Pozwala mówić GBPJPY ”the geppy”
Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 51

Wątek: Pozwala mówić GBPJPY ”the geppy”

  1. #1
    To jest para, którą handluję bardzo często. Chciałbym usłyszeć, jak inni handlują tym i kłtwami i wsparciem, które wszyscy możemy dzielić.

  2. #2
    2 Załącznik (y) Nie będę rozważał handlu, dopóki nie nastąpi przełom w tym, co było teraz

  3. #3
    Handluję GBPJPY prawie wyłącznie, robiąc to z systemami stop i reverse. Właściwie mam dwa główne systemy. Jedna to SR, a druga nie. GBPJPY to bestia. Muszę to wymieniać mechanicznie, bo inaczej bym się nie udawała ... Zbyt szybko wchodziłam i wychodziłam i robiłam głupie błędy. To tylko część mnie wiedząc, kim jestem i odpowiednio dostosowując mój trading.

  4. #4
    1 Attachment (s) Nie chodzi o to, że jest to jakikolwiek pomoc, ale myślałem, że muszę zrobić pierwszy list gdzieś Stały scenariusz dla tego wykresu, jeśli ktoś ma ignorować wszystko inne: PB, wywołany. Spadł na górę tunelu, odbił się. Teraz znów czuć ciężar grawitacji. Mógł wrócić do środka, nawet przez to, aby powtórzyć duży czerwony opadający TL, z którego się wyrwał, tym razem mniejszy, około 191. Potem był spory układ. Alternatywą może być wzrost, ale czy nie widzę niczego, na co można się oprzeć, aby zacząć co miesiąc? Tylko dużo nóg. To wszystko tylko długoterminowe przemyślenia, więc wykres może nie być przydatny dla niektórych ... myśl, że tutaj byłoby przyjemnym miejscem do myślenia szalonych myśli publicznie

  5. #5
    1 Załącznik (-i) Musiałem również wykonać zbliżenie. Nie jestem pewien co do tej nudnej bzdury, ale działa dobrze i jest fajnie. Heck może to proporzec. Lub coś innego. Może FE jest wyłączona. Może to wszystko przypadek. Nadal dobrze się spisuje. Również rzeczy z FE są fascynujące. Nadal nie mogę znaleźć wiele rzeczy, które mogłyby sprawić, że ta osoba pojawi się na wykresie Mayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyya cotygodniowa przerwa na IB czy coś takiego ... ale i tak. Możliwe, że po prostu patrzę na to źle.

  6. #6

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Musiałem też zrobić zbliżenie. Nie jestem pewien co do tej nudnej bzdury, ale działa dobrze i jest fajnie. Heck może to proporzec. Lub coś innego. Może FE jest wyłączona. Może to wszystko przypadek. Nadal dobrze się spisuje. Również rzeczy z FE są fascynujące. Nadal nie mogę znaleźć wiele rzeczy, które mogłyby sprawić, że ta osoba pojawi się na wykresie Mayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyya cotygodniowa przerwa na IB czy coś takiego ... ale i tak. Możliwe, że po prostu patrzę na to źle.
    A może masz za dużo żartów na swojej mapie. Chcę uderzyć ten wykres w twarz ...

  7. #7

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Solidnym scenariuszem dla tego wykresu, jeśli należy zignorować wszystko inne byłoby: PB, wywołane. Spadł na górę tunelu, odbił się. Teraz znów czuć ciężar grawitacji. Mógł wrócić do środka, nawet przez to, aby powtórzyć duży czerwony opadający TL, z którego się wyrwał, tym razem mniejszy, około 191. Potem był spory układ. Alternatywą może być wzrost, ale czy nie widzę niczego, na co można się oprzeć, aby zacząć co miesiąc? Tylko dużo nóg.
    Więc mówisz, że może spaść, ale potem znowu, może wzrosnąć. Czy to rozumiem?

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Więc mówisz, że może spaść, ale potem znowu, może wzrosnąć. Czy to rozumiem?
    Nie, powiedziałem, że wygląda na to, że pozostało niewiele oprócz grawitacji i brak mi powodów, żeby tam pozostać (nie ma na co go stać). Słyszeliśmy, że spadło 200 pipsów od czasu umieszczenia wykresu

  9. #9
    Aby podkreślić to jeszcze raz:
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Solidnym scenariuszem dla tego wykresu, jeśli należy zignorować wszystko inne byłoby: PB, wywołane. Spadł na górę tunelu, odbił się. Teraz znów czuć ciężar grawitacji. Mógł wrócić do środka, nawet przez to, aby powtórzyć duży czerwony opadający TL, z którego się wyrwał, tym razem mniejszy, około 191. Potem był spory układ. Alternatywą może być wzrost, ale czy nie widzę niczego, na co można się oprzeć, aby zacząć co miesiąc? To wszystko tylko długoterminowe myśli
    Jeśli myśli się tylko o singlem, wtedy się zdziwi. Zawsze staram się skupić na alternatywnych scenariuszach, więc może zabrzmiało to tak, jakby to mogło się stać, dunno.

  10. #10
    1 Załącznik (-i) Jest to jeden z moich faworytów do handlu ................. ostrożnie, bardzo ostrożnie! Trzy miesiące reprezentowane na załączonym wykresie dziennym pokazują 10 transakcji, które otrzymałem, 9 wypłaconych dla mnie. Pionowe linie są dniami, które wygenerowały sygnał; Otworzyłem na początku następnego dnia. Górne okno: Czerwony = 5 EMA Zamknij ......... Niebieski = 8 EMA Otwórz Niższe okno: Czerwony = 8 RSI ............... Niebieski = 8 SMA Reszta jest jasne, że wierzę.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.