Moja egia zostania inwestorem na rynku Forex
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: Moja egia zostania inwestorem na rynku Forex

  1. #1
    Witam ponownie wszystkich. Komentowałem tylko tu i tam w głównych wątkach walutowych, ale postanowiłem stać się bardziej otwartym i znanym na tym forum. Niewątpliwie większość ludzi to po prostu nowicjusze, którzy próbują wyciągnąć wszelkie informacje, które mogą uzyskać od zawodowców, i kłamałbym, gdybym powiedział, że nie jestem tu także dla własnego zysku. Postanowiłem więc opublikować moją własną osobistą egyę, aby przejść na pełny etat z dwiema nadziejami; 1) Że doświadczeni handlowcy będą krytykować moją egy i uczynić mnie lepszym handlowcem i 2) Handlarze Rookie mogą nauczyć się czegoś, a może nawet zrobić to z pomocą mojego doświadczenia.

    Zacząłem na rynkach walutowych około rok temu. Na szczęście zacząłem od niewielkich pieniędzy, ponieważ szybko traciłem duży procent mojego małego konta. Od miesięcy odmawiałem stosowania matematycznego wzoru na sukces. Odmówił tworzenia reguł dla siebie. Kiedy zobaczyłem okazję (która jako naiwny przedsiębiorca rekrutujący, wszystko, co widziałem było okazją), spróbowałbym wziąć to wszystko za wszystko, co było warte. Były to transakcje typu ”slam dunk” lub duże y. Wyrosłem z tego i od tamtej pory eksperymentowałem z zdyscyplinowanymi planami handlowymi.

    Nie sądzę, że byłoby zbyt pożyteczne rozwodzenie się z moimi błędami z przeszłości, ale raczej skupienie się na tym, co działa. Niedawno zacząłem przechowywać szczegółowe informacje o moich transakcjach.

    Załącznik 1107645

    To egy jest proste. Koncentruje się na utrzymaniu wyższego zysku na wygraną niż a za nieudany handel, przy utrzymaniu powyżej 50% współczynnika wygranej. Rozważam handel mniej, aby poprawić mój procent wygranych, jednak z powodu moich ciasnych postojów wydaje się, że wyższa częstotliwość może oznaczać więcej zysków.

    Absolutnie czekamy na opinie. Jak będę miał czas, będę bardziej szczegółowe o tym, jak handluję. Mój następny post będzie dotyczył tego, jak planuję wziąć to w pełnym wymiarze czasu.

    Szczęśliwy pippin ”

  2. #2
    Jak widzisz w moim ostatnim arkuszu kalkulacyjnym, uśredniam prawie 5 pipsów dziennie. Obecnie pracuję w pełnym wymiarze godzin, więc jestem podekscytowany tym, że względnie stały wzrost obrotów następuje między 2-4 godzinami na dobę. Wiem, że niewiele ponad miesiąc rekordu to za mało, żeby wiedzieć, że to zrobię, ale mam 1 rok w wojsku, zanim planuję iść na pełny etat. Szczerze wierzę, że będę miał umiejętności wymagane do tego czasu. Mój cel na uruchomienie kapitału wynosi około 20 000 USD. Oto, jak doszedłem do tej liczby: wierzę, że realistycznie jest zakładać, że w pełnym wymiarze godzin mogę zarobić średnio 10 pipsów dziennie. Mam początkowy cel, aby zarobić 400 USD dziennie, co oznacza, że ​​muszę zarabiać 40 USD za pips. Kosztuje mnie to około 13 000 USD, aby osiągnąć ten rodzaj zysku na pips w EURUSD. Więc będę miał 7,000 $ float, co równa się możliwemu drawowi 175 pipsów. Z moim egy- lem równałoby się to prawie 27 kolejnym nieudanym transakcjom. Obecnie czuję się komfortowo, handlując 15 USD za pip. Będę powoli zwiększał swój udział w ciągu najbliższych 10 miesięcy, aby uzyskać ten poziom komfortu na poziomie 40 USD za pips, zanim opieram się