Pełna stochastyczna mapa 4-godzinna, temat: wykupienie transakcji oversold
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Pełna stochastyczna mapa 4-godzinna, temat: wykupienie transakcji oversold

  1. #1
    Moim planem handlowym jest handel wykupionymi poziomami wyprzedaży z wykresu 4H z 50 ema i 200 ema dla identyfikacji trendu

    mechaniczny system handlu z 20-stoptowym spadkiem y i 60-krotnym zyskiem - kupowanie i sprzedawanie z przeterminowanych poziomów wyprzedaży, ustalanie handlu z zyskiem po osiągnięciu 20-30 pipsów * utrzymywanie transakcji przez mniej niż tydzień *

    Mój fokus jest tylko na eurusd *

    przetestuj mój plan transakcyjny tutaj, publikując moje wyniki dla moich rekordów

  2. #2
    Wao !!! ... Znalazłem to interesujące, ponieważ jest bardzo podobne do tego, co zacząłem wypróbowywać w ciągu ostatnich trzech tygodni. Bardzo interesujące, jak działają umysły. Właśnie myślałem o tym, żeby zacząć pisać na ten temat, ale po prostu postanowiłem przeszukać, czy jakakolwiek istnieje i gbam! .... Widziałem twoje! Nadal chcę go tworzyć, ponieważ moja metoda, uważana za bardzo zbliżoną do tego, co opisałeś, wciąż jest nieco inna. Pracujmy razem i dyskutujmy o tym, jak poruszamy się, jeśli nie masz nic przeciwko. Możesz sprawdzić mój dziennik tutaj. Twoje zdrowie !!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.