NAS100 NASDAQ100 TYLKO (Kontrakty terminowe ND i NQ i kontrakty CFD)
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21

Wątek: NAS100 NASDAQ100 TYLKO (Kontrakty terminowe ND i NQ i kontrakty CFD)

  1. #1
    Pomyślałem, że uruchomię ten wątek, ponieważ nie ma wątku poświęconego wyłącznie handlowi NAS100. Istnieją wątki walutowe, DAX, DOW, a nawet wątki SP500, ale jest to pierwszy wątek tylko NAS100 na * Fabryce Forex *. Wraz z mnóstwem handlowców i zagranicznymi brokerami oferującymi kontrakty CFD na kontraktach NAS100, musi być kilku traderów, którzy uwielbiają handlować NAS100.

    Oto miejsce, w którym możesz publikować swoje przemyślenia i transakcje.

    Obowiązują zwykłe zastrzeżenia. Nie używaj tego wątku do oparcia swoich transakcji. Moderator i plakaty nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne y. Handluj odpowiedzialnie, używając tylko kapitału ryzyka, na który możesz sobie pozwolić.

    Na koniec, wszystko, co nawet lekko ma aromat SPAMU, zostanie oznaczone flagą, a członek zostanie zbanowany i zgłoszony doforex-instantbez ostrzeżenia.

    3 proste prośby i przypomnienia:

    1. Tylko posty związane z Nas100.

    2. Szanuj swojego partnera handlowego tutaj. Wszystko, co można by uznać za brak szacunku dla innej osoby, będzie przyczyną wygnania.

    3. Brak spamu lub czegokolwiek, co nawet pachnie spamem. Jest oczywiste, że próbujesz coś promować, nawet jeśli możesz twierdzić, że tak nie jest, więc nie rób tego.

    Niektórzy handlowcy handlują kontraktami CME, inni mogą handlować kontraktami CFD na podstawie kontraktów futures. Proszę wziąć pod uwagę, że dane każdego z nich będą bliskie, ale nie dokładne i zwykle będą niższe o 0,25 do 1,00, w zależności od tego, czy plakat jest osobiście sprzedawany na CME czy CFD. Należy pamiętać, że podczas czytania lub księgowania może występować /- kilka różnic między kleszczami.

  2. #2
    Dlaczego futures NAS100? 1. Lepsza zmienność zwykle w porównaniu do kontraktów terminowych SP500 i kontraktów terminowych na Dow. Więcej pieniędzy na stole, które można pobrać. 2. Scentralizowane dane o cenie giełdowej. Nawet w przypadku kontraktów CFD na brokera, ponieważ dane dotyczące cen są scentralizowane i sprzedawane na prawdziwej giełdzie, a oparte na 100 zasobach o wysokiej kapitalizacji, dane o cenach dla instrumentu bazowego są trudniejsze do manipulowania, mniej podatne na wzrosty i rozprzestrzenianie się zwykle nie przekraczają 2 lub więcej. 3 ticky w przypadku kontraktów futures na CFD i zwykle tylko 1 tick w przypadku kontraktów futures CME. 3. Kontrakty futures NAS100, takie jak inne amerykańskie indeksy giełdowe, są dobrym wskaźnikiem zastępczym dla walut USD. NAS idzie w górę, EURUSD spada i na odwrót jest całkiem dobrym sygnałem lub wskazaniem możliwych ruchów fx USD. Dziś jest dobrym przykładem ... kiedy NAS wzrosło, EURUSD zaczął spadać (na korzyść USD) w tym samym czasie, potwierdzenie obu transakcji i zwiększone zyski, jeśli obie transakcje zostaną podjęte. 4. Śledzenie kursu USD i kilku popularnych giełd NAS100, takich jak te poniżej, może dać ci wskazówkę o potencjalnym ruchu cen: Apple (AAPL) # 8211; 14,60% Microsoft (MSFT) # 8211; 7,40% Amazon (AMZN) # 8211; 3,84% Google (GOOG) klasa C # 8211; 3,50% Facebook (FB) # 8211; 3,41%

