Handlowanie przez dailypriceaction.com - Strona 4
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40

Wątek: Handlowanie przez dailypriceaction.com

  1. #31
    1 Załącznik (-i) sprzedam limit usdcad
    ryzyko 267
    https://dailypriceaction.com/daily-s...crew_powered=1
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Jak widać, istnieje wiele sposobów na grę w USDCAD. Niedźwiadkowe działania cenowe na dziennym wykresie w pobliżu 1,3100 mogą zaoferować krótką szansę, podobnie jak zakończenie poniżej 1,30 lub ten 4-godzinny kanał.
    Wydaje mi się, że ta ogromna świeca to niedźwiedzi ruch cenowy. Byłoby dobrze sprzedać na poziomie oporu, ale czy może wzrosnąć tak bardzo? Nadal mam USDJPY, więc nie muszę się spieszyć. Wygasa na pół godziny przed czerwonymi wiadomościami.

  2. #32
    1 Załącznik (-i)
    Ostatecznie USDJPY złamał 105,5, to trwa tak długo. Wkrótce będzie miesiąc - tam iz powrotem, tam iz powrotem. Pozycja jest ot w dniu 27 lutego, a teraz jest 23 marca
    Sądzę, że chciałbym więcej wymieniać się wykresami H4. Próbowałem ustawić taką SL tak, aby kolce nie uderzyły. Znacznie powyżej ema 20. Ale jeśli zamyka się powyżej 105,5, to powinienem zamknąć to ręcznie, nawet jeśli nie trafiłoby SL. Fałszywe przerwy, o których mówią, są bardzo silnymi wskaźnikami przeciwnego kierunku. Z drugiej strony pojawił się fałszywy break feb 21, więc może nadal jest ważny, ale jak dotąd nie wyglądał na mocny w dół. Jeśli spojrzymy na większą ramę czasową, jest tak wiele miejsca do zejścia - aż do około 76, która była w 2011 roku. A linia trendu z 2011 lub 2012 roku jest ostatnio brokowana. Ale w pewnym momencie może być powtórzony na miesięcznym wykresie. W rzeczywistości nawet tygodniowa cena wykresu przesunęła się dużo z ema 10, więc dlatego jest trochę przerażające, aby przenieść SL tutaj, gdzie dziś się przeprowadziłem.

  3. #33

    Cytat Zamieszczone przez ;
    sprzedać eurcad. {image} Wygląda na to, że wyczyściło linię trendu w H4.
    https://dailypriceaction.com/daily-s...port-at-1-5930Ryzyko 266,62
    Wczoraj uformował się zwyżkowy pinbar. Nie jestem pewien, czy powinienem czekać lub zamknąć go, gdy mam mały zysk. Meh. Wygląda jak korekta 2 dni i teraz się zatrzymał. Ok, zamknięte. wygrane 26,90 1,6 Bilans - 476,98

  4. #34
    3 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Wczoraj uformował się zwyżkowy pinbar. Nie jestem pewien, czy powinienem czekać lub zamknąć go, gdy mam mały zysk. Meh. Wygląda jak korekta 2 dni i teraz się zatrzymał. Ok, zamknięte. wygrane 26,90 1,6 Bilans-476,98
    Wow, okazuje się, że zbliżyłem się do siebie - dziś skoczyło i zostałoby trafione w moją SL. Zielona linia pokazuje moją SL.
    Ale teraz, jeśli spojrzymy na H1, ot wygląda na to, że znowu się wycofa.
    Jeśli spojrzymy na wykres dzienny, może dzisiaj dotknął on linii trendu i ją odrzucił? A może teraz nadszedł czas, aby ponownie wejść na pozycję? zwłaszcza, jeśli spojrzymy na wykres h4 tradingview
    wygląda jak niedźwiedzia odrzucająca świeca, jeśli się nie mylę.

