CEL ma przetrwać - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: CEL ma przetrwać

  1. #11
    Dla fazy 2 .... Patroxx Capital. Miesiąc maj zwiększył kapitał własny z 2042,19 USD do 2102,46 USD. Został zaktualizowany na pierwszej stronie.

  2. #12
    Dla fazy 2 .... Patroxx Capital. W maju wzrosły kapitały z 2102,46 USD do 2175,59 USD. Został zaktualizowany na pierwszej stronie.

  3. #13
    Zabawne, w jaki sposób osiągnąłeś swoje cele, to w zasadzie dokładnie. Nie raz, ale dwa razy! Zbieg okoliczności? Absolutnie nie

  4. #14
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Zabawne, w jaki sposób osiągnąłeś swoje cele, to w zasadzie dokładnie. Nie raz, ale dwa razy! Zbieg okoliczności? Absolutnie nie
    Proszę, staraj się opracować .... nie dostałem tego?

  5. #15
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Proszę, staraj się opracować .... nie dostałem tego?
    Jeśli ustalisz swój cel jako równomierny, twój mózg upewni się, że zrobisz to wystarczająco, by się wyrównać. Podobnie jak w szkole, kiedy kazali ci skończyć zadanie w danym momencie, nie miało to znaczenia, czy to było zbyt długie, czy krótko, zajęło ci to tyle samo czasu, ile było dane, aby go ukończyć. Daj lub poświęć trochę czasu w zależności od tego, co myślisz na czas (moja defenicja nie była na przykład tak ścisła
    ). Jeśli więc cel jest niski, ale osiągalny, prawie zawsze go osiągniesz, zrobisz to na tyle, by go osiągnąć, a potem przestaniesz wkładać więcej wysiłku. To właśnie robi większość ludzi, ponieważ prawie nie ma szansy na osiągnięcie celu, co jest dobre, ponieważ nie musisz opuszczać strefy komfortu i upewniałeś się, że nie możesz zawieść, więc nie będziesz się źle czuł. Jeśli wyznaczysz cele poza strefą komfortu i zaangażujesz się w nie, naprawdę się rozrośniesz. Ale oczywiście przychodzi z większym niepokojem, ponieważ jest trudniejsze i ma mniejsze szanse na osiągnięcie celu, więc większa szansa, że ​​poczujesz się źle, jeśli go nie osiągniesz. Nie musisz brać tego za radę, ale przynajmniej zwróć uwagę na ten fakt, który sam sobie wyznaczyłeś: celujesz BE, osiągnąłeś prawie BE Znowu wyznaczasz sobie cel (nawet odrobinę mniej w twojej strefie komfortu), osiągnąłeś prawie dokładnie BE ponownie Ustawiłeś swój cel, aby zdobyć niewielką ilość, obecnie tworzysz niewielką ilość dokładnie Historia jest wypełniona doskonałymi przykładami tego zjawiska ... Dla mnie osobiście oznaczało to zobowiązanie się do znacznie wyższych celów (co po pierwsze oznaczało nawet ustalenie celów w pierwszej kolejności, większość ludzi nawet nie zaczyna od tego, kiedy handlują życiem). Od tamtej pory spędziłem niezliczone godziny, pracując do 20 godzin dziennie, aby osiągnąć te cele. To głównie działało na mentalną stronę handlu (analizując i symulując to, co robią skuteczni traderzy), nie tylko bezmyślnie analizując 6.000 różnych egii, wskaźników i innych wariacji. I mogę powiedzieć, że wynik jest absolutnie zadziwiający. Ale to nie przychodzi łatwo, wymaga ciężkiej pracy i będzie ciężkie psychicznie (wszyscy wiedzą, że handel jest trudny, ale nie przyznają się, w rzeczywistości większość ludzi słucha cię tylko wtedy, gdy mówisz im, że to jest łatwe) Teraz nie na sekundę powiedz: zwiększ ryzyko, aby zdobyć nagrodę. Ale każdy, kto może działać BE konsekwentnie, może przynosić zyski konsekwentnie, uczenie się akceptowania ryzyka będzie prawdopodobnie twoim problemem, ale to tylko czysta domysłówka, więc nie wierz mi na słowo (prawdopodobnie słyszałeś tę radę milion razy i nawet mogłeś przeczytać ale czytałem o handlu w strefie przez marc douglas). To nie oznacza krytyki tak samo przyjaznej porady Z pozdrowieniami, Nevie2 ps Przepraszam, że trwało to trochę dłużej, niż zamierzałem

  6. #16
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Jeśli ustawisz swój cel na równomierne zerwanie, twój mózg upewni się, że zrobisz wystarczająco dużo, aby się wyrównać. Podobnie jak w szkole, kiedy kazali ci skończyć zadanie w danym momencie, nie miało to znaczenia, czy to było zbyt długie, czy krótko, zajęło ci to tyle samo czasu, ile było dane, aby go ukończyć. Daj lub poświęć trochę czasu w zależności od tego, co myślisz na czas (moja defenicja nie była na przykład tak ścisła
    ). Jeśli więc cel jest niski, ale osiągalny, prawie zawsze go osiągniesz, ponieważ wystarczy zrobić, aby go osiągnąć, a następnie przestać ...
    Dzięki, mam to, co próbujesz powiedzieć. Ale całkowicie się z tobą nie zgadzam. IMHO, jedyne, co możesz kontrolować, to ryzyko, które podejmujesz ... nigdy nie możesz kontrolować, ile pieniędzy zamierzasz zarobić. Więc cokolwiek mówisz, w ogóle nie ma dla mnie sensu. Kiedy ludzie przyłączają się do tego przedsięwzięcia ... z jakiegokolwiek powodu może ... (Większość zbiegają się, aby uzyskać szybki lub chciwy) ... mają pomysł na ciasto w niebo co 20% na tydzień lub co dzień 1000 dolarów .. ... to z pewnością kończy się katastrofą. Miałem też sprawiedliwy udział. I dlatego zdałem sobie sprawę, że nadszedł czas, aby być realistą i przedstawić moją podróż, aby udowodnić swoją jaźń rentowności w 2 fazie. Z czego Faza jest (nie było), aby nie wysadzić konta nad prawem dużej liczby (w tym przypadku 1500 obecnie). Nie ma to nic wspólnego ze zwykłym snem i przebywaniem w strefie komfortu. Życzymy powodzenia każdemu celowi, jaki sobie postawiliście. Pokój.

