1 000 000 $ do 1 000 $ podróży - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: 1 000 000 $ do 1 000 $ podróży

  1. #21
    Oto link do rozmiaru pozycji o stałym stosunku, który według mnie poprawiłby Twoje wyniki:
    http://www.stator-afm.com/fixed-rati...on-sizing.htmlMam zamiar uwzględnić to w następnym EA, który opracowałem.

  2. #22
    inspirująca nić - powodzenia w chase!

  3. #23

  4. #24
    Dobra konfiguracja i cele! Zacząłem również od podobnego celu: od 1 do 1 miliona za 10 lat, przy założeniu 8% miesięcznie. Gdy patrzę na Twój sukces, mogę również podnieść mój cel. Pójdę za tym wątkiem mając nadzieję na naukę od ciebie, więc możesz regularnie wysyłać swoje salda handlowe! Powodzenia bracie!

  5. #25
    To jest bardzo osiągalne ... Zacząłem od 5K około 5 miesięcy temu, aw zeszłym miesiącu zrobiłem prawie 120 tys. ... potem miałem obniżkę do 80K .. w ciągu ostatnich 2 tygodni, ale wciąż imponujący zysk .... Mam zamiar stosować metodę co najmniej 2% dziennie i nie być chciwym .. Wierzę, że wziąłem dużo ryzyka, a nagroda była tam .. ale nigdy nie możesz mieć szczęścia przez cały czas .. Więc Zarządzaj ryzykiem i handluj powoli ....

  6. #26

    Cytat Zamieszczone przez ;
    To jest bardzo osiągalne ... Zacząłem od 5K około 5 miesięcy temu, aw zeszłym miesiącu zrobiłem prawie 120 tys. ... potem miałem obniżkę do 80K .. w ciągu ostatnich 2 tygodni, ale wciąż imponujący zysk .... Mam zamiar stosować metodę co najmniej 2% dziennie i nie być chciwym .. Wierzę, że wziąłem dużo ryzyka, a nagroda była tam .. ale nigdy nie możesz mieć szczęścia przez cały czas .. Więc Zarządzaj ryzykiem i handluj powoli ....
    słyszycie, prognozuję 2% dziennie na następny rok, z planowanymi wypłatami itd. ... jeśli twoje konsekwentne i zarządzające ryzykują światem twoja ostryga. Gratuluję, to niesamowite, aby zobaczyć moc łączenia w arkuszu kalkulacyjnym, po prostu wyobraź sobie, że otrzymasz 24 razy 120 000 000 w ciągu następnych 5 miesięcy. To jest dobre 3 miliony lat.

  7. #27
    Potem wszystko się zatrzymało ... Co się stało?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.