Podróż Elliott - Strona 3
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: Podróż Elliott

  1. #21
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Gold - aktualizacja, nie można stwierdzić, czy jest to impuls czy korekta. Wygląda coraz bardziej jak korekta. Pozostanie na razie. {obraz}
    Złoto - w tej chwili nie ma zbyt dużego impulsu, a defekt sugeruje falę korekcyjną. Chociaż jest to korekta, chcę zobaczyć, jaki jest następny ruch. Moim kolejnym celem jest 100% Fib Ext, ale zanim tam dotrzemy, może być trochę niepewnie. Mam nadzieję znaleźć stamtąd jakiś skazany ruch.

  2. #22
    2 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} AUDUSD - aktualizacja Mamy ładny i mocny pasek trendu, który przełamał klin (żółte kółko) z przekonaniem. Teraz wygląda na to, że znajdujemy się w środku fali V - gdzie fala i ii o mniejszym stopniu właśnie się zakończyła i oczekuje fali iii, dopóki cena nie przekroczy ceny fali, nie mamy jeszcze potwierdzenia. {obraz}
    AUDUSD - Cena przesunęła się korzystnie od ceny klina. Patrząc na większy obraz (raz w tygodniu), wygląda na to, że kanał wciąż jest w takt, a cena dość dobrze szanuje kanał. W rzeczywistości, gdyby to prawda, że ​​zakończyliśmy falę korekcyjną ABC, możemy potencjalnie ponownie rozpocząć nową falę impulsową. W związku z tym, powracając do wykresu dziennego, cena wygląda raczej jak fala 1-5 zamiast ABC (jako przeciwstawiająca się ABC, którą wcześniej narysowałem).


  3. #23
    2 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} GBPUSD - więc mamy ruch w dół po fali ii. Jednak powiedziałem (4 października), że byłem nieco niepewny, czy byłem w fali korekcyjnej C czy fali 4. Patrząc na rozbieżność i kanał w górę. Wygląda na to, że moja pierwotna liczba była poprawna. Jeśli cena wzrośnie powyżej 1.626, jesteśmy ostatecznie zdefiniowani w Wave 5. Do tego czasu niepewność nadal wędruje {image}
    GBPUSD 4 godziny - upłynął ponad tydzień czekania i myślę, że mam jaśniejszy obraz tego, gdzie teraz zmierza cena. W końcu dotarliśmy do W5, a W3 składa się z 5 fal impulsowych (i-v) o mniejszym stopniu Weekly - jednak najbardziej uderzyło mnie to, że cena potencjalnie wyrwie się z kanału po ogromnym podwójnym dnie. Jeśli to się nie uda, to wygląda na to, że kabel ma dużo miejsca na północ


  4. #24
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} AUDUSD - Cena przesunęła się korzystnie od czasu klin ceny. Patrząc na większy obraz (raz w tygodniu), wygląda na to, że kanał wciąż jest w takt, a cena dość dobrze szanuje kanał. W rzeczywistości, gdyby to prawda, że ​​zakończyliśmy falę korekcyjną ABC, możemy potencjalnie ponownie rozpocząć nową falę impulsową. W związku z tym, powracając do wykresu dziennego, cena wygląda raczej jak fala 1-5 zamiast ABC (jako przeciwstawiająca się ABC, którą wcześniej narysowałem). {image} {image}
    AUDUSD - cena przesunęła się pozytywnie w górę i obecnie testuje 50% kłtw (wyciągniętych z wysokości od 04/13 do 8/13). Jak wspomniano wcześniej, mam duży kanał zniżkowy. Jednak prawdą jest, że nie wiem, czy cena spadnie niższe, czy nie. W związku z tym możemy znajdować się na początku impulsu fali 1-5 lub możemy znajdować się w środku fali korekcyjnej abc. Oba działają dla mnie, ale potrzebuję potwierdzenia, zanim przejdę do następnego handlu.

