Handel nowościami z bankami i algos - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Handel nowościami z bankami i algos

  1. #11
    1 Załącznik (y) Lepsze niż oczekiwano wyniki w zakresie sprzedaży nowych domów oraz pozytywne zaskoczenie w zakresie zaufania konsumentów. USDJPY nadal w trybie retrakcji. PKB USA - wstępny w 80 minut. Postaram się albo długo przedostać do oporu na 112, albo krótko, z większym celem o 109,00. Najlepsza sytuacja polegałaby na tym, że USDJPY wspiął się wyżej na obszar 112 i został tam sprzedany, napędzany gorszymi od prognoz danymi o PKB.

  2. #12
    1 Załącznik (y) USDJPY na szczycie 112s ... nie interesuje tu żadnych długich pozycji, pozycje zamknięte od New Home Sales i Consumer Confidence.

  3. #13
    Dziś ma nadejść ulubiony wskaźnik inflacji USA PCE. Według wcześniejszych danych jest bardzo prawdopodobne, że będzie to miało co najmniej krótkoterminowy wpływ na rynek walutowy, obligacji i towarów. Zdecydowanie ustawiam swoje programy na wielu instrumentach: obligacje 30 Y i 10 Y, futures GOLD i USDJPY. Na USDJPY spodziewa się 30 pipsów jako pierwszego zysku, około 200 pipsów jako drugiego. Będzie monitorować zachowanie cen tuż przed wydaniem, aby uzyskać bardziej szczegółowe liczby.

  4. #14
    Cześć doktorforex. Dziękuję za udostępnianie. Mam kilka pytań. Jedynie, jakie są te wydarzenia informacyjne, na które musimy spojrzeć? (czerwone i pomarańczowe wiadomości czy co?) Myślę, że zaczynam rozumieć twoją metodę, ale proszę odpowiedz na niektóre z moich pytań. Wybierasz nowe wydarzenie i handlujesz na podstawie wyników nowości? lub wziąć handlu przed wiadomościami? (na przykład 27 listopada pojawiła się nowa pozytywna informacja na temat dolara amerykańskiego (Nowa sprzedaż w domu), w tej chwili natychmiast podajesz długi przykład USDJPY? lub czekasz na coś innego? Ponadto, w pełni wykorzystujesz swój handel w oparciu o wiadomości Natychmiast po opublikowaniu wiadomości - na koniec, czy mógłbyś mi powiedzieć, jak decydujesz o punkcie wyjścia? Mam nadzieję, że zrozumiesz moje pytania, ponieważ mój angielski nie jest moim ojczystym językiem. Dziękuję za odpowiedź.

  5. #15
    Po pierwsze: wszystkie wydarzenia informacyjne, które mają historię przenoszenia rynków, są uznawane za potencjalnych kandydatów. Prowadzę analizę statystyczną wszystkich poważnych, a także drobnych zdarzeń, aby ocenić, czy mogę z nich zbudować korzystną egię. Ogólnie rzecz biorąc, te zdarzenia pokazują pewne wzorce, które próbuję wykorzystać. Jeśli jedno zdarzenie (np. CPI w USA) reaguje średnio 20 pipsów (USDJPY) na odchylenie 0,1, aw ciągu jednej godziny średni wzrostspadek wynosi 50 pipsów, możemy z łatwością stworzyć z tego zwycięską egię. Wniosek: Każde wydarzenie jest odrębne. Nie można oceniać według kolorów, jeśli da ci przewagę. Po drugie: Tak, głównie reaguję na wydarzenia z wiadomościami. Oznacza to, że jeśli zdarzenie odbiega od prognoz, to jest to czas, kiedy interesuje mnie albo długi, albo krótki. 27 listopada nastąpiła lepsza niż się spodziewano lektura w dziale Sprzedaży Nowego Domu, mieliśmy dalsze pozytywne dane o zaufaniu konsumentów w USA. USDJPY był wtedy na poziomie 111,10. Dziś zamieniło się na 112,45. (Teraz jest retracing). Po trzecie: Biorę mój handel z wiadomościami. Używam do tego kanału informacyjnego i oprogramowania. Po czwarte: bez problemu. Prowadzę kilka egii w tym samym czasie. Jednym ze sposobów jest wykorzystanie czystych statystyk w celu zdefiniowania możliwych wyjść. Inny używa technicznych poziomów wsparcia i oporu. Trzeci używa czasu jako kryterium wyjścia: zamykanie po pewnym ustalonym przedziale czasu. (60 minut, 120 minut itd.)

  6. #16
    1 Załącznik (y) W handlu pieniądze są tworzone poprzez ostrożne planowanie i egzekwowanie dyscypliny. Bardzo duże szanse są dość rzadkie. Ten handel był prawie idealny! Jest to podstawowy handel w czasie rzeczywistym. kocham to

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.