DAX Future Dec 2015
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: DAX Future Dec 2015

  1. #1
    Ten dziennik jest częścią nowego sposobu handlu, który sam sobie wymusiłem. Chcę się oswoić publicznie, aby uniknąć lub przynajmniej zmniejszyć błędy astroficzne.

    Badanie moich przegranych transakcji było dla mnie bardzo trudne. Wiem, że mój największy wróg jest we mnie: moje emocje czekają na uboczu, gotowe zniszczyć część lub całość mojego zysku. Daytrade jest moją pracą na pełen etat i nie jest to łatwa praca, gdy masz odpowiedzialność rodziny i dzieci i nie masz za dużo pieniędzy.

    Będę handlować tylko DAX FUTURE DEC 2015 na 2 różne sposoby:
    1 kontrakt INTRADAY (0,5% stop loss) i 1 kontrakt OVERNIGHT (2% stop loss).

    System transakcyjny nie ma znaczenia na tym etapie: jeden system lub indeks jest dobry dla trendów na rynku, a drugi jest dobry dla rynków o różnym zasięgu.
    Ten przedmiot nie będzie już podstawą mojego planu handlowego i ten dziennik nie chce dzielić sygnałów kupna lub sprzedaży. To nie jest inteligentna bitwa, to emocjonalna bitwa (J.Livermore).
    DYSCYPLINA I PACJENCJA SĄ JUŻ DZIAŁAJĄCE.
    Będę zamieszczał transakcje w czasie rzeczywistym (kontrakt nocny), podczas gdy będzie to bardzo trudne w przypadku transakcji śróddziennych (zbyt szybko).
    Mam nadzieję, że ten dziennik pomoże mi znaleźć drogę w najbliższej przyszłości.

  2. #2

  3. #3

  4. #4

  5. #5

  6. #6
    Silny opór 9461, postawiłem zysk poniżej

  7. #7
    Buystop 9655 docelowy 9695 sellstop 9595 docelowy 9555

  8. #8
    Cel na 9695 trafień: dziś 40 pipsów. Sprzedaj stop anulowany.

  9. #9
    Buystop 9777 cel 9808 stop 9744 sellstop 9744 cel 9717 stop 9780

  10. #10
    Docelowe docelowe 9717: dziś 27 pipsów. Kup stop anulowany.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.