Sygnały instytucjonalne
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: Sygnały instytucjonalne

  1. #1
    4 Załącznik (-i)




    wyślij mi e-mail, jeśli chcesz zostać dodany, aby otrzymywać cotygodniowy biuletyn dotyczący planu handlu, {adres e-mail usunięty przez personel}




    Widać, że B oznacza dno, a C oznacza kompresowanie Liczba poza nawiasem przypomina liczbę świec, które się pojawiły. Im niższy, tym lepiej.

    Osiem dni temu widać, że USDCAD się kompresował, sprawdź poniżej na czerwonej linii, możemy zmienić teraz ramy czasowe, aby wejść do niższego ryzyka wyższego obrotu.




    Lubię handlować retrakcjami i mam swoje metody, których używam do moich kont. Oto dobry przykład. Zrobiłem to tylko 10%. Wszystko jest również testowane wstecz.



  2. #2

  3. #3

  4. #4
    jaki jest sygnał instytucjonalny i na jakiej instytucji się zajmujesz? Zrobiłeś to czy co? czy miałeś na myśli sygnały informacyjne?

  5. #5
    AUDUSD kompresuje się codziennie, poszukaj wpisów, aby uzyskać dużo czasu.

  6. #6

    Cytat Zamieszczone przez ;
    AUDUSD kompresuje się codziennie, poszukaj wpisów, aby uzyskać dużo czasu.
    dobre połączenie, transakcje z tego 40 obszaru oferowały miłą okazję

  7. #7

  8. #8
    1 Załącznik (y) Dzięki GeJordan i Tradability .... myślałbym, że będę dzielić wykres, tylko FYI - również (wielki stary przyjaciel tutaj - każdy powinien zapisać się do jego wątków)

  9. #9
    Wychodzę na długo kilka godzin temu, był dobry ruch, 5R, mam nadzieję, że złapałeś trochę

  10. #10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.