Dziennik transakcji EURUSD - Strona 4
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 41

Wątek: Dziennik transakcji EURUSD

  1. #31
    Krótki handel AUDCHF znajduje się na szczycie najwyższego od wielu lat.

  2. #32
    Transakcje EURUSD to handel długoterminowy. SL poniżej młota na 4H i przerwa linii trendu. TP otwarte.

  3. #33
    Dodano EURUSD. Wszystkie przystanki przeniesiono do 1.2250.

  4. #34
    EURUSD to handel długoterminowy. SL set przy 1.2243, TP otwarte.

  5. #35
    Postanowiłem przenieść SL ostatniej nocy do 1.2220, zanim poszedłem spać, ponieważ było zbyt blisko. Zostałby zatrzymany. Teraz wraca do 1.2240, ponieważ 4H wygląda dobrze.

  6. #36
    Uderzenie AUDNZD TP. Ta transakcja była zaledwie o 2 pipsy od mojego pierwszego SL @ 1.3085. Będzie czekać na odbicie (powyżej 1.30), jeśli tak się stanie w AUDNZD, aby ponownie skrócić, ponieważ tygodniowa świeca wygląda obiecująco na krótki handel. SL otwartych transakcji jest ustawiona na BE. W przypadku EURUSD tygodniowa świeca wygląda obiecująco na długie transakcje w średnim terminie (codziennie i co tydzień). Należy pamiętać, że trend długoterminowy (miesięczny) jest nadal w dół. Wymieniaj odpowiednio.

  7. #37
    Minęło trochę czasu. Oto aktualizacja. Przekonwertowałem moje poprzednie konto Pepperstone na Edge. Całkowita kwota przekazanych pieniędzy wyniosła 2 571 USD. Łączę tę sumę na trzy konta, dzięki czemu mogę śledzić jej wydajność osobno. Ja głównie handluję EURUSD, EURJPY i GBPJPY na tych trzech rachunkach. Całkowita kwota depozytu na początku wynosiła 3 000 USD, więc obecnie jestem niższy o 429 USD lub o 14,3% lub 3,33% w stosunku do 15 000 USD. Całkowity kapitał obrotowy dla kont w Pepperstone wynosi 15 000 $. 3K zostanie zdeponowane w brokerze, a reszta pozostaje w banku. Zablokowałem SL i TP, więc każdy, kto śledzi mój handel, ustanowi własne SL i TP. Wygląda na to, że mogę podłączyć do tego wątku tylko dwóch eksploratorów, więc jeśli chcesz zobaczyć eksplorator handlu EURJPY, po prostu kliknij moją nazwę użytkownika. Bezpiecznie handluj.

  8. #38
    Cztery rzeczy dzisiaj. 1. Mój SL za EURUSD został osiągnięty na poziomie 1,2865 za około 300 pipsów, a następnie do mojego TP z 1,2995 beze mnie. 2. Mój GBPJPY SL został trafiony na 124,42 (tylko 1 pips powyżej niskiego), a następnie powrócił. Kiedy widzę zieloną świecę 4 godziny, znowu przeszedłem długo na 1,25.01, ale z mniejszym rozmiarem pozycji (Zmniejszenie rozmiaru pozycji, gdy poprzedni handel był ą). Zobaczymy, jak to pójdzie. 3. Mój EURJPY SL nie został trafiony, więc nadal robi zielone pipsy. 4. Wprowadzę skrót dla GBPUSD powyżej 1.6190 (malejąca linia trendu na tygodniowym TF) z SL na 1.6225. Uwaga: w przypadku pozycji 12 te rzeczy zdarzają się cały czas, więc usiądź wygodnie i zrelaksuj się.

  9. #39
    1 Załącznik (y) Zatrzymany w obrocie GBPUSD. Następny Short będzie powyżej 1.6470 z SL na 1.6520. Zobacz tabelę, dlaczego. Podobnie jak w przypadku innych transakcji, nie ma gwarancji wygranej, więc wielkość pozycji jest ważna i nie stanowi zbyt dużego ryzyka.

  10. #40

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wrzesień był hojnym miesiącem. Mam trzech poszukiwaczy zawodów, do których mogę dołączyć tylko w swoim wątku. Możesz kliknąć moją nazwę użytkownika, aby zobaczyć mój eksplorator handlu GBPJPY, który nie jest tak hojny jak moje EURJPY i EURUSD, ponieważ został zatrzymany dwukrotnie o zaledwie 1 pips, zanim ruszył w moim kierunku beze mnie. Wymieniaj odpowiednio. Wątek ten otrzymuje brzmienie: W przypadku EURUSD -
    https://www.forex-instant.com/tradin...g-systems.htmlDla EURJPY -
    https://www.forex-instant.com/bitcoi...-trailing.htmlDla GBPJPY -
    https://www.forex-instant.com/tradin...ding-grid.html...
    Obserwuję twoje transakcje - wydajesz się, że masz podobny system jak mój. Widzę, że osiągasz swoje cele łatwo i ze swoją dyscypliną, jeszcze wyżej. Skończyłem.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.