Dziennik handlowy - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: Dziennik handlowy

  1. #21
    Żadnego handlu dziś przez wygląd Nie wydaje się, aby znaleźć coś, co lubię, a nfp wychodzi dziś wieczorem to chyba najlepiej dać odpocząć. Wygląda trochę później i zobacz, jak wyglądają wykresy, w tej chwili nie widzę żadnych przyzwoitych obszarów SR, teraz jest trochę mumbo jumbo Brady

  2. #22
    4 Załącznik (y) hype: źle nam dane o stopie bezrobocia i zapasy azjatyckie w dół, czy Londyn będzie śledzić? te same problemy, które trwają od jakiegoś czasu, wszystko dzieje się w brązowym strumyku bez wiosła. aussie rba wychodzi jutro, to powinno dać nam wskazówkę, czy Australijczycy zwalniają, tak samo, jak wszyscy inni tak: złoto uczyniłoby wielką inwestycję w tym czasie, z nami niepokój, może to być powódź bezpieczna przystań w złoto. święto bankowe w gbp i nzd, więc nie handlując tymi parami, oleje dalej idą w dół, dzięki Bogu, powinno stać się nieco tańsze, aby ponownie napełnić samochód, ale potrzeba tak długo, by afekt przeszedł przez obżarstwo na stacjach tutaj to nie w porządku. sentyment: niedźwiedzi w poprzek deski, mimo że jesteśmy przy niektórych znaczących spadkach na większości par, ale jeszcze nie widzimy walki w tych obszarach wsparcia. wykresy: audusd szuka opcji sprzedaży przy oporze 0,97032 z dynamicznym wsparciem w dół linii trendu, jeśli ceny przekraczają powyższe, szukają sprzedaży przy 97645 docelowych minimach 96294 i 95816 eurusd wyglądają na sprzedaż przy 24312 i 25128, pomniejsze dynamiczne wsparcie z pokazaną linią trendu na euro, które może zaprosić więcej sprzedawców, jeśli złamany cel 23614 22900'ish usdchf długo na 96370 z oporem na 96496 i 96653 docelowym 96945 i 97127 i 97710 wszystkie indeksy azjatyckie są nieco spokojne, możemy zobaczyć trochę akcji bocznej, niektóre Straty poniesione lub możemy zobaczyć dalszą sprzedaż na tym etapie w londynie Otwórz to nikt nie zgadnie, to jest do wykorzystania, aby być gotowym do podjęcia działań, jeśli dobrze pójdzie mi na drodze, źle mam oczy obrane, dziś może być trochę iffy - poczekam i zobaczę, co się stanie i trzymam się pistoletów. Ćwicz, sprawdź. Oczyść głowę i emocje w takt, sprawdź. żona pocałowała, sprawdź. Wszystkiego najlepszego Brady,




  3. #23

  4. #24

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Za diament
    Sprawiasz, że wygląda to tak prosto. Coś o regule 3-minutowej, którą musimy zrozumieć. Myślę, że jeśli cena nie zmieni się w ciągu 3 minut, kierunek jest dobry na razie.

  5. #25

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Sprawiasz, że wygląda to tak prosto. Coś o regule 3-minutowej, którą musimy zrozumieć. Myślę, że jeśli cena nie zmieni się w ciągu 3 minut, kierunek jest dobry na razie.
    Cześć kolego Tak, nie jestem pewien co do zasady 3 minut, ale będę musiał się z nią później przyjrzeć - większość moich ustaleń od Alfredo, ten facet jest świetny, bardzo sprytny. Twoje zdrowie,

  6. #26
    Trochę minęło trochę czasu, odkąd opublikowałem, więc będę nadal robił kilka uwag tutaj Rynek jest w tej chwili daleko i jest zbyt wiele, ale spróbuję wymienić najważniejsze wydarzenia, na które należy zwrócić uwagę, abyśmy mogli spróbować oszacować sentyment do tego, co może, ale nie musi się zdarzyć - to dla mnie nowy eksperyment. Dysponujemy szykami Wall Street do raportów pochodzących od dużych międzynarodowych firm, które będą wyświetlać swoje raporty o zarobkach, i będzie to dokładnie badane, ponieważ inwestorzy obserwują, czy sektor prywatny przetrwał, czy też ponosi y. Wyobrażam sobie to drugie, ale zobaczymy, co z tego wyniknie. To jest coś, co może rzutować na długoterminowe cele i moglibyśmy chcieć wydobyć z tego trend, ponieważ będzie to sygnalizować efekt domina, z kolei zobaczymy krok Fed i być może zobaczymy QE3 wcześniej niż później, jeśli to Zdarza się, że Stany Zjednoczone w znacznym stopniu wykorzystały swoją ostatnią obronę pod względem układu przetargowego. Myślę, że będzie to postrzegane jako oznaka słabości, ponieważ wydobywa coś więcej jako nagły przypadek i kaboom, że zaufanie wszystkich Amerykanów do Stanów wzrośnie w dymie. Ktoś jest bezpieczny? W porządku, robię dzikie ukłucia tutaj z obserwacjami tego, co zawarłem w mojej głowie, to jest dla mojego osobistego odniesienia, dzięki czemu mogę zobaczyć, co mój mózg myślał ”wczoraj” po fakcie. Bardziej sprawdzian ... Z jakiegoś dziwnego powodu zawsze obserwowałem hiszpańskie obligacje 10-letnie, zawsze było to ekscytujące, gdy oglądałem je z zyskiem na poziomie 7%, ponieważ wiem, że Hiszpanie nie mogą sobie pozwolić na zaciąganie pożyczek w tym tempie, to jest po prostu za cholernie kosztowny. Mają kłopoty takimi, jakie są. Będę miał na to oko i wrócę, jeśli uda mi się wymyślić coś, co można by z nim powiązać lub w jaki sposób mogę to wykorzystać, aby zarabiać pieniądze. Japońskie święto państwowe dziś, więc sesja w Azji była raczej uśpiona i powinniśmy mieć nadzieję, że zobaczymy trochę więcej działań, ponieważ sesje europejskie i amerykańskie zaczynają się nieco bardziej zbliżać. Teraz ...... Gdzie są te mądre pieniądze ??? Brady, http://my.jetscreenshot.com/12602/m_...-xdn1-87kb.jpg

  7. #27
    Prezes Fed, Bernanke, oświadcza, że ​​to będzie koniec i wszystko na dzisiejszą sesję, wszystkie oczy i uszy będą czekały, aby zobaczyć, co dobrego mówi Ben. Czy naprowadzi na QE3? W międzyczasie UE wykazuje pewne krótkotrwałe ruchy zwyżkowe, które wystarczyłyby na 1.2400? Być może, myślę, że będzie to niekorzystnie zależało od tego, co mówi Ben. Może trochę uderzysz na 1.22600 i dostaniesz się do BE, zanim dojdą do dalszych wydarzeń, jeśli przemówienie Bena jest na moją korzyść, to świetnie, jeśli nie wtedy nie szkodzi żaden faul. http://my.jetscreenshot.com/12602/m_...-vroh-67kb.jpg

  8. #28
    To będzie ogromne, gdy przejdzie na http://my.jetscreenshot.com/12602/m_...-99xj-75kb.jpg

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.