dziennik damosdmfs - Strona 3
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33

Wątek: dziennik damosdmfs

  1. #21
    1 Załącznik (-i) Obecnie używam woluminów dla wyjść. jak widzieliście, gdyby załączony wykres eurusd był przesunięcie w dół, a objętość została pobrana i zrzucona w dwóch taktowanych kratkach, trzeci pasek pokazuje mały pasek o tej samej lub nieco większej objętości niż ostatni pasek w dół. Używam tego, aby wydostać się co do mnie, oznacza to, że nie jest to osoba, która chce się skrócić. jestem w błędzie, mogę być jego jedyną próbną atm patrzą na to za pomoc z wpisami, ale nic dokładnego ani jasnego, żeby powiedzieć jeszcze o damien

  2. #22
    Zaostrzyłem moje zasady, od teraz nie wchodzę w żadną transakcję z tendencją przeciwną, nawet jeśli wchodzę do nich z mniejszym ryzykiem, że są to jedyne transakcje, które nie zyskują bardzo dobrze po dokonaniu przeglądu moich transakcji. (Wiedziałem o tym od samego początku, ale widzę konfigurację, którą przyjmuję) będę musiał ukarać siebie za wzięcie udziału w transakcjach przeciwdziałających trendom, aby dostać się do mojej głowy, aby ich nie wziąć. po prostu szybkie notowanie wszystkiego, czego się nauczyłem w handlu, powtarzam i powtarzam, aż utknęło mi w głowie jak irytująca piosenka, a potem przychodzi czas, by zrobić to z drugiej strony. Nauczyłem się czytać muzykę podstawową, umieszczając zdjęcia notacji muzycznej w całym domu w miejscach, w których wiedziałem, że zawsze patrzę. więc kiedy nadszedł czas na zagrywanie, dźwięki były podświadomie osadzone w mojej głowie. Zrobiłem to samo z moimi wpisami, które przypięły mi zdjęcie moich wpisów, na które patrzę codziennie, więc tam jest. dla mnie i tak się uczyć od efektów wizualnych, oglądania, jak ktoś inny to robi i wkładania rzeczy. Nie mogę się nauczyć w żaden inny sposób zapytaj moich nauczycieli szkolnych lol. dotyczy damien

  3. #23
    Spójrz na eurusd cholernie potrzebna do dłuższego pozdrawiania damien

  4. #24

  5. #25
    Powinienem też dodać, że oglądam sr, ale nie publikuję tutaj wykresów z nimi oznaczonych jako i wygląda na niechlujne pozdrowienia damien

  6. #26
    w sprzedaży EURUSD sprzedanej z 5 partiami otrzymała nagrodę za ryzyko 1: 1 i usunęła 4 partie, z których jedna uruchomiła, a następnie zrzekła się dokładnego wpisu i zrzutu ekranu rano, ponieważ jestem zmęczona.

  7. #27
    1 Załącznik (y) eurusd wejście 1.2889 stop loss 1.2933 wpisz 5 partii otrzymał nagrodę za ryzyko 1: 1 usunięto 4 części 1 nadal działające zatrzymując się z 24 ema. dotyczy damien

  8. #28
    Kolejny opłacalny handel zostanie zaktualizowany jutro, ponieważ jestem zmęczony, ponownie maluję bzdury za mój samochód przez cały dzień w odniesieniu do damien

  9. #29

  10. #30
    1 Załącznik (y) wejście eurusd 1.2861 stop loss 1.2906 wprowadzone z 7 seriami zamknięte wszystkie oprócz 1 na pierwszym haczyku i przeniesione zatrzymane na 1.2828 dno szpilki i zostało zatrzymane powinno z lewej stop, gdzie to było coś, co muszę pracować nad. ale to jest to, czego szukam, to jeden z moich sygnałów, podwójna szpilka przy londyńskim otworze, wiele innych, które oglądam, ponieważ nie zawsze zdarzają się każdego dnia. Myślę, że jest ku temu powód
    dotyczy damien

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.