Dziennik transakcji EURUSD - Strona 3
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: Dziennik transakcji EURUSD

  1. #21
    Przechodząc do przodu, konto Alpari będzie handlowcem wyłącznie dla EURUSD ze względu na szerokie spready na innych parach w porównaniu do Pepperstone. Stop na bieżącym EURUSD na rachunku Alpari jest ustawiony na 1.2830.

  2. #22
    Wszystkie krótkie EURUSD SL zmieniły się na 1.2670. Dla mojej długiej (żywopłotowej) pozycji będę czekał na odbicie powyżej 1,2620, jeśli zdarzy się, że się rozładuje.

  3. #23
    1 Załącznik (y) Powodem złożenia zlecenia kupna w moim Alpari są: 1. Zabezpieczenie mojego aktualnego skrótu, gdy para już spadła o prawie 200 pipsów 2. 4-godzinna linia trendu SL dla długich jest ustawiona @ 1.2530

  4. #24
    Krótkoterminowe GBPUSD zostało ustalone na 100 pipsów TP @ 1,5650. Obudziłem się dziś rano, że było to tylko 5 puntów za moją TP i powróciłem, aby trafić na SL w BE 1. No cóż, jest ZAWSZE kolejna konfiguracja, która ma nadejść.

  5. #25
    Co za dzień w świecie handlu forex. Dlatego właściwe wykorzystanie dźwigni i zarządzanie ryzykiem jest kluczem do zrównoważonego kapitału handlowego. Teraz moja waluta EURUSD jest zabezpieczona. Utrzymam mój AUDUSD, aby zdemontować SL set @ 1.0255. Mój wcześniejszy kurs EURUSD (hedge) został zatrzymany około 1,265, a następnie wrócił.

  6. #26
    Wszystkie fundusze z Alpari UK zostaną przekazane na rzecz Pepperstone. Zdezaktywuję eksploratora handlu Alpari. Obaj brokerzy są dobrzy, ale preferuję Pepperstone ze względu na ściślejsze spready.

  7. #27
    Zrobiłem brokera, aby pośredniczyć w przelewach z Alpari UK do Pepperstone i zajęło to dwa dni robocze.

  8. #28
    Wczoraj w nocy skończyłem z moim GBPUSD, a następnie odwróciłem się do mojego docelowego celu 1,55. No cóż, zawsze jest jutro.

  9. #29
    1 Załącznik (y) Mam nadzieję na krótki kurs EURUSD w przyszłym tygodniu, jeśli świeca 4 godziny pokaże odwrócenie wzdłuż górnej linii trendu.

  10. #30
    Rozpoczynając kolejne transakcje, mój dolar ryzyka dla transakcji krótkoterminowych nie przekroczy kwoty 70 USD na handel. Maksymalne otwarte transakcje będą wynosić 3 za łączną maksymalną wartość ryzyka wynoszącą 200 USD. Dla mojego długoterminowego handlu (EURUSD) maksymalne ryzyko dolarów nie przekroczy 300 $. W przypadku transakcji krótkoterminowych mój cel SL zwykle wynosi 30 pipsów (jeśli więcej, rozmiar pozycji jest odpowiednio dostosowywany), a wartość TP wynosi od 90 do 150 pipsów. W przypadku transakcji długoterminowych SL wynosi od 40 do 120 pipsów, a TP wynosi co najmniej 600 pipsów lub do momentu, w którym zostanie zatrzymany lub wygenerowany zostanie sygnał zwrotny.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.