  5. #25
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} GBPUSD 4 godz. - minął już ponad tydzień czekania i myślę, że mam jaśniejszy obraz tego, dokąd zmierza teraz cena. W końcu dotarliśmy do W5, a W3 składa się z 5 fal impulsowych (i-v) o mniejszym stopniu Weekly - jednak najbardziej uderzyło mnie to, że cena potencjalnie wyrwie się z kanału po ogromnym podwójnym dnie. Jeśli to się nie uda, to wygląda na to, że kabel ma dużo miejsca na północ {image} {image}
    GBPUSD - To interesujące, wygląda na to, że mam tutaj podwójny top. Ponadto, w tej chwili mam małą falę 5 i możemy dostać słabszą kroplę zamiast byczego, o którym mówiłem wcześniej (wspomniano 23 października). Niemniej jednak potwierdzenie przyjdzie, jeśli dostanę przerwę poniżej żółtej linii, która jest poniżej 4. Będziemy uważnie obserwować.

  6. #26
    1 Załącznik (y) EURUSD - Nie było dla mnie nic zbyt ekscytującego, ponieważ nie znalazłem nic interesującego ... cóż, to tylko do dzisiaj. Zacznijmy to proste. Wygląda na to, że mamy tutaj 1-5 fali impulsu i nie mogę się doczekać kolejnych zestawów.


  7. #27
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} GBPUSD - To interesujące, wygląda na to, że mam tutaj podwójny top. Ponadto, w tej chwili mam małą falę 5 i możemy dostać słabszą kroplę zamiast byczego, o którym mówiłem wcześniej (wspomniano 23 października). Niemniej jednak potwierdzenie przyjdzie, jeśli dostanę przerwę poniżej żółtej linii, która jest poniżej 4. Będziemy uważnie obserwować. {obraz}
    GBPUSD W większym stopniu mam podwójny top i wyjście z kanału. W mniejszym stopniu mam falę Impulse 5 i zbliżam się do końca korekty abc, więc cena jeszcze nie obniżyła się do minimum .. jednak testuje linię trendu i obecnie ma 62% Fib. Tak czy inaczej, uważnie obserwuję.

  8. #28
    2 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    EURUSD - W tej parze nie było dla mnie zbyt ekscytujących, ponieważ nie znalazłem nic interesującego ... cóż, to tylko do dzisiaj. Zacznijmy to proste. Wygląda na to, że mamy tutaj 1-5 fali impulsu i nie mogę się doczekać kolejnych zestawów.
    {obraz}
    EURUSD - cena podąża za moim impulsem i oczekuję korekty. Mam rozbieżność i 50% Fib (patrz codziennie). Wygląda na to, że korekta jest bliska.



  9. #29
    2 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} GBPUSD W większym stopniu mam podwójny top i wyjście z kanału. W mniejszym stopniu mam falę Impulse 5 i zbliżam się do końca korekty abc, więc cena jeszcze nie obniżyła się do minimum .. jednak testuje linię trendu i obecnie ma 62% Fib. Tak czy inaczej, uważnie obserwuję. {obraz}
    GBPUSD - kabel wygląda dobrze, ponieważ fala C jest już w toku Patrząc wstecz na większy obraz (patrz wykres tygodniowy dołączony), czy naprawdę jesteśmy w ABC teraz czy jesteśmy w nowych 5 impulsowych falach? Muszę się nad tym zastanowić.


  10. #30
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} EURUSD - cena podążała za moim impulsem i teraz spodziewam się korekty. Mam rozbieżność i 50% Fib (patrz codziennie). Wygląda na to, że korekta jest bliska.
    {image} {image}
    EURUSD - Jak już wcześniej wspomniano, spodziewałem się schematu korekty - podczas gdy nie wygląda to jak korekta ABC, klin powyżej wygląda na to, że wykona to zadanie w tej chwili. W związku z tym nie mogę się doczekać krótkiej konfiguracji.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.