Podróż Elliott - Strona 4
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 41

Wątek: Podróż Elliott

  1. #31
    2 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Złoto - spadło jeszcze mniej od mojego ostatniego ogłoszenia. Domyślam się, że nie zrobiłem tego dobrze po raz ostatni. Patrząc teraz na wykresy, widzę dwie możliwości: 1) Złoto jest obecnie w fali korekty i fala aib jest już w drodze, a złoto wzrośnie. 2) Złoto znajduje się obecnie na fali 4 i wkrótce rozpocznie falę 5. Wystąpił inny impuls w mniejszym stopniu, który spowodował falę (iii). Jest to również zgodne z dzienną tabelą, a następny cel to około 1180. Tak czy inaczej, nadal trzymam moją krótką pozycję od 7 listopada. Z nie farmą za rogiem, ...
    Nieznaczne opóźnienie w aktualizacji tego. Jak widzisz, złoto uderzyło w mój poprzedni cel, a teraz powraca, aby przetestować kilka krótkotrwałych oporów. Czy to pójdzie wyżej? Lub jest W5 trochę przedwczesny. Wyłamanie się z klina (zarówno przednie, jak i po przekątnej) powinno dać mi wyraźniejszy kierunek. Do tego czasu będę cierpliwie czekać.


  2. #32
    2 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Szczęśliwego Nowego Roku i zacznijmy nowy rok od EURUSD
    Patrząc na dziennik - podwójny wierzchołek z dywergencją Wykres 4-godzinny pokazujący potencjalny koniec fali korekcyjnej. Trochę wcześnie, ale zobaczmy, czy możemy uzyskać odwrócenie około 50% kłtw Nie zapominając, że wciąż możemy być w upadku, gdy fala v dopiero zaczyna się zaczynać, zobaczymy, co dostaniemy w tym tygodniu z Non-farmą za rogiem. {image} {image} {image}
    Jak wspomniano w moim ostatnim poście, spodziewałem się odbicia, zanim cena spadnie. para była trochę niepewna, ale spełniała zasady EW. Idąc naprzód, czekam na kolejne spodenki. Jest to wspierane przez to, co wydaje się być przełomem konsolidacji (codziennie)


  3. #33
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Jak wspomniano w moim ostatnim poście, spodziewałem się odbicia, zanim cena spadnie. para była trochę niepewna, ale spełniała zasady EW. Idąc naprzód, czekam na kolejne spodenki. Jest to obsługiwane przez coś, co wydaje się być przełomem konsolidacyjnym (na co dzień) {image} {image}
    Nie, nie dostałem takiego impulsu, jakiego chciałem. Nie jestem pewien, co się teraz dzieje. Tymczasem moja analiza jest nadal ważna, a cena może się obniżyć. Jeśli jednak cena wzrośnie, to wygląda bardziej na cenę, która właśnie zakończyła korektę abc. Zobaczmy, co otrzymamy po braku farmy

  4. #34
    1 Załącznik (y) Minęło trochę czasu odkąd opublikowałem tutaj moje listy przebojów, ale pomyślałem, że zamieszczam to, ponieważ uważam, że jest interesujący. AUDUSD na dziennym wykresie - linia trendu w połączeniu z 8-falowym wzorem, zastanawiam się, czy jest gotowy do ponownego tankowania? W tym samym czasie jest też mały odwrócony HS, cud, który rozwiąże?

  5. #35
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Minęło trochę czasu, odkąd opublikowałem tu moje listy przebojów, ale pomyślałem, że opublikuję to, ponieważ uważam, że jest interesujący. AUDUSD na dziennym wykresie - linia trendu w połączeniu z 8-falowym wzorem, zastanawiam się, czy jest gotowy do ponownego tankowania? W tym samym czasie jest też mały odwrócony HS, cud, który rozwiąże? {obraz}
    Od czasu mojego ostatniego komentarza cena konsoliduje się, a cena jest coraz węższa. Liczba EW pokazuje potencjalny koniec korekty ABC, przy czym C to 5-końcowa przekątna. C testuje także 62% Fib Ext od A. Niemniej jednak, 0.907 wygląda jak silne wsparcie, jak zawsze, potrzebuję akcji cenowej, a najlepiej krótkiej poniżej tego poziomu, aby potwierdzić nowy trend spadkowy. Szczęśliwy handel!

  6. #36

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Minęło trochę czasu, odkąd opublikowałem tu moje listy przebojów, ale pomyślałem, że opublikuję to, ponieważ uważam, że jest interesujący. AUDUSD na dziennym wykresie - linia trendu w połączeniu z 8-falowym wzorem, zastanawiam się, czy jest gotowy do ponownego tankowania? W tym samym czasie jest też mały odwrócony HS, cud, który rozwiąże? {obraz}
    Przypuszczam, że odwrócony HS był ostatecznym wzorem na końcu

  7. #37
    2 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Domyślam się, że odwrócony HS był ostatecznym wzorem na końcu
    EW wciąż liczy Cotygodniowy jest coraz bardziej fascynujący .. Ciekawe, czy to nowy tygodniowy impuls


  8. #38
    1 Załącznik (e) Złoto bardzo mocno się konsoliduje. Trochę przedwczesny, ale czekam na breakout, będzie gotowy, gdy to się stanie.


  9. #39
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Złoto w tej chwili mocno się konsoliduje. Trochę przedwczesny, ale czekam na breakout, będzie gotowy, gdy to się stanie.
    {obraz}
    Korekta na liczniku, ale breakout zgodnie z planem.


  10. #40
    1 Załącznik (-i) Kiwi pokazujące liczbę impulsów 5 fal? Szukam szortów stąd.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.