dziennik damosdmfs - Strona 4
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33

Wątek: dziennik damosdmfs

  1. #31
    Interesujący dziennik damien, jestem jednak zdezorientowany na punkcie wejścia. Wiem, że w swoim pierwszym poście powiedziałeś, że będziesz wymieniał się wypryskami szpilek, ib i barów zewnętrznych, ale myślę, że na wielu wykresach nie rozumiem, dlaczego wszedłeś tam, gdzie zrobiłeś. Również pomarańczowe linie linii wejściowych czy coś innego? Za każdym razem, gdy ktoś robi dziennik z minimalnymi wskazówkami, moje zainteresowanie, powodzenia w handlu i mam nadzieję, że możesz zamieścić więcej wykresów swoich transakcji.

  2. #32
    pomarańczowa linia jest wokół Londynu ot. moje wpisy nie są dokładne, gdziekolwiek widzę rozpęd podczas sesji londyńskiej. p.a to nie tylko przypinanie jakiegokolwiek ruchu na wykresie. Handluję p p momentem prostych wyprysków. dotyczy damien

  3. #33
    mieć handlarza handlowego sprzedać na eurusd od 1.2632 zatrzymać na 1.2659 zwykłe wejście z 5 partii wyjścia 3 na ryzyko nagroda 1: 1, który jest 7 pipsów daleko odnosi się do damien

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.