  3. #3
    1 Załącznik (y) Wciąż nowicjusz, około 1-2 transakcji dziennie, kilka dni brak. Większość nadal jest w ES, a ja coraz lepiej poznaję NQ. Korzystając z tego samego systemu co w 1530s UE (Raghee Horner 34 Wave Ema trochę więcej MA), ale na 3x większym TF opartym nie na czasie (1x renko, 2x zakres, 1x 30 m). Używam potwierdzenia na wszystkich 3 wykresach, które nie są wyświetlane w czasie, aby wprowadzić mapy EU ES (supres). Dzielenie sesji na noc - 9:30 rano NY (moja ulubiona z powodu niższej zmienności) NY open-close, nie dotykając go między NY open - London close (11:00). Mój plac zabaw, do którego wciąż dostosowuję najlepsze ustawienia:

  4. #4
    # 8203; Nikkei jest również jednym ze wskaźników, które zdecydują o tendencji Nasdaqa, szczególnie gdy pojawi się przerwa w godzinach otwarcia Nikkei

  5. #5
    1 Załącznik (y) W ostatnich kilku tygodniach wymyśliłem zmodyfikowane indeksu sr, które testujęużywam jako trend mikro i odwrotnie zamiast zatrzymywania i odwracania. Teraz testuję ją w EA i pracuję nad jej odczytywaniem MTF w EA ... to jest ewolucja szalonych linii zmienności, które wcześniej publikowałem w wątku skalpowania. Indi można dostosować do pracy na dowolnym instrumencie, ale teraz NAS100 jest po prostu zbyt miły.

  6. #6
    Ten handel, który dzisiaj ogłosiłem tutaj:
    https://www.forex-instant.com/tradin...g-systems.htmlPo prostu zamknięta przez EA na poziomie 4327,50 za 64.25 (co jest maksymalnym zoptymalizowanym zyskiem na transakcję dla bieżących ustawień). MógłPowinienem był jednocześnie zwolnić kurs EURUSD, ale jestem zbyt skoncentrowany na upewnieniu się, że ten EA dokonuje transakcji i kończy się zgodnie z zaprogramowaniem. Teraz czekam na następny wpis.

  7. #7
    1 Załącznik (y) Handlem E-Mini Nasdaq na handlowca Ninja. Emini NQ jest łatwiejsze niż ES SP500, ponieważ wartość pipsa (punkt) wynosi tylko 5 USD, a 12,50 USD w przypadku SP. (za 0,25 punktu) Znacznie łatwiej na nerwach, gdy DD staje się trochę za duży. Używam tylko jednego wskaźnika. Jest najbliżej, jaki mogę dostać do Halftrend, którego używam na MT4. Odpowiednik EMA14, ale nieco płynniejszy.

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Handluję E-Mini Nasdaq na handlowcu Ninja. Emini NQ jest łatwiejsze niż ES SP500, ponieważ wartość pipsa (punkt) wynosi tylko 5 USD, a 12,50 USD w przypadku SP. (za 0,25 punktu) Znacznie łatwiej na nerwach, gdy DD staje się trochę za duży. Używam tylko jednego wskaźnika. Jest najbliżej, jaki mogę dostać do Halftrend, którego używam na MT4. Odpowiednik EMA14, ale nieco płynniejszy. {obraz}
    Wygląda na to, że w zasadzie używasz 4-godzinnego wykresu. NQ może teraz dużo ruszać w ciągu 4 godzin. Wykres 5mn jest moim ulubionym symbolem i 1 milionem, ale czasami 1 milion wykańcza kilka dobrych, długich, półdniowych ruchów.

  9. #9
    1 Załącznik (y) Krótka głowahuśtawka już wkrótce Myślę, że ... EURUSD mógł obrócić się w górę ... patrząc krótko tutaj już wkrótce 3,0 w dół od czasu publikacji, czekając na jeszcze jedno indi do potwierdzenia. TERAZ SKRÓT na 4314 parzysty (ręczna skóra głowy) Umieszczenie twardego stopu na 18,5

  10. #10

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Wygląda na to, że w zasadzie korzystasz z 4-godzinnego wykresu. NQ może teraz dużo ruszać w ciągu 4 godzin. Wykres 5mn jest moim ulubionym symbolem i 1 milionem, ale czasami 1 milion wykańcza kilka dobrych, długich, półdniowych ruchów.
    Tylko pokazanie trendu w dół zostało zerwane. Cel na dzień to 4360

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.