Handlowanie przez dailypriceaction.com
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 40

Wątek: Handlowanie przez dailypriceaction.com

  1. #1
    Pozwala dowiedzieć się, czy możliwe jest zarabianie pieniędzy tylko podczas handlu przez prognozy witryny - dailypriceaction.com

    Jestem chory, że po paru miesiącach minie rok, odkąd próbuję forex, ale wciąż nie zarabiam pieniędzy. Tak więc moje własne prognozy nie działają, oprócz eurTRY lub może niektórych innych par. Ale powinno działać z tej strony.

    Ok dzisiaj jest prognoza
    https://dailypriceaction.com/daily-s...crew_powered=1


    Cytat Zamieszczone przez ;
    Z przerwą powyżej 1,3545 za nami, handlowcy mogą zacząć obserwować możliwości zakupu na ponownym testowaniu obszaru jako nowe wsparcie.
    Nie rozumiem, co miał na myśli - czy możemy już dziś kupić, czy też powinniśmy poczekać na potwierdzenie świecy - jeśli dziś zamknie się powyżej tego poziomu 1,3545 w Nowym Jorku 5 PM. Zapytałem go w komentarzu, może on powie.

    Teraz czekam.

  2. #2
    Mam odpowiedź:
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dlaczego zakładamy, że ”możliwość kupna” nie potwierdza działania cenowego? Jak definiujesz to pojęcie? Jeśli to pasek pinezki, to proszę. To zależy od zasad, które sam ustaliłeś.
    więc rozumiem, że kupowanie oportunity potwierdza działanie cenowe. Tak, a co do zasad - problem polega na tym, że moje zasady nie działają, gdyby działały, nie zadawałbym tych pytań prawdopodobnie, po prostu robiłbym to, co dla mnie działa
    Więc obecnie cena jest poniżej poziomu 1,3545 i może być, że zamknie się poniżej.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Ewentualnie, z powrotem blisko poniżej 1,3545 zanegowałoby uparty błąd i ponownie odsłonił obszar wsparcia 1,3445.
    Tak więc zanegowałoby to optymistyczne nastawienie. Ale czy moglibyśmy wtedy odejść? Nie jasne. Średnie ruchome wzrosłyby.

  3. #3
    3 Załącznik (y) AUDUSD prawdopodobnie byłby kupnem, gdybym nie spał w tym momencie. Wczoraj utrzymuje się powyżej poziomu 0,782 jako świeca potwierdzająca.
    https://dailypriceaction.com/weekly-...crew_powered=1
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Alternatywnie, codzienne zamknięcie (
    Cytat Zamieszczone przez ;
    https://www.blueberrymarkets.com/lp/dailypriceaction) powyżej 0,7820 wyeksponuje 0,7880, a następnie 0,7955.
    Nienawidzę, kiedy okazje do kupowania są, kiedy śpię. Lub potrzebuję wtyczki, która kupuje funkcję limitu dopiero po tym, jak nowy jork zbliża się o piątej po południu. Ok, ale może jest jeszcze szansa, ponieważ cena wynosi 125 pipsów powyżej 20 ema, więc może się wycofa. Ci, którzy kupili, nie chcą oczywiście wycofania. AUDUSD spada, wygląda na zły Bilans handlowy wpłynął na AUD. Teraz, gdy patrzę na wykres godzinowy, jest on obsługiwany przez linię trendu. Ale wciąż nie minęło wiele czasu od dzisiejszego niskiego poziomu, więc może również przerwać linię wsparcia. Więc możemy poczekać prawdopodobnie. Kolejny problem polega na tym, że dzisiaj jest wiele wiadomości o USD. Więc jeśli cena osiągnie 0,782 - czy kupimy czy nie? Zwykle dailypriceaction mówi, że czeka, aż kurz się uspokoi po wielkich wiadomościach. Plus w piątek, handluje również mniej w poniedziałki i piątki. Oznacza to, że nie kupimy dziś prawdopodobnie AUDUSD. Jest jeszcze jedna interesująca konfiguracja - euraud:
    https://dailypriceaction.com/daily-s...crew_powered=1
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Ale tak długo jak 1.5360 utrzyma się jako opór na zasadzie dziennego zamknięcia, pozostanę względnie bessy EURAUD. Biorąc pod uwagę rzadkie warunki handlowe w tym tygodniu, oczekiwanie na niedźwiedzią akcję cenową z 1,532560 może nie być złym pomysłem.
    Poziom nie utrzymał się na poziomie 29 dni. Ale wczoraj było potwierdzenie pinbar, że wytrzyma. Nie rozumiem, co to znaczy w tych przypadkach. Czy mogę krótko, czy nie? Zapytałem w komentarzach. Być może jednak nie otrzymamy odpowiedzi, ponieważ często nie odpowiada w starszych wiadomościach. Wygląda też na to, że zerwanie linii trendu jest zepsute. Plus myfxbook pokazuje, że 71% jest krótkie. Więc może to już nie jest opcja, aby przestać. Btw Myślę, że po edycji, scaleniu, jeden obraz przeszedł z niewłaściwego postu do tego



