Mój pierwszy handel
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Mój pierwszy handel

  1. #1
    Postanowiłem skupić się na AUDUSD. Podczas gdy ja zajmuję się analizą techniczną, będę handlował głównie za pomocą podstaw. Na tym etapie opracowuję swój plan handlu, więc testuję wody i widzę, jak idę.


    Kupuj AUDUSD

    Czas: 13/04/06 1:47 GMT

    Cena: 0,7293

    Stop Loss: 0,7270

    Take Profit: 0.7315

    Liczba partii: 4

    Strata zysków za pips: 40 USD

    Maksymalna potencjalna a: 920 USD

    Maksymalny potencjalny zysk: 880 USD


    Myślę, że muszę poważnie przyjrzeć się wskaźnikowi wynagrodzeń za ryzyko. Powodem, dla którego moja stop loss jest większa niż mój potencjalny zysk, jest to, że nie chcę, aby moja pozycja została zatrzymana przez zmienność rynku.


    Zainwestowałem cztery części, ponieważ jestem przekonany, że AUD doceni podane wysokie ceny surowców i powszechne przypuszczenie wśród analityków o podwyżce stóp procentowych o 25 punktów bazowych następnym razem, gdy spotka się rezerwowy bank. Myślę, że dolar jest niedrogi. Inwestycja w cztery części była prawdopodobnie zbyt duża, biorąc pod uwagę, że posiadam tylko 5000 USD na moim koncie demonstracyjnym.

  2. #2
    Poniżej pokazano 15-minutowy wykres w momencie, gdy otworzyłem swoją pozycję:

  3. #3
    Zamknąłem swoją pozycję, ponieważ nie sądzę, że osiągnęłoby mój zysk przed otwarciem rynku amerykańskiego. Zysk 320 USD 8 pipsów. Parting myśli: dość dobre wejście, słabe wyjście i złe zarządzanie pieniędzmi. Poziom ryzyka wysokiego handlu. To wszystko jest jednak doświadczeniem edukacyjnym. Poniżej obraz pozycji zamkniętej:

  4. #4
    Okazuje się, że podjąłem właściwą decyzję o zamknięciu transakcji za 8 pipsów, jak widać na wykresie poniżej. Zostałabym zatrzymana na około 10:00 GMT, a całkowita a 920 $. Uniknąłem nauki o kuli. Zacznij od handlu jedną częścią. Wykres poniżej:

  5. #5

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Postanowiłem skupić się na AUDUSD. Podczas gdy ja zajmuję się analizą techniczną, będę handlował głównie za pomocą podstaw. Na tym etapie opracowuję swój plan handlu, więc testuję wody i widzę, jak idę. Kupuj AUDUSD Czas: 13/04/06 1:47 GMT Cena: 0.7293 Stop loss: 0.7270 Take Profit: 0.7315 Liczba lotów: 4 Zysk na pipę: 40 USD Maksymalna potencjalna a: 920 USD Maksymalna szansa zysku: USD 880 USD Myślę, że muszę poważnie przyjrzeć się wskaźnikowi wynagrodzeń za ryzyko. Powodem, dla którego moja stop loss jest większa niż mój potencjalny zysk, jest to, że nie chcę, aby moja pozycja została zatrzymana przez zmienność rynku. Zainwestowałem cztery części, ponieważ jestem przekonany, że AUD doceni podane wysokie ceny surowców i powszechne przypuszczenie wśród analityków o podwyżce stóp procentowych o 25 punktów bazowych następnym razem, gdy spotka się rezerwowy bank. Myślę, że dolar jest niedrogi. Inwestycja w cztery części była prawdopodobnie zbyt duża, biorąc pod uwagę, że posiadam tylko 5000 USD na moim koncie demonstracyjnym.
    Witaj, Nie pisałeś innego handlu przez jakiś czas? Nie mogłem nie zauważyć, że stosunek ryzyka do zarobków jest odwrotny. Mam nadzieję, że nie straciłeś zbyt wiele i dlatego nie publikujesz żadnych transakcji. Podoba mi się sposób myślenia, ale potencjalna nagroda musi być co najmniej taka sama jak maksymalna a. Dokonywanie nagrody za ryzyko najwyżej 50/50. To pomoże .... jeśli handel przesunie się o 10 pipsów na twoją korzyść i wróci do twojego wejścia szybko się wydostanie. Lub mabe dać mu 3-5 poniżej wejścia przed ciągnięciem go. Ale nigdy nie pozwól, by uderzyło to twojel. Użyj tego jako zabezpieczenia przed opóźnieniem, awaria serwera, połącz. failer ext .... I nie pozostawiaj dużej pozycji bez pomocy. Ten rodzaj handlu, którego potrzebujesz, aby usiąść z dzieckiem. Handluję dźwignią 400: 1 i wielkością 5-10 partii. Mogę umieścić 50% konta na rynku. Więc jeśli potrzebujesz pomocy. Zapytaj mnie. Zanim stracisz to wszystko. Dave

  6. #6
    Przez jakiś czas nie publikowałem transakcji, gdy zamiast tego zamieszczam na moim blogu. Naprawdę nie widziałem sensu w zamieszczaniu na moim blogu i wysyłaniu doforex-instant(wciąż jestem w grze
    ). Wygląda na to, że wiele lat temu opublikowałem swoje pierwsze transakcje. Dave, jesteś całkowicie poprawny we wszystkich sprawach. W momencie, kiedy to opublikowałem, koncepcja ciągłej utraty stopu była dla mnie obca. Przeszedłem długą drogę od tego postu (wciąż długa, długa droga). Przeczytałem Trading for a Living, Trading the Game. Teraz, w zależności od zmienności, używam 10-20-krotnego zatrzymania z zatrzymaniem w pętli lub twardego zatrzymania w moim punkcie końcowym. Kiedy po raz pierwszy zacząłem patrzeć na handel, pomyślałem, że najważniejszą rzeczą jest uzyskanie prawidłowych wpisów i wyjść, teraz jednak wiem, że najważniejszą rzeczą jest zarządzanie pieniędzmi. Dzięki za wsparcie Dave jesteś atutem społeczności FF. Jakie strefy walutowestrefa czasowa handlujesz? W tej chwili pracuję nad egią, która wymaga użycia podstawowych danych, w szczególności wykorzystując dane opcji DNT jako kanał sprzężony z kluczowymi aspektami podażypopytu.

  7. #7
    Nasz model wydaje się sugerować możliwość silnego ruchu w górę na AUDUSD w nadchodzącym tygodniu lub dwóch. Czy wydaje się to mieć sens pod względem podstaw?

  8. #8
    1 Załącznik (y) , Czy jest to model czysto techniczny, którego używasz? Trudno powiedzieć. Osobiście usiądę, żeby rzucić okiem. W ciągu najbliższych kilku dni pojawi się wiele danych, ponieważ zwykle można spodziewać się niestabilności w tych czasach.
    http://au.biz.yahoo.com/060602/36/qmdv.htmlMyślę, że dwie zapowiedzi, które będą miały największy wpływ, będą danymi CAD i PKB. Generalnie nie widzę, by AUD miał wiele dobrych możliwości zakupu w przyszłym tygodniu z podstawowego punktu widzenia. Także w przypadku dalszego osłabienia cen towarów, które będą wywierały większą presję na spadek. Jest to oczywiście moje zdanie i jest przeznaczone wyłącznie do celów edukacyjnych; nie stanowi porady finansowej. Uwaga: EST odnosi się do tabeli australijskiego wschodniego standardu wyszukiwania czasu:
    https://www.forex-instant.com/attach...1434269492.doc

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.