Wykresy Heads-up do pokoju rozmów na platformie Pro Forex
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Wykresy Heads-up do pokoju rozmów na platformie Pro Forex

  1. #1
    1 Załącznik (i) Darmowy pokój rozmów rozpoczyna się w poniedziałek 7 listopada 2011 r. 0815 w gmt

    Ponieważ handel z biura domowego w odosobnieniu może być samotną firmą, rozpoczynam bezpłatny głosowy czat. Dla jasności nie mam żadnych planów, by w każdej chwili za to płacić - o ile mi wiadomo, zawsze będzie za darmo. Zobaczę, jakie jest w nim zainteresowanie i czy warto kontynuować, tzn. Czy spełnia ona zarówno potrzeby mnie, jak i innych.

    Dążę do tego, aby było to miejsce konstruktywne, przyjazne, zabawne, użyteczne i biznesowe i mam nadzieję, że komentarzczat, który mam nadzieję i inni, spełni te cele. Niektórzy mogą zdecydować się na nawiązywanie połączeń kupna i sprzedaży, a jeśli tak, to mam nadzieję, że wyjaśnią, dlaczego dla każdego z nich ... ale wolę mówić i dawać heads-up na elementy wymienione poniżej, aby inni mogli wyrobić sobie zdanie. kiedy wejść na rynek:

    za. Działanie cenowe (zarówno pojedyncze świece akcji cenowejkombinacje świec - i bardziej zwyżkowe, jak i niedźwiedzi) - i ogólne działania cenowe - tj. Czy instrument ma tendencję lub zakres w odniesieniu do każdego odpowiedniego okresu czasu i czy to się zmieniamoże się zmieniać.
    b. Potencjalne konfiguracje rozwijające się i rozwijane.
    do. Potencjalne z góry zidentyfikowane wsparcieopór - tj. Poziomy do obserwowania i dlaczego.
    re. Nadchodzące dane o funduszach i najbardziej prawdopodobne skutki
    mi. Itp...

    Zapraszam do omówienia dowolnego instrumentuwybranej pary, a także do wspierania czatu, umieszczając wykresy w tym wątku, tak jak ja to zrobię i odnosząc się do nich na czacie.

    -------------------------------------------------- ---------------------

    Dla tych, którzy nie wiedzą - jestem handlowcem intraday i głównie handluję gbpusd szukając powtarzalnych działań opartych na wskaźnikuakcji cenowej @ Wstępnie zidentyfikowane potencjalne wsparcieopórrbssbr - to jest moja własna przewaga handlowa, która Handluję od ponad 7 lat, udoskonalając przewagę, gdy stałem się bardziej doświadczony.

    Nie ujawnię wszystkich szczegółów mojej przewagi handlowej - jest zastrzeżona, ale z przyjemnością omawiam elementy, które ona zawiera, i dla tych, którzy przeczytali moje posty w wątku Cable tutaj na forex-instant, będą wiedzieć, że to jest zasadą przewodnią jest konfluencja i że rozwinąłem przewagę handlową, aby było wysokie prawdopodobieństwo.

    Załączony do tego posta jest skróconą wersją transkryptu wykładu, który zostałem zaproszony do złożenia członkom społeczności Trade2win.com w styczniu tego roku i może to być przydatne dla niektórych w zrozumieniu zasady zbieżności i tego, co się dzieje w handlu. krawędź jest i nie jest. Omówiono również analizę teoretyczną, która stanowi moją własną przewagę handlową i czyni sprawę z wyższego prawdopodobieństwa przewagi handlowej nad tym z niższym prawdopodobieństwem.

    Obracam metodologię 3 tf, 1min-5min-30min i jeśli to nie działa, patrzę na 3min-15min-1hr, gdzie (i używając jako przykładu 1-5-30min) 1min jest najkrótsza spust tf, 5min to pośrednie tf, a 30min to najdłuższy trend tf.

    Handluję zi przeciw wszelkim trendom, które mogą występować zarówno na pośrednich, jak i najdłużej działających tf. Obrót z tendencją obejmuje szukanie powtarzających się zestawów opartych na zwyżku lub niedźwiedziowych dywergencjach i wyzwalaczy PA @ zidentyfiko- wanych potencjalnych suppressbrrbs. Handel z trendem polega na szukaniu przyciągania do poprzedniego wsparcia (potencjalnego klienta) w tendencji zniżkowej i wcześniejszego oporu (potencjalnych rbs) w trendzie wzrostowym i szukania powtarzalnych ukrytych konfiguracji opartych na rozbieżnościach i wyzwalaczach PA, aby uzyskać trend ponownie po wycofaniu @ ta potencjalna rbssbr - tj. metodologia o wyższym prawdopodobieństwie zastosowana do ogólnej techniki ”kupuj dipsprzedawaj wiec” odpowiednio w trendzie updown.