  5. #35
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {image} Finnaly USDJPY złamał 105,5, to trwa tak długo. Wkrótce będzie miesiąc - tam iz powrotem, tam iz powrotem. Pozycja jest ot w dniu 27 lutego, a teraz jest 23 marca
    Sądzę, że chciałbym więcej wymieniać się wykresami H4. Próbowałem ustawić taką SL tak, aby kolce nie uderzyły. Znacznie powyżej ema 20. Ale jeśli zamyka się powyżej 105,5, to powinienem zamknąć to ręcznie, nawet jeśli nie trafiłoby SL. Fałszywe przerwy, o których mówią, są bardzo silnymi wskaźnikami przeciwnego kierunku. Z drugiej strony pojawił się fałszywy break feb 21, więc może nadal jest ważny, ale jak dotąd nie wyglądał ...
    wygląda dobrze, wygląda na to, że wieczorem tworzy się niedźwiedzi sztyft, więc przesunięcie SL do 106.710, które jest nadal powyżej 21 wysokości

  6. #36
    2 Załącznik (s) otworzył kolejny USDJPY, ponieważ jestem tak późno dziś nie śpiąc
    Wygląda podobnie do bearih pinbar, ale zwisającego człowieka. Wiszący mężczyzna Nie rozumiem objaśnień, wydaje mi się, że może to być obie drogi w zależności od następnych świeczek, ale ponieważ wygląda jak niedźwiedzi pinbar i pokazał odrzucenie w pobliżu poziomu, myślę, że jest to zgodne z zasadami DPA.
    risk 267, rr 3.81 Może powinienem był ustawić oczekujące zamówienie, aby uzyskać lepszą cenę, ale jak zwykle myślę, że będę tęsknił
    a większość czasu cena później przenosi się na lepszą na sprzedaż.

  7. #37
    Cytat Zamieszczone przez ;
    otworzył kolejny USDJPY, ponieważ jestem tak późno dziś nie śpię {Obrazek} Wygląda podobnie do bearih pinbar, ale wiszącego człowieka. Wiszący mężczyzna Nie rozumiem objaśnień, wydaje mi się, że może to być obie drogi w zależności od następnych świeczek, ale ponieważ wygląda jak niedźwiedzi pinbar i pokazał odrzucenie w pobliżu poziomu, myślę, że jest to zgodne z zasadami DPA. {image} ryzyko 267, rr 3,81 Może powinienem był ustawić oczekujące zamówienie, aby uzyskać lepszą cenę, ale jak zwykle myślę, że będę tęsknił
    a większość czasu cena później przenosi się na lepszą na sprzedaż.
    DPA to potwierdził
    https://dailypriceaction.com/daily-s...d-below-105-50

  8. #38
    Idealna konfiguracja USDJPY
    obaj się zatrzymali. Jeden ma bardzo mały plus: 180,30 - 65,74; inny stracił 261,44 2,01. Więc saldo - 487,87

  9. #39
    1 Załącznik (-i) sprzedam limit eurcad
    https://dailypriceaction.com/weekly-forex-forecast/april-2-6-2018 Utworzony niedźwiedzi pinbar. Ponieważ zwykle cena idzie w górę, sprzedajemy nieco więcej niż obecnie. Po prostu tego nie zrozumiałem:
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Jest wystarczająco dużo miejsca, aby uruchomić, zważywszy, że następne kluczowe wsparcie wynosi ponad 200 pipsów przy 1.5670.
    Zysk z 1,567? Nie widzę wystarczająco dużo miejsca. Potrzebowałbym bardzo ciasnego zatrzymania, które jest popychane przez przypadkowe ruchy cenowe. Dodałem szerszą SL i musiałem ustawić TP znacznie niżej - do następnego poziomu wsparcia. Ryzyko 265

  10. #40
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    sprzedam limit eurcad {image}
    https://dailypriceaction.com/weekly-...april-2-6-2018Tworzy niedźwiedzi pinbar. Ponieważ zwykle cena idzie w górę, sprzedajemy nieco więcej niż obecnie. Po prostu tego nie rozumiem: [font = roboto] {quote} Zysk z 1,567? Nie widzę wystarczająco dużo miejsca. Potrzebowałbym bardzo ciasnego zatrzymania, które jest popychane przez przypadkowe ruchy cenowe. Dodałem szerszą SL i musiałem ustawić TP znacznie niżej - do następnego poziomu wsparcia. Ryzyko 265
    Nice - kiedy czekałem, to nie trafiło w moje zlecenie sprzedaży.
    Nie jestem nawet pewien, czy powinienem zachować ten limit sprzedaży, być może teraz potrzebuję znowu niedźwiedziejszej akcji cenowej.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.