Mój plan gry - Strona 2
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: Mój plan gry

  1. #11
    5 Załącznik (-i) Ostatnio dużo czytam. Najważniejsze jest, aby ćwiczyć, ćwiczyć i ćwiczyć !!! Uświadomiłem sobie również, że NIE mogę skalpować handlu, jeśli moja żona i dzieci nie śpią. Musisz być bardzo skupiony, nie rozpraszać uwagi. Chyba będę musiał wymienić sesję w Azji.
    Bardzo dobry materiał do czytania od Roberta Borowskiego.
    https://www.forex-instant.com/attach...1074520418.pdf
    https://www.forex-instant.com/attach...1995532457.pdf
    https://www.forex-instant.com/attach...1325375525.pdf
    https://www.forex-instant.com/attach...3449313739.pdf
    https://www.forex-instant.com/attach...6232554106.pdf

  2. #12
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Ostatnio dużo czytałem. Najważniejsze jest, aby ćwiczyć, ćwiczyć i ćwiczyć !!! Uświadomiłem sobie również, że NIE mogę skalpować handlu, jeśli moja żona i dzieci nie śpią. Musisz być bardzo skupiony, nie rozpraszać uwagi. Chyba będę musiał wymienić sesję w Azji.
    Bardzo dobry materiał do czytania od Roberta Borowskiego. {image} {image} {image} {image} {image}
    # 194; # 160; # 194; # 160; dla mnie uważam london sesson za najlepszy ... jak widzisz mój zrzut ekranu powyżej, używam świec GraB z MA, MACD Alert i szkockiej z Rsi. Znowu dodałem VolumeMA. # 194; # 160; Używam Fibo do retracments. # 194; # 160; Zrobiłem sobie plik raportu handlowego, który należy wypełnić przed wejściem do handlu, sprawdzenie pierwszego kalibru gospodarczego, zobacz, co dzieje się podczas sesji handlowej, sprawdź wykresy i stwórz analizę techniczną walut lub akcji, które chcesz sprzedać, a następnie po wprowadzeniu transakcji zanotuj, co się dzieje. # 194; # 160; # 194; # 160; po wypełnieniu obszaru handlowego na formularzu, STOP z transakcjami typu ”pióro” ...... # 194; # 160; wyjście egy to moja ciągła utrata stopu ... jej trasy wygrywają trAdes. Stoping pozwala ci stworzyć dyscyplinę dla siebie, zapobiegając om po udanych transakcjach. # 194; # 160; oto mój arkusz:
    https://www.forex-instant.com/attach...1722996048.pdf

  3. #13
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Dla mnie uważam london sesson za najlepszy ... jak widzisz mój zrzut ekranu powyżej, używam świec GraB z MA, MACD Alert i szkockiej z Rsi. Znowu dodałem VolumeMA. Używam Fibo do retracments. Zrobiłem sobie plik raportu handlowego, który należy wypełnić przed wejściem do handlu, sprawdzenie pierwszego kalibru gospodarczego, zobaczyć, co dzieje się podczas sesji handlowej, sprawdzić wykresy i stworzyć analizę techniczną walut lub akcji, które chcesz handlować, a następnie po wejściu handel robi notatki na temat tego, co się dzieje. Gdy wypełnisz obszar handlu ...
    Dzięki Akamaro, ja też wolę londyńską sesję. Na nieszczęście muszę rzucić pracę, aby uzyskać dostęp do sesji w Londynie. Z tego powodu mogę skupić się tylko na konfiguracjach tygodniowych i skalpowania. Próbowałem konfiguracji na koniec dnia i przeprowadzałem konfiguracje transakcji. Wymagają dużej uwagi. Zdaję sobie sprawę, że istnieje różnica między tymi wszystkimi stylami handlu na świecie. Nadal muszę poprawiać swój poziom umiejętności w handlu na głowie. High Risk - Fast IN Fast OUT. Wforex-instantjest wiele różnych metod handlu i metod. Po prostu staram się zachować to tak proste, jak to tylko możliwe. Kluczowym czynnikiem dla mnie jest uzyskanie spójności. Kolejna niedziela - czas na przegląd transakcji tygodniowych i planowanie transakcji na najbliższe tygodnie.
    Po prostu przeczytaj kolejny świetny e-book na temat ”przewodnika po fibonaccy” autorstwa Simona.
    https://www.forex-instant.com/attach...0847777407.pdf