    Zajmuję się również handlem wyłącznie ustawieniami PA i wraz ze wszystkimi wyżej wymienionymi rzeczami, możesz usłyszeć, jak odnoszę się do nich na czacie i dać ci heads-up.
    -------------------------------------------------- -----

    Otworzę czat za pomocą bezpłatnego oprogramowania Paltalk. Jeśli go nie masz, możesz pobrać go tutaj. ;
    http://www.paltalk.com/Możesz dołączyć do Paltalk i utworzyć nazwę użytkownika.

    Pokój rozmów nazywa się Pro Forex Trading i można uzyskać do niego dostęp (gdy pokój jest otwarty), logując się do paltalk i znajdując go za pośrednictwem ”Wyświetl wszystkie” sale dyskusyjne na dole ekranu powitalnegoaplikacji ... następnie spójrz na Dział Business Finance gt; Day Traders - Akcje i Obligacje i będą tam wymienione gt; Kliknij dwukrotnie tytuł pokoju, aby go otworzyć. Alternatywnie (gdy jest otwarty), możesz uzyskać do niego dostęp za pomocą tego linku:
    http://express.paltalk.com/index.html?gid=1423217338

    Pokój jest tekstem i dźwiękiem (głos), a moje preferencje dotyczą dźwięku, ponieważ jest bardziej ”w czasie rzeczywistym”, ale możesz użyć jednego lub obu. Możesz PM (wiadomość prywatna) innych użytkowników na czacie, klikając prawym przyciskiem myszy ich nazwę użytkownika. Istnieje również wiele innych funkcji w paltalk.

    Pokój będzie otwarty do godziny 0815 każdego dnia czasu londyńskiego. Aby porozmawiać, po prostu przytrzymaj klawisz CTRL na klawiaturze i zwolnij go, gdy skończysz mówić.

    Mam nadzieję, że okaże się przydatny dla każdego, kto chce wziąć udział.

    https://www.forex-instant.com/attach...2054767467.doc

  2. #2
    Dzięki bbmak za ten dobry dodatek,forex-instantrobi to wkrótce? Nadzieję zobaczyć, co robią inni w czasie rzeczywistym w wolnym czasie. Gratulacje za nową rzecz.

  3. #3
    Genialne, innowacyjne i egalitarne wykorzystanie przestrzeni ... czekam na obserwowanie i słuchanie. Dzięki . GL

  4. #4
    ... myślałem o tym samym już jakiś czas temu. Chociaż myślałem o Mirc - dedykowanym kanale. Więcej - więc kanał dedykowany dla każdej pary walutowej. Przypuszczam, że twoje ujęcie jest bardziej oparte na sieci ... Pm, jeśli jesteś zainteresowany. Niemniej jednak nadal sprawdzę paltalk.

  5. #5
    Dziękuję - to świetny pomysł i będę tam. Miejmy nadzieję, że wielu innych dołączy i sprawi, że ten pokój odniesie wielki sukces.

  6. #6
    cena akcji # 65292; linia trendu # 65292; wsparcie i opór. to jest mój sposób na handel.

  7. #7
    1 Załącznik (-i) Czekamy na start w następny poniedziałek 7 listopada. Tymczasem interesujący wygląd wykresu 4-godzinnego ma interwencję BOJ i wycofanie: GL

  8. #8
    1 Załącznik (s) 6151 topy na górę na razie .... Weekly S138,2% 5681 - powiedział 6151 jest pullback lo do tej pory (5964) po wycofaniu 6151 ... Obecny zrzut ekranu w najbliższym czasie 4hr jest następujący : 5951 to także 76,4% 5890-6151, dzienne S2 to @ 5879 i 5801-5795 domów odpowiednio Daily S3 i Weekly S2. Do góry - @ i powyżej piątkowegoostatniego tygodnia 6151 Hi: 6141-51 prev 1hr4hrminor dzienny swing hi strefa 6163-6206 prev 4hr sw hi zone incl 6173 = 76,4% 6454-5270, 6175 = Daily R1 @około 6181 = 61,8% 6746-5270 6229-6253 poprzednia mała 4-godzinna strefa wahania łącznie z 6224 = tygodniowo R1 @około 6240-77 poprzednia strefa codziennego zamachu (nie-immed) włącznie 6251 = Codziennie R2 @około 6300 76,4 % 6617-5270 6319 Tygodniowy R2 @około 6321-33 poprzedni mniejszy 4hr swing hi zone 6361 Daily R3 @około 6397 76,4% 6746-5270 6423-53 poprzedni 4hrcodziennie poprzedni swing lohi zone 6486 Tygodniowy R3 @okolice GL

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.