Wyzwanie 1k do 100k - Strona 3
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40

Wątek: Wyzwanie 1k do 100k

  1. #21
    1 Załączniki Wcześniej wykonywałem dwie transakcje, w których osiągnąłem ę, odzyskałem ę i osiągnąłem dodatkowy zysk JEDNYM HANDLEM. W tym miejscu zastosowano egiczny handel i umiejętności.

  2. #22

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Pójdę za tym, co można zrobić, po prostu potrzebujesz niezbędnych umiejętności i zestawu piłek. 7 miesięcy lub mniej?
    Uwierz mi, zrobię to i to jest bardzo możliwe. Umiejętność jest ważna, co mam, a ja mam bardzo duże bale 0% strachu w rzeczywistości. Proszę, weź mnie ze sobą i poprowadź ten maraton ze mną. Z mojej analizy wynika, że ​​mam potencjał do przekształcenia, 1k na 10k w ciągu 4 miesięcy.

  3. #23
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Wierz mi, zrobię to i jest to bardzo możliwe. Umiejętność jest ważna, co mam, a ja mam bardzo duże bale 0% strachu w rzeczywistości. Proszę, weź mnie ze sobą i poprowadź ten maraton ze mną. Z mojej analizy wynika, że ​​mam potencjał do przekształcenia, 1k na 10k w ciągu 4 miesięcy.
    Sprawiasz, że sie uśmiecham. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak podwoićpotrójny rozmiar handlu na swoim prawdziwym koncie
    Oczekiwanie na więcej transakcji. Myślę, że będę twoim najlepszym motywatorem. Przy okazji, czy mogę zapytać, dlaczego umieściłeś 3k zamiast 1k na swoim koncie demonstracyjnym?

  4. #24
    1 Załącznik (s) Przyniosło niewielką ę przed tym handlem. Bardzo dobrze wkroczyłem w ten handel, w którym walczą niektórzy handlowcy. Musisz zaryzykować pieniądze, aby zdobyć pieniądze. Jeśli okazujesz emocje, gdy tracisz lub zarabiasz, nie masz tego, czego potrzeba. Musisz być pozbawiony emocji, aby wyeliminować FEAR. Najgorszy scenariusz, stracę profesora, ale żyję, aby handlować innym dniem. Zapamietaj to. Mam tyle wiary w moją egię, to jest święty Graal. Dowód będzie widoczny w wynikach
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Sprawiasz, że się uśmiecham. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak podwoićpotrójny rozmiar handlu na swoim prawdziwym koncie
    Oczekiwanie na więcej transakcji. Myślę, że będę twoim najlepszym motywatorem. Przy okazji, czy mogę zapytać, dlaczego umieściłeś 3k zamiast 1k na swoim koncie demonstracyjnym?
    Dziękuję za wsparcie, jestem bardzo wdzięczny. Nie zawiodę cię, po prostu trzymaj się i przygotuj się na przytłoczenie wynikami. Powodem, dla którego zacząłem od 3k, jest to, że jest to minimalna kwota, na jaką pozwala broker. Jest prawie na tyle realistycznie, do tego, co chciałbym wymienić na żywo, traktuję demo jak koncert. Jestem bardzo egiczny w stosunku do moich transakcji.

  5. #25

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Wierz mi, zrobię to i jest to bardzo możliwe. Umiejętność jest ważna, co mam, a ja mam bardzo duże bale 0% strachu w rzeczywistości. Proszę, weź mnie ze sobą i poprowadź ten maraton ze mną. Z mojej analizy wynika, że ​​mam potencjał do przekształcenia, 1k na 10k w ciągu 4 miesięcy.
    Jestem po twojej stronie, to może być zrobione i nie jest tak trudne ani zniszczone, jak niektórzy sprawiają, że brzmi, zrobiłem 1K do 13K w ciągu jednego miesiąca, używając mniej niż 100: 1, zanim wkroczyła policja bezpieczeństwa, aby chronić nas tutaj w USA naprawdę chcą zobaczyć więcej ludzi wykorzystujących efekt dźwigni i nie muszą czekać 10 lat, aby uzyskać znaczące korzyści na swoim koncie, ponieważ nie wykorzystają szansy lub nie wystrzelą, ponieważ nie mają umiejętności.

  6. #26
    Ok, zobaczmy. To byłoby interesujące

  7. #27
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wcześniej wykonywałem dwie transakcje, w których straciłem, odzyskałem ę i osiągnąłem dodatkowy zysk JEDNYM HANDLEM. W tym miejscu zastosowano egiczny handel i umiejętności. {obraz}
    Może powinienem rzucić ci wyzwanie?


  8. #28
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Może powinienem rzucić ci wyzwanie?
    {obraz}
    Naucz mnie sensei
    . Twój wskaźnik zyskuwygranej tak bardzo mnie motywuje! To niesamowite. Inspirujesz mnie, żebym kontynuował, bez względu na wszystko! Dzisiaj straciłem. Jestem agresywnym handlowcem, może mniej agresji o 0,01% hahaha. Nie martwcie się, ta a jest dla mnie cenną lekcją. Myślałem, że moja egia była doskonała, ale musiałem zrobić tę ępomyłka, aby zidentyfikować lukę i znaleźć rozwiązanie dla mojego świętego Graala. Dokonam tych korekt i przejrzę ich wyniki. Myślę, że jestem blisko, myślę, że już prawie jestem, czuję to! To jest najlepsze wykorzystanie wersji demonstracyjnej, przetestuj swoją egię, aby móc popełniać błędy. Uczę się.

  9. #29
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Naucz mnie sensei
    . Twój wskaźnik zyskuwygranej tak bardzo mnie motywuje! To niesamowite. Inspirujesz mnie, żebym kontynuował, bez względu na wszystko! Dzisiaj straciłem. Jestem agresywnym handlowcem, może mniej agresji o 0,01% hahaha. Nie martwcie się, ta a jest dla mnie cenną lekcją. Myślałem, że moja egia była doskonała, ale musiałem zrobić tę ępomyłka, aby zidentyfikować lukę i znaleźć rozwiązanie dla mojego świętego Graala. Dokonam tych korekt i przejrzę ich wyniki. Myślę, że jestem blisko, myślę, że już prawie jestem, czuję to! To jest...
    AW, myślę, że możesz odnieść wrażenie, że próbuję cię dobrać, pytając cię o szczegóły. Specyfika, o którą cię prosiłem, to dowiedzieć się, czy masz plan handlu. Pomyśl o tych rzeczach. 1. Kiedy się uzbrajasz, kiedy planujesz to zrobić? 2. Ile DD zaakceptujesz, zanim zabijesz transakcję? 3. Które pary doprowadzą cię do ziemi obiecanej? 4. Czy weźmiesz każdy sygnał w swoim systemie, czy też zignorujesz niektóre? (Podpowiedź: Twój system NIE jest taki sam jak twój plan handlowy) Tylko kilka rzeczy do przemyślenia.

  10. #30
    1 Attachment (s) AlwaysWinnin, więc nie zawsze wygrywasz?
    Nie martw się, nikt tego nie robi

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.