Moje transakcje od Dave'a
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 31

Wątek: Moje transakcje od Dave'a

  1. #1
    Cześć, jestem Dave.

    Szukam dobrze moderowanego forum, na którym mogę publikować moje transakcje. Dailyfx został zaatakowany przez tradevector, znanego obecnie jako 7thsignal.

    Mój wątek jest taki sam jak ten. Odpaliłem go w wielu próbach, by go pokonać. To działało przez około 3 dni.
    Zapewniam cię, że nie będę tu palił.
    Jeśli chcecie rzucić okiem na mój wątek na dailyfx.com general trade discusion, a moje posty tutaj będą takie, jakimi są.

    Jeśli nie chcesz, aby ten wątek przeniósł się tutaj, po prostu powiedz mi, a przejdę dalej, zanim zacznę.

    Dzięki

    Dave

  2. #2
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć, jestem Dave. Szukam dobrze moderowanego forum, na którym mogę publikować moje transakcje. Dailyfx został zaatakowany przez tradevector, znanego obecnie jako 7thsignal. Mój wątek jest taki sam jak ten. Odpaliłem go w wielu próbach, by go pokonać. To działało przez około 3 dni. Zapewniam cię, że nie będę tu palił. Jeśli chcecie rzucić okiem na mój wątek na dailyfx.com general trade discusion, a moje posty tutaj będą takie, jakimi są. Jeśli nie chcesz, aby ten wątek przeniósł się tutaj, po prostu powiedz mi, a przejdę dalej, zanim zacznę. Dzięki, Dave
    Gee ... myślisz, że zmęczyłoby go wyrzucenie z forum? Był tu i spowodował smród i odszedł z obrzydzeniem, ponieważ nikt tutaj nie postawił go na piedestale, którego najwyraźniej pragnął. To było dość brzydkie.
    O ile mi wiadomo, wszyscy są tu mile widziani (poza spamerami) i jest to świetne forum. Witamy. Powodzenia Wiwaty

  3. #3
    dave, czy masz produkt do sprzedania? jak usługa sygnału? jeśli nie, zapraszamy do prowadzenia dziennika handlowego w tym wątku. jeśli masz usługę, twoje posty będą uznawane za spam (chyba że ustawimy oddzielną sekcję dla tego rodzaju działalności, id chciałbym usłyszeć, co nasi członkowie myślą o tym pomyśle).

  4. #4

    Cytat Zamieszczone przez ;
    dave, czy masz produkt do sprzedania? jak usługa sygnału? jeśli nie, zapraszamy do prowadzenia dziennika handlowego w tym wątku. jeśli masz usługę, twoje posty będą uznawane za spam (chyba że ustawimy oddzielną sekcję dla tego rodzaju działalności, id chciałbym usłyszeć, co nasi członkowie myślą o tym pomyśle).
    Nie ma nic do sprzedania. Dziękuję za powitanie mnie. Dave

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Nie ma nic do sprzedania.
    dobrze, że to ułatwia
    Cieszę się, że jesteś człowiekiem. jaki jest twój styl handlowy?

  6. #6

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć, jestem Dave. Szukam dobrze moderowanego forum, na którym mogę publikować moje transakcje. Dailyfx został zaatakowany przez tradevector, znanego obecnie jako 7thsignal. Mój wątek jest taki sam jak ten. Odpaliłem go w wielu próbach, by go pokonać. To działało przez około 3 dni. Zapewniam cię, że nie będę tu palił. Jeśli chcecie rzucić okiem na mój wątek na dailyfx.com general trade discusion, a moje posty tutaj będą takie, jakimi są. Jeśli nie chcesz, aby ten wątek przeniósł się tutaj, po prostu powiedz mi, a przejdę dalej, zanim zacznę. Dzięki, Dave
    Czy ciekawy dave dowiedziałeś się o tym forum od tradevomit ilub czy wiesz, że zwymiotował niedawno? Jim

