomieniu sprzedaży należy złożyć zlecenie z limitem sprzedaży na ASK. Po wyzwoleniu zakupu należy złożyć zamówienie limit na zakup w BID.
    Spróbuj tego. Tylko zamówienia rynkowe. Użyj cen ofertowych jako podstawy, ponieważ wykresy są pobierane przez cenę ofertową. Oceń teraz to 1.1040. Chcesz sprzedać na 1.1030? Wykonaj następujące czynności. Gdy cena sprzedaży wynosi 1,1030, otwórz sprzedaż na rynku. Domyślam się, że rzeczywista cena rynkowa będzie wynosić 1,1029 czy coś takiego. Ustaw SL na 1.1080. Teraz kurs przesuwa się w kierunku Twojej SL. Zamknij sprzedaż w SL, gdy cena oferty wynosi 1,1080. Zrób to w czasach wiadomości. Gdy spread rozszerza się. Zobacz co się dzieje.

  9. #29

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Kiedy limit zakupów nie uruchamia się, jest to ostateczny kierunek. Średnio to zdarza się w około 38% wszystkich okazji w zasięgu. Tuż przed ruchem, kiedy kurs opuszcza zakres po raz ostatni, odsetek ten jest dość wysoki, ale nie mam dokładnych danych o tym, jak często otwiera on zwycięski limit, czy też nie. Właśnie zauważyłem, że wygrywający zlecenie z limitem pozostaje zawieszone, a zlecenie rynkowe otwarte to zlecenie z limitem przegranym. W większości przypadków cena kupna była tam, przy stawce limitu kupna ... Tak to działa. {zacytować}...
    Kiedy zlecenia z limitem są uderzane bardzo mocno, czy liczy się liczba trafień w licytacji i ile trafień pojawia się w zapytaniu? na przykład, jeśli jest więcej trafień przy licytacji, to nadchodzi presja sprzedaży?

  10. #30
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Gdy zlecenia z limitem są trafione bardzo mocno, czy liczy się liczba trafień w licytacji i ile trafień pojawia się w zapytaniu? na przykład, jeśli jest więcej trafień przy licytacji, to nadchodzi presja sprzedaży?
    Zamówienia z limitem NIGDY nigdy nie są bardzo mocne. Możesz o tym tylko marzyć! Właśnie dlatego, kiedy handlujesz tą samą egią, co stopem i limitem, limit nigdy nie zbliża się do DD metody stop, jak rozumiem przez to. W końcu możesz skończyć z podejściem stop i limit, tracąc pieniądze w tym samym momencie. Jeśli jest więcej trafień w ofercie, oznacza to, że cena wkrótce spadnie. Ale musisz mieć właściwy sposób liczenia trafień, sposób, który WYKLUCZA rozrzut. BTW, z oczekującymi zleceniami limitów, na brokerze z wysokimi spreadami, łatwiej można złapać właściwy kierunek, ponieważ rzadko wygrywają wygrywające zlecenie limitów ...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.