Wyzwanie 1k do 100k
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40

Wątek: Wyzwanie 1k do 100k

  1. #1
    Moim celem jest przekształcenie 1k na 100 tys. W ciągu jednego roku. Jestem tak pewny swojej egii, że wiem, że pozwoli mi to osiągnąć tę skandaliczną kwotę. Podążajcie za moją podróżą i bądźcie świadkami, jak robię to, co niemożliwe.

  2. #2

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Moim celem jest przekształcenie 1k na 100 tys. W ciągu jednego roku. Jestem tak pewny swojej egii, że wiem, że pozwoli mi to osiągnąć tę skandaliczną kwotę. Podążajcie za moją podróżą i bądźcie świadkami, jak robię to, co niemożliwe.
    Subbed. 1. Jaki jest twój wpływ? 2. Jakiego DD możesz się spodziewać?

  3. #3

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Subbed. 1. Jaki jest twój wpływ? 2. Jakiego DD możesz się spodziewać?
    Dzięki. Dźwignia wynosi 1: 100

  4. #4
    Rynek się otworzył, otworzył mi drzwi na moje pierwsze 100 tys. W 2015 roku. Cierpliwość jest kluczem, tak jak i chciwość. Zrobię to. Po osiągnięciu tego celu spróbuję wyzwania od 100k do 1m w 2016 roku.

  5. #5
    Rozpocznę handel kontem na żywo, do następnego miesiąca. Jestem tak pewny swojej egii, że sprawi, że będę bogaty.

  6. #6
    jak długo jesteś w tej grze, więc mogę sobie wyobrazić, czego mogę od ciebie oczekiwać

  7. #7
    Czy możliwe jest postawienie zakładu przeciwko tobie? Założę się o znaczną kwotę, której nie dostaniesz

  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez ;
    jak długo jesteś w tej grze, więc mogę sobie wyobrazić, czego mogę od ciebie oczekiwać
    Robiłem to przez jakiś czas, a twoje oczekiwania nic nie znaczą. Trzymaj się i znajdź w zamian

  9. #9
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czy możliwe jest postawienie zakładu przeciwko tobie? Założę się o znaczną kwotę, której nie dostaniesz
    Żałujesz tego zakładu. Zrobię to bez względu na to, co myślisz. Ludzie tacy jak ty są dla mnie motywacją. Bądź na bieżąco

  10. #10

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Dzięki. Dźwignia wynosi 1: 100
    Czy spodziewasz się jakiegokolwiek DD? Ile razy zamierzasz ponownie załadować swoje konto? Pytam, ponieważ wiem, że będziesz musiał użyć poważnej dźwigni. Które pary zamierzasz wymienić?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.