Podróż handlowa koszyka - Strona 3
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: Podróż handlowa koszyka

  1. #21
    1 Załącznik (y) Zwróć uwagę na 2 strefy konsolidacji na M15 ... czy może to być punkt zwrotny dla kontynuacji na południe? Zobaczymy.

  2. #22
    1 Załączniki Shot of M30 z niewielką zmianą w ciągu ostatnich 7 godzin. Trochę ruchu na północ z wiadomościami o GBP, ale wciąż czekają na świeże strefy supdem.

  3. #23
    1 Załącznik (y) Czy zapotrzebowanie zostało wyczerpane ... zobaczymy

  4. #24
    1 Załącznik (-i)
    Analiza ... w dół widzimy popyt w 30min 15min 5min .. wszystkie poziomy są świeże .. przede wszystkim strefy zaopatrzenia są zepsute. dla mnie to nic. aby sprzedać potrzebujemy dwóch stref sprzedaży (stref zaopatrzenia) do kupienia musimy kupić dwie tf (strefy popytu) - sygnał nie jest jeszcze jasny

  5. #25

  6. #26
    1 Załącznik (-i) Zwykły A. Oczekiwanie na potwierdzenie .....

  7. #27
    1 Załączniki SL przeniesiono do BE ...

  8. #28
    1 Załącznik (y) w BE. M15 pokazuje teraz mój wpis na zakup.

  9. #29
    1 Załącznik (y) Kup zainicjowany na podstawie świeżego zapotrzebowania M5-M15 i mojego indis na m15. EDYCJA Handel zakończył się kosztem wejścia -12. Pojawił się mały wypadek i musiał opuścić ekran. Zakończyłem handel najlepiej jak potrafiłem.

  10. #30
    1 Załączniki Mimo że ta wymiana handlowa nie przebiegła dotychczas tak dobrze, jest to dobra reprezentacja moich wymagań wstępnych. Zielona linia pionowa była moim wejściem. 1) CCI przekroczył 55, zmieniając kolor na niebieski 2) Arr_M15 zmienił kolor na niebieski 3) MACD przekroczył zero. To wszystko musi się zdarzyć, pozostawiając strefę podażypopytu 2 razy.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.