  7. #7
    Cześć Dave ........... Właśnie czytałem tutaj na chwilę, zarejestrowałem wczoraj, więc mogę posłać i czytać pewne ograniczone pliki. Nie dziwię się, że zmęczyły cię wszystkie bzdury z VT lub 7ST czy kimkolwiek on jest. Czytałeś mu ostatnie zaproszenie? Napisałem i powiedziałem, że zabiorę go do jego oferty ........ Jak myślisz, co zrobi teraz, gdy nazwałam go blefem? Mam nadzieję, że dobrze sobie radzisz tutaj !!! Dobry handel dla wszystkich !!! nocleg ze śniadaniem
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć, jestem Dave. Szukam dobrze moderowanego forum, na którym mogę publikować moje transakcje. Dailyfx został zaatakowany przez tradevector, znanego obecnie jako 7thsignal. Mój wątek jest taki sam jak ten. Odpaliłem go w wielu próbach, by go pokonać. To działało przez około 3 dni. Zapewniam cię, że nie będę tu palił. Jeśli chcecie rzucić okiem na mój wątek na dailyfx.com general trade discusion, a moje posty tutaj będą takie, jakimi są. Jeśli nie chcesz, aby ten wątek przeniósł się tutaj, po prostu powiedz mi, a przejdę dalej, zanim zacznę. Dzięki, Dave
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć, jestem Dave. Szukam dobrze moderowanego forum, na którym mogę publikować moje transakcje. Dailyfx został zaatakowany przez tradevector, znanego obecnie jako 7thsignal. Mój wątek jest taki sam jak ten. Odpaliłem go w wielu próbach, by go pokonać. To działało przez około 3 dni. Zapewniam cię, że nie będę tu palił. Jeśli chcecie rzucić okiem na mój wątek na dailyfx.com general trade discusion, a moje posty tutaj będą takie, jakimi są. Jeśli nie chcesz, aby ten wątek przeniósł się tutaj, po prostu powiedz mi, a przejdę dalej, zanim zacznę. Dzięki, Dave

  8. #8
    Hej BB odpowiedziałem na TV7 na codziennym fx. Nie mam 5 mil, aby dorównać mu za wyzwanie. Nie chcę o tym dalej dyskutować. Powrót do buisiness, mój styl handlu jest prosty. Handluję kanałami ubocznymi i wymieniam trendy handlowe. Handluję na podwójnych awariach oporuwsparcia. Handluję krótko, więc nie lubię handlować z powodu fałszywych wybuchów. Jestem amatorem i handluję słabo finansowanym mini-kontem. Przeszedłem od 400 $ do 80 $, a teraz z powrotem do 226 $ od teraz. Nie twierdzę, że jestem czymś, czym nie jestem. Większość ludzi powie, że nie możesz handlować z takim kontem, ale jestem zdeterminowany, aby to zrobić bez odkładania kolejnych funduszy. Byłem dobry w przewidywaniu ruchów, ale mój discaplin lub brak tam był moim największym problemem. W ciągu ostatnich 2 tygodni znalazłem dyscyplinę, której szukałem. Kluczem do moich transakcji jest znalezienie najlepszego możliwego punktu wejścia, tak aby mój sl był na minimalnym poziomie. Patrzę na dzienne, 4-godzinne, 1-godzinne wykresy i używam struktury cenowej (metoda fali eliptycznej) w określaniu kierunku, jaki przyjmie rynek. Następnie przyjmuję 5 minut, 1 minutę wykresów wraz z RSI @ 21 i stochastics @ 8,5,5, aby określić najlepszy wpis. Mój dzienny cel to 10 pipsów. Planuję większy ruch, taki jak ruch 30-50 pip, i wezmę 10-20 z tego. Muszę monitorować moje transakcje, aby móc je wyciągnąć w dowolnym momencie. Kiedy mam więcej kapitału, mogę pozwolić zawodnikom jeździć i rozwijać się tak, jak powinno. Dave

  9. #9
    Witaj Dave, podoba mi się twój moxie! Na podstawie twoich komentarzy: w jakim przedziale czasowym oglądasz rynki? A może ćwiczysz ”ustaw i sprawdź później”. Czy robisz swoje własne liczenie EW?

  10. #10

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Witaj Dave, podoba mi się twój moxie! Na podstawie twoich komentarzy: w jakim przedziale czasowym oglądasz rynki? A może ćwiczysz ”ustaw i sprawdź później”. Czy robisz swoje własne liczenie EW? Lou
    Dziennie, 4 godziny, 1 godzinę wykresów dla kierunku fal i 5 minut, 1 minutę dla wejścia. Tak, liczę na własną falę. Nadal uczę się EW, ale mam podstawy. Nie używam żadnych dostawców sygnału, które będą dostępne w moich transakcjach. Nie chcę się na nic narzucać. Chcę, aby moje zawody były moimi umiejętnościami i umiejętnościami. Chodzę na rynek 10-12 godzin dziennie. Oznacza to, że jestem infront mojego cpu przez tyle czasu. Jestem tutaj od około 16:30 do 2:00 czasu EDT. Przez pierwszy tydzień października jestem na wakacjach i będę tu przez większość dni. Im bardziej jestem rynkiem, tym bardziej staję się z nim zgodny. Dave

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.