  7. #17
    Muszę powiedzieć jedną ostatnią rzecz, ponieważ zaszokowałeś mój umysł tą odpowiedzią, jeśli jestem szczery
    . Będzie krótko: 1. Nie można porównywać całkowicie losowych działań (mentalnie, egicznie i wszystko pomiędzy) noobem i zdyscyplinowanym traderowi, który przestrzega ustalonej egii 2. Gdybyś tylko mógł kontrolować tylko ilość ryzyka, które bierzesz, nie jedna osoba handlowałaby na rynku forex, w rzeczywistości handel nie mógłby nawet istnieć. Masz kontrolę nad swoim stanem psychicznym, egią, którą sprzedajesz (z niezliczonymi zmiennymi), godzinami, które handlujesz, ilością pracy, którą wkładasz w analizę historyczną, jak i jeśli raportujesz sobie lub komuś o swoich postępach i 6 milionach innych czynników 3. Jeśli znajdziesz kogoś, kto odniósłby sukces i podziela którykolwiek z tych pomysłów, myśli i przekonań, byłbym niezmiernie zaskoczony, mógłbym być całkowicie w błędzie, ale te pomysły nie wydają się być oparte na sprawdzonych egiach i sposobach osiągania sukcesów, po prostu brzmi jak rzeczy, które brzmią logicznie, ale nie wszystko, co powiedziałby odnoszący sukcesy przedsiębiorca. Nie na sekundę wysłuchaj mnie, ale przynajmniej uzyskaj swoje pomysły ze sprawdzonego źródła, które ma długą historię sukcesu, który chcesz osiągnąć, czegokolwiek innego. jest całkowite BS. Z pozdrowieniami, Nevie2

  8. #18
    2 Załącznik (y) Zastanawiałem się nad znalezieniem kilku partnerów jako mojego wysiłku ekspansji na innych rynkach ... takich jak akcje, futures itp. (Również w celu poprawy obecnej metodologii na rynku Forex). Więc, zapiszę, co ja robię i czego szukam potencjalnych partnerów. Od początku 2012 roku znam rynek forex (i kilka innych). Naturalnym rezultatem procesu uczenia się jest system automatyczny od 2014 roku. Które wcześniej współpracowałem z MT4 EA z różnymi wynikami. Zapłaciłem dużo pieniędzy za tworzenie różnych wersji z różnymi pomysłami na testy i błędy. Jeden z nich jest zamieszczony powyżej, z dołączonym eksploratorem FF. Które później zdałem sobie sprawę, mimo że brzmiał logicznie racjonalnie, nie był w stanie przezwyciężyć wydatków inwestycyjnych (dlaczego? ... zostawię to wam, abyście to zinterpretowali). Obecnie, po zapoznaniu się z kilkoma zastrzeżeniami dotyczącymi testów MT4. .. pracuję z platformą Jforex, która ma dodatkową korzyść z testowania danych Tick z darmowymi danymi dobrej jakości. Po wielu bólach i próbach i błędach ... jestem dość pewny co do przewagi na rynku. Testy z tyłu przeprowadzono od 2008 r. Do chwili obecnej na wielu parach, w tym złoto i olej. Chociaż nie zarabia się każdego roku (kilka lat z niewielkimi ami lub nawet się załamuje), a zarabianie jest ogólnie z bardzo wyraźną przewagą. Załączam 2 zrzuty ekranu, żeby się o tym dowiedzieć.
    Ponieważ uważam, że zawsze jest miejsce na poprawę, szukałem handlowców, którzy mogą zapewnić inną perspektywę z doświadczeniem w dziedzinie, której mi brakuje. Zatem, potencjalnym kandydatem, którego szukam, jest 1 Silne fundamentalne tło 2 Quant minded ... do przeprowadzenia różnych badań statystycznych lub programistów .... (choć bardzo małe ilości programowania będą musiały zostać wykonane.) 3 Most ważne ze wszystkich .... jesteś pasjonatem handlu i masz naukowo oparte na dowodach podejmowanie decyzji. Tak więc, jeśli jesteś zainteresowany, możesz mnie PM, z kilkoma szczegółami o swoich przekonaniach rynku. Odpowiem ci odpowiednio, kiedy i kiedy dostanę szansę.

  9. #19
    Dla fazy 2 .... Patroxx Capital. W miesiącu lipcu spadł kapitał z 2157.59 USD do 1936.03 USD. Został zaktualizowany na pierwszej stronie.

  10. #20
    Dla fazy 2 .... Patroxx Capital. W sierpniu nastąpił wzrost kapitału z 1936.03 USD do 2228,45 USD. Został zaktualizowany na pierwszej stronie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.