Odkrywanie krawędzi - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: Odkrywanie krawędzi

  1. #11
    wiele zielonych pestek dla ciebie! Powodzenia w wątku i handlu.

  2. #12

  3. #13

    Cytat Zamieszczone przez ;
    5 mln długich EURUSD 11237.5 SL 11221 Rzut 1: 3R
    SL Hit -16.5

  4. #14

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Długie zamówienie: 11079, SL 1061,2, Rzuty: Metoda 1 R = 18 3R = 54 pipsów 3R Cena = 1133 Metoda 2 Cena = 1121,7 {image}
    SL to BE

  5. #15
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Uwielbiam to słowo pippage, które moim zdaniem powinno znaleźć się w Biblii FX
    Też to uwielbiam!
    Pozdrawiam matey!

  6. #16
    3 Załącznik (y) Dziś stracił trochę pipsów i stracił czas na EURUSD. Moją tendencją będzie unikanie tej pary, dopóki Grecja się nie wyjaśni - będzie to tylko grindowanie. Jednak oto moja opinia na temat jego obecnej akcji na 4H, 1H i 15M. 4H złamał linię trendu, która sama w sobie nie jest zbyt znacząca, ale przynajmniej mówi nam, że obecny ruch w ramach 4H chce pójść wyżej i widzę, że jest to ograniczona do 1,13, która następnie zawierałaby tę akcję cenową z powrotem do linia trendu. Będą tacy, którzy widzą w tym możliwość skalpowania, ale to nie działa w moim stylu handlowym.
    Wydaje się, że 1H to również obsługuje i użyłbym EMA jako Proxy dla Trendów, że gdy wentylator będzie się rozszerzał w górę, to nie będę musiał zgadywać, że ogólny trend na 1H i 4H jest dla chwili, a cena ta jest obecnie powyżej tej średniej trendu. Dziś rano zerwałam przerwę w linii trendu, ale zostałem zatrzymany na BE, co było również sygnałem zmiany trendu z powrotem do głównego trendu wzrostowego.
    Obecne 15M nie mówi mi nic nowego, ale większą jasność szansy na 20 pipsów od 1270 do 1250 z możliwymi dodatkowymi 10 pipsami do 1240, jeśli ruch jest wystarczająco silny. Fakt, że klastrowanie miało miejsce w obszarze 1250 sugeruje, że będzie on wystarczająco silny, aby uzyskać wsparcie. EMA na 4H i 1H są poniżej 1250, więc uważam, że lepsze jest również ryzyko w górę.

  7. #17
    2 Załącznik (-i) AUDNZD jest nadal w grze. Mój tydzień pokazuje mój ogólny cel dla tej pary.
    4H pokazuje, że osiągnięto poprzedni cel (cha ching), a ruch kątowy ceny jest w górę. Handlując trendem, oczekiwanie handlu jest raczej kontynuacją niż odwróceniem na tym etapie - ale nigdy nie mów nigdy. Fakt, że szybko rozwijająca się EMA wkracza powyżej celu, jest ogólnym wskaźnikiem wzrostu cen, zgodnie z tendencją. Twierdzę, że Dziennik pokazuje, co można uznać za Fale 1 i 2 oraz początki Fali 3.
    Przystanki przeniesiono do 11087, ostatnia huśtawka niska 15 M. Pod względem ryzyka, impet wzrostowy maleje na 4H i byłbym szczęśliwy, jeśli tylko świeca zostanie usunięta. Wciąż szukałbym długich, ale chciałbym się upewnić, że ten kanał nie jest flagą ani proporzec, a zatem nadal może być podatny na silniejszą reakcję rynku. Podstawowymi powodami byłyby wszelkie niekorzystne wieści na temat Aussie, które są pewne z dnia na dzień i jutro. Ciekawe będą dalsze ogłoszenia z Banku Rezerw Nowozelandzkich, które mogą rozpocząć kolejny ruch.

  8. #18
    1 Załączniki Na innej notatce jedną z rzeczy, które lubię oglądać, jest ruch cen na tablicy. Jako amator i handlowiec w niepełnym wymiarze godzin, nie mam dostępu do przepływu zamówień i kleszczy itp., Tak jak ja mam pracę na dobę i taki rodzaj paszy byłby ą pieniędzy. Zamiast tego widzę to:
    Wygląda na to, że CHF był przedmiotem obrotu zarówno za EUR, jak i USD. AUD pokazał siłę w stosunku do wszystkich innych głównych firm, w szczególności GBP. GBP pokazał jednak stałą siłę wobec USD i JPY, więc patrząc na to, stwierdzam, że jestem uzasadniony, że nie patrzę na EURUSD jako jedyny rynek, który może handlować w tym tygodniu, ponieważ wyraźnie istnieją lepsze możliwości do zbadania. Mogę rzucić okiem na GBPAUD, chociaż spread na tym może być podniesieniem brwi. To powiedziawszy, jestem zadowolony z USDJPY i GBPJPY, ale nie handlowałem jeszcze w tym tygodniu. Pomyślałem, że dodam to jako kontrapunkt dla transakcji EURUSD i AUDNZD.

  9. #19
    Hmmm podczas gdy patrzyłem na planszę, zauważyłem, że 15M GBPJPY sygnalizuje Jest wyświetlana 2 z 4 cech konfiguracji. Potrzebuję tylko 3 i 4, a ja będę długo na tworzeniu czwartego znaku .... Trzeci wskaźnik jest wysoki.

  10. #20

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Zakres Niniejszy magazyn branżowy przeznaczony jest głównie do osobistego rejestrowania pomysłów handlowych i konfiguracji za pośrednictwem transakcji na żywo. Cel: Przeprowadzam testy warunków skrajnych w wielu egiach, które dostosowuję do moich wymagań czasowych. Oba są tendencją do naśladowania. Narzędzia W dowolnym momencie narzędzia te zostaną zastosowane i mogą obejmować: EMA Trendline Breakouts ZigZagBollinger Band Concepts od podobieństwa i przemijaniapowtarzania Wszelkie podstawy, które mogę interpretować ZmiennaNaprawiono = Dyskusja wydajności W tym momencie dziennik jest widoczny dla społeczeństwo i ludzie mogą komentować ....
    Hay Vlad mate, LTNS, powodzenia i płynnej żeglugi!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.