prosty dziennik handlu
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Wątek: prosty dziennik handlu

  1. #1
    Cześć,

    handlowano przez ponad 5 lat z przerwami.

    Nie jestem pewien, czy moja egia się powiedzie, czy nie, ale staram się opublikować moje stanowisko, gdy tylko otworzę.

    Strategia wykorzystana tym razem jest bardzo prosta (proszę, nie kpij ze mnie) ... MA 200, MA 20 i MA 10. I zakładam, że każdy tutaj już wie, jak to działa.

    Moja obecna pozycja to kup audusd @ 0.75377 i
    sprzedaj usdjpy @ 109.089

    konstruktywne uwagi, uwagi, skargi itp. są bardzo mile widziane, w rzeczywistości dziękuję za takie rzeczy ...

  2. #2
    usdjpy uderza w stop loss, audusd jest zamknięty dla niektórych pestek. trzymaj się z dala na razie, z powodu wyborów francuskich

  3. #3
    W jakim przedziale czasowym i czy stosujesz również akcję cenową? MA = Wykładniczy lub prosty?

  4. #4
    cześć sulehman, thx za przyjście. Głównie na 1H patrzę i MA jest prosta ...

  5. #5
    próbuje sprzedać USDJPY @ 110.058 z zatrzymaniem najwyższy punkt dzisiaj ....

  6. #6
    próbuje sprzedać NZDJPY @ 77.019 z SL 77.160

  7. #7
    USDJPY został zatrzymany NZDJPY wciąż jest włączony, ale zbliża się do SL

  8. #8
    Czy możesz także publikować zrzuty ekranu? Mogę być w stanie pomóc, ponieważ uwielbiam MA i Price Action.

  9. #9
    próbuje sprzedać AUDUSD @ .75086, SL .7537

  10. #10
    1 Załącznik (y) hi suleman, thx za pomoc. oto zrzut ekranu dla ostatniej pozycji AUDUSD

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.