  4. #4
    2 Załącznik (y) Wczoraj dpa napisał, że GBPUSD nie były sygnałem do zakupu, więc szkoda nie została wykonana. To, czego nie rozumiałem - kup lub nie w 3 stycznia
    https://dailypriceaction.com/weekly-...uary-8-12-2018
    Cytat Zamieszczone przez ;
    We wtorek ubiegłego tygodnia
    Cytat Zamieszczone przez ;
    GBPUSD zamknął się powyżej ostatnich szczytów na 1,3545. Szukałem poziomu, który miałby służyć jako wsparcie podczas powtórki środowej # 8217; s jednak sprzedawcy mieli inne plany. Nie wyrządzono żadnej krzywdy, ponieważ nigdy nie było sygnału, który trwałby długo.
    Teraz jest
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Kolejne spojrzenie na GBPUSD w weekend pokazuje linię trendu, która pojawiła się w zeszłym tygodniu. Wydaje się, że poziom, który rozciąga się od najwyższego poziomu z roku 2015657, przyciągnął ofertę podczas wycofywania się w zeszłym tygodniu # 8217. Dopóki ten poziom utrzyma się jako wsparcie na zasadzie dziennego zamknięcia, wysoki poziom w 2017 roku pozostaje nadal wyeksponowany. Oczywiście w ostatnią środę # 8217; s wysoka na 1.3613 może również przyciągnąć kilka ofert w drodze do góry.
    Czy to oznacza, że ​​możemy obserwować możliwości zakupu? Nie jest napisane. AUDUSD - rozpoczyna wycofywanie, a teraz jest blisko 10 EMA i zbliża się do poziomu wsparcia. Dodając zlecenie kupna limitu na tym poziomie z 3,17 rr. Może to jest szansa, którą wcześniej przeoczyłem. EURAUD -
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Ale tak długo, jak EURAUD pozostaje poniżej poprzedniego wsparcia linii trendu, obszar 1.5085 jest narażony.
    Czyli ponownie oznacza to, że możemy obserwować zakup możliwości? Dodałem zlecenie ograniczenia sprzedaży w wysokości 1.53092 z 3,46 rr. To będzie blisko EMA 10.


  5. #5
    1 Załącznik (y) AUDUSD został kupiony dziś rano. Ryzyko demo 666 eur. Na razie będę handlował z kontem demo, ponieważ nie udowodniłem, że mogę zarabiać, a nawet nie wygrać. Zobaczmy, jak to się utrzyma. Również obecnie prawdopodobnie dotykamy EMA 10, który zaczyna się obracać w dziennym wykresie. Kolejną nieco przerażającą rzeczą jest to, że jeśli spojrzymy na wykres 4H, widzimy, że dotknął linii trendu jako oporu i spadł stromo. Tak samo na wykresie 1-godzinnym, szczególnie widocznym w ciągu ostatniej godziny:
    Byłoby dobrze, gdyby Justin opowiedział coś o obecnej sytuacji. Tylko ja wiem, że nie chce kupić eurusd, nawet jeśli jest blisko poziomu wsparcia, ponieważ w poniedziałek cena spadła agresywnie:
    https://dailypriceaction.com/daily-s...crew_powered=1Ale świeczka eurusd w poniedziałek wygląda na większą niż świeczka AUDUSD w poniedziałek. W momencie pisania przechodzi od lekkiego minusa do lekkiego zysku do 160 euro. Tak naprawdę trudno zdecydować. Ok, kolejna interesująca rzecz
    https://www.myfxbook.com/community/outlookto pokazuje, że tylko 9% pozycji jest długich. Kiedy nie wiem, co zrobiłby DPA, używam myfxbook jako dodatkowego potwierdzenia. Gdyby DPA powiedział, że nie kupi, to nie kupiłbym, nawet gdy prognoza myfxbook pokazuje 9% długości.

  6. #6
    1 Załącznik (-i) Zamknięty nieco ponad połowę mojej pozycji, ponieważ nie wygląda zbyt ładnie. DPA również nic nie mówi. Nawet w zyskach
    Tak więc obecnie o zysku 26,99 EUR. W 4h wykres godzin teraz testuje 78.200. Zobaczymy, czy to zepsuje. Jeśli nie, to naprawdę wygląda jak zejście. Teraz ryzykuje około 316 eur. Był dzisiaj blisko SL. Oto jak wygląda na wykresie 4h:

  7. #7
    1 Załącznik (y) AUDUSD wygląda jak trzymanie się na tym poziomie. Na mojej platformie wczoraj zamknęła się ona na 0.78201. Ustaw zlecenie kupna, aby je odkupić - część, którą sprzedałem wczoraj. Chciałbym kupić po niższej cenie, możliwe, że się skoczy. Ale DPA mówi, żeby nigdy nie kupować na stracie pozycji. Niższa cena oznaczałaby utratę obecnej pozycji. Nie dostaję tej części. Ale ok, po prostu róbmy, jak on mówi.
    Wygasanie jest ustawione na pół godziny przed nowymi zapasami ropy. Zatem całkowite ryzyko, jeśli zostanie ono ponownie wykupione, wyniesie około 666 EUR

  8. #8
    2 Załącznik (y) AUDUSD nie został kupiony, więc obecnie ryzykuje 316 eur. Obecnie w zysku, ale problem widzę na wykresie 4h:
    Wygląda na to, że istnieje linia trendu i musi zostać zerwana, i jak na razie to nie psuje. Ale jeśli spojrzymy na wykres 4h indeksu dolara, to też nie wygląda na to, że tak łatwo się podniesie - była duża świeca, teraz poszło w górę, ale to może być tylko korekta. Więc jeśli dolar dalej spadnie, AUDUSD może wzrosnąć.
    A jeśli para przełamuje tę górną linię trendu na wykresie 4h, TP może być nieco trudniejsze. Może muszę przenieść TP wyżej?

  9. #9
    5 Załącznik (y) O wow to jest chory - to tak trafnie uderzył w dzisiejszy wieczór i zszedł na dół

    Właściwie to było tak długo, odkąd osiągnąłem pełny zysk, który ustawiłem. Nawet ja zastanawiałem się nad wzięciem wczorajszej świecy, ponieważ była bliska zysku, a stosunek rr dużo się zmniejsza, gdy nie podnosisz SL, a cena jest tak blisko TP. Ale w tym momencie nie byłem przy komputerze lub nie patrzyłem na wykres. Właściwie to mnie zaskoczyło, że upadło. Spróbuję, jeśli to uderzy w mój zysk, pójdzie znacznie wyżej. Oczywiście później może pójść znacznie wyżej. Ale teraz nie jestem pewien - może będzie trzeba poczekać, aż zamknie się powyżej 0,788. A może powinienem ponownie ustawić limit zakupu na 0,782, ponieważ EMA 20 nadal będzie wzrastał? ualne saldo transakcji według DPA 1035,42 eur
    Ok, spojrzał na indeks dolara:
    Wczoraj narosło to w górę, a dziś rośnie, dlatego wydaje się, że AUDUSD jest trudny do zdobycia. Jedna smutna rzecz dotyczy EURAUD: jak napisałem, miałem limit sprzedaży na 1.53092. Wczoraj wysoki był 1.53087, a następnie przesunięty w dół, ukształtował się niedźwiedziem, a dziś przesunął się o wiele więcej - straciłem okazję tylko o kilka punktów
    Z drugiej strony, AUDUSD i EURAUD są powiązane, więc gdyby AUD spadł, byłoby to złe dla obu par. Ale nadal dobrze byłoby mieć co najmniej połowę pozycji EURAUD, ponieważ miałem tylko połowę AUDUSD. Linia trendu jest niska, więc może uda mi się, jak EURAUD wprowadza korektę i nadal próbuje ją sprzedać:

  10. #10
    1 Załącznik (y) Nieodebrane euryudy sprzedają. Ale teraz wprowadzając limit sprzedaży nieco powyżej bieżącej ceny, tak, że dostanę 3 rr, jak używa DPA. W swoich artykułach napisał, że 2 jest w porządku, ale ponieważ dla mnie to idzie tak ciężko, prawdopodobnie również 3 byłoby lepiej.
    Około 1,531 wygląda na poziom. Ryzyko będzie, jeśli sprzedane 663,73 EUR. Powód:
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Ale tak długo, jak EURAUD pozostaje poniżej poprzedniego wsparcia linii trendu, obszar 1.5085 jest narażony.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Codzienne zamknięcie poniżej tego o 17:00 EST będzie kierować się na niski poziom z września 2017 r. Na 1,4800, a następnie na niski poziom z lipca 2017 r. Na 1,4440.
    Właściwie, jeśli spojrzymy na poprzedni post, to świeca świeciła tak, że nawet nie spodziewałem się tak szybko się ruszyć, więc nie warto poświęcać czasu na sprzedaż limitu. Jak czasami cena może się przesunąć, to jest interesujące. Nie byłem wtedy w pobliżu mojego komputera.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.