POMOC: Expert Advisor nie działa na moim komputerze
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: POMOC: Expert Advisor nie działa na moim komputerze

  1. #1
    Cześć chłopaki,

    Mam problem z handlowaniem z moim EA (mt4) na moim komputerze, ponieważ jest nieco dziwny lub błędny.

    Moja kopia EA w moim mt4 tylko Otwórz zamówienie KUP natychmiastowe wykonanie, ale nie SPRZEDAJE. Podczas gdy na innym komputerze mój przyjaciel mówi, że działa dobrze na swoim terminalu PC.

    Zastanawiam się, jaki jest problem, czy ktoś jest zaznajomiony z tym błędnym zachowaniem? Z góry dziękuję.

  2. #2

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć chłopaki, mam problem z handlowaniem z moim EA (mt4) na moim komputerze, ponieważ jest trochę dziwny lub błędny. Moja kopia EA w moim mt4 tylko Otwórz zamówienie KUP natychmiastowe wykonanie, ale nie SPRZEDAJE. Podczas gdy na innym komputerze mój przyjaciel mówi, że działa dobrze na swoim terminalu PC. Zastanawiam się, jaki jest problem, czy ktoś jest zaznajomiony z tym błędnym zachowaniem? Z góry dziękuję.
    Po podłączeniu EA do wykresu i uzyskaniu okna wejściowego, kliknij na wspólną kartę. Jeśli masz włączone tylko długie pozycje, zmień je na długie krótkie

  3. #3

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Po dołączeniu EA do wykresu i pobraniu okna wprowadzania danych kliknij kartę wspólną. Jeśli masz włączone tylko długie pozycje, zmień je na długie krótkie
    Zrobiłem to, ale nadal to nie działa. Chyba niektóre EA ma specyfikacje takie jak system operacyjny Windows 7 itp.

  4. #4

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Zrobiłem to, ale nadal to nie działa. Chyba niektóre EA ma specyfikacje takie jak system operacyjny Windows 7 itp.
    balut - nie znam takich wymagań. Najlepiej jest opublikować dany EA i pozwolić, aby ktoś na niego spojrzał.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.