  4. #14

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Dziękuję Akamaro, ja też wolę londyńską sesję. Na nieszczęście muszę rzucić pracę, aby uzyskać dostęp do sesji w Londynie. Z tego powodu mogę skupić się tylko na konfiguracjach tygodniowych i skalpowania. Próbowałem konfiguracji na koniec dnia i przeprowadzałem konfiguracje transakcji. Wymagają dużej uwagi. Zdaję sobie sprawę, że istnieje różnica między tymi wszystkimi stylami handlu na świecie. Nadal muszę poprawiać swój poziom umiejętności w handlu na głowie. High Risk - Fast IN Fast OUT. Wforex-instantjest wiele różnych metod handlu i metod. Po prostu staram się zachować to tak proste ...
    # 194; # 160; # 194; # 160; Podzielę się z Wami moim ograniczeniem EA z ustawieniami jutro. dziękuję za fibo pdf. # 194; # 160; obejrzyjcie ten film, jego temat jest inny, ale ten facet jest dla mnie prawdziwą inspiracją. # 194; # 160; Wstawiono wideo
    null# 194; # 160; Zamówiłem książkę o nim od takealot on na specjalne po zamówiłem. # 194; # 160; # 194; # 160;
    http://www.takealot.com/jack-ma-s-li...s/PLID42013803# 194; # 160; i obserwujcie to, to jest ta sama zasada z porady Jacka. # 194; # 160; Wstawiono wideo
    null# 194; # 160;

  5. #15
    Dzięki Akamaro, Właśnie obejrzałem dwa klipy wideo.
    Tak jak próbuję zmienić niektóre zestawy myślowe w mojej pracy. Ciągle staram się promować program rozwoju umiejętności progr. Wiedza umiejętność = mądrość Odgadnij, że większość ludzi jest zaprogramowana, by zaakceptować ich los. A technologia stawia większość w niekorzystnej sytuacji. Ludzie dzisiaj nie chcą już myśleć. Ciesz się wspaniałym weekendem

  6. #16
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dzięki Akamaro, Właśnie obejrzałem dwa klipy wideo.
    Tak jak próbuję zmienić niektóre zestawy myślowe w mojej pracy. Ciągle staram się promować program rozwoju umiejętności progr. Wiedza umiejętność = mądrość Odgadnij, że większość ludzi jest zaprogramowana, by zaakceptować ich los. A technologia stawia większość w niekorzystnej sytuacji. Ludzie dzisiaj nie chcą już myśleć. Ciesz się wspaniałym weekendem
    # 194; # 160; # 194; # 160; Czuję to samo, ale najważniejsze, co odkryłem jest to, że mniej znaczy więcej, jeśli chodzi o handel. # 194; # 160; miłej niedzieli! do jutra.

  7. #17
    4 Załącznik (-i) Dzięki temu Forum, oto zbiór dla mnie NAJLEPSZYCH lokatorów i EA. zobaczysz domyślny szablon, który mam dla mnie skonfigurowany, a currencydash tutaj jest sprawdzanie możliwości na rynku forex. Korzystam z investing.com do wstępnej analizy i do oglądania wiadomości o tym, co się dzieje. Korzystam z tego kanału informacyjnego Wstawiony film wideo
    nullproszę mieć na uwadze, popełniałem wiele błędów, więc wszystko, co dzielę się z wami, jest z nadzieją, że da wam więcej pewności siebie w świecie szkolenia. kupuj za pomocą tej konfiguracji (która jest podstawowa), udało mi się zarobić teraz, gdzie jak zawsze dobrze sobie radziłem, w końcu straciłem wszystko i więcej, co zrobiłem. Widzę, że masz 36 USD, więc moja sugestia jest taka ... 36 x 2% = 0,72 USD, więc 0,72 USD5 (5 to transakcje dozwolone w danym dniu), które wyniosłyby około 0,15 USD na handel. wchodzić tylko z jednym handlem. dostosuj przestój, który EA robi, aby dopasować się do ryzyka, które możesz wziąć, ale pozwól, aby przestrzeń do trendu przyćmiła, wiesz na pewno kierunek trendu. EA na szablonie śledzi co 25 rur, ale możesz zmienić rury szlaku ... czasami używam 10 końcówek, a dzisiaj z lotem 0.10 zarobiłem 19,70 $ i nie wiem zbyt wiele, ale zrobiłem tylko 3 transakcje bez y i pochyliłem się dzień. Nie martw się o zyski, ponieważ zatrzymaj się na szlaku! to pozwoli ci na złożenie zamówienia i zabawę z dziećmi, podczas gdy EA będzie zabezpieczać twoje zyski ... Załącznik 2194024 mam nadzieję, że to ci pomoże! PS na rynku nasze kolory są oparte na tym: Załącznik 2194044
    https://www.forex-instant.com/attach...1890880688.zip
    https://www.forex-instant.com/attach...1458976160.pdf

  8. #18

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dzięki temu Forum, oto zbiór dla mnie NAJLEPSZYCH lokatorów i EA. zobaczysz domyślny szablon, który mam dla mnie skonfigurowany, a currencydash tutaj jest sprawdzanie możliwości na rynku forex. Korzystam z investing.com do wstępnej analizy i do oglądania wiadomości o tym, co się dzieje. Korzystam z tego kanału informacyjnego
    nullproszę mieć na uwadze, popełniałem wiele błędów, więc wszystko, co dzielę się z wami, jest z nadzieją, że da wam więcej pewności siebie w świecie szkolenia. kupować...
    Dzięki za mil. Dziś nie ma bardzo dobrego dnia handlowego. Muszę zrobić osobistą notatkę, Nie po to, aby handlować, gdy pokazuje się na bankowym święcie. Czas się przespać. Popatrzę na ciebie później. Uważaj, baw się dobrze!

  9. #19
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Dzięki za mil. Dziś nie ma bardzo dobrego dnia handlowego. Muszę zrobić osobistą notatkę, Nie po to, aby handlować, gdy pokazuje się na bankowym święcie. Czas się przespać. Popatrzę na ciebie później. Uważaj, baw się dobrze!
    Cześć! Mam nadzieję, że spodoba ci się system. wystarczy nadpisać MQL i folder z szablonem masz i otworzyć szablon na platformie ur mt4. Testowałem różnych brokerów i najbardziej lubię FXPro.com. Zrobiłem już źle, ale poświęcałem dużo czasu i zmieniłem sposób myślenia o samym sukcesie. dla mnie sukces polega właśnie na tym, aby móc żyć życiem pełnym radości, miłości i szczęścia bez większych obaw, przy jednoczesnym osiągnięciu pożądanych celów. istnieje wiele systemów transakcyjnych, ale znalezienie odpowiedniego jest jak znalezienie igły w stogu siana. więc sposób konfiguracji mojego szablonu opiera się na ludziach sukcesu, np. Pan Bollinger, Pani Honer, Pan Guppy, a także z powodu Pana i Mss Willi. Wnętrzności są podstawowymi osobami z niewielkimi modyfikacjami. ustawienia we wnętrzu są oparte na wartościach Fibonacciego. więc daje więcej dźwigni na dowolnym wykresie. zauważysz, że cena MACD Scotch jest na wierzchu, to tylko pozwala zobaczyć inny przedział czasowy przed ostatecznym wejściem do handlu. ustawienia w obrębie tego indioru są oparte na poniższym oknie. Mam nadzieję, że wy i koledzy z Uniwersytetu uznają to za przydatne i pomocne. teraz wygląda to tak:
    https://www.forex-instant.com/tradin...potential.htmlzielona linia przerywana, którą widzisz, to ekstrapolacja Fouriera dla wartości średnich.ex4, która jest prognozą trendu opartego na średnich ruchomych. Nie opierałem całej mojej decyzji na tym. po prostu miło mieć do mojej opinii ps, nie mogę pm z powodu pewnych ustawień ustawiłeś na swoim profilu.

  10. #20
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Cześć! Mam nadzieję, że spodoba ci się system. wystarczy nadpisać MQL i folder z szablonem masz i otworzyć szablon na platformie ur mt4. Testowałem różnych brokerów i najbardziej lubię FXPro.com. Zrobiłem już źle, ale poświęcałem dużo czasu i zmieniłem sposób myślenia o samym sukcesie. dla mnie sukces polega właśnie na tym, aby móc żyć życiem pełnym radości, miłości i szczęścia bez większych obaw, przy jednoczesnym osiągnięciu pożądanych celów. istnieje wiele systemów transakcyjnych, ale znalezienie odpowiedniego jest jak znalezienie ...
    za dużo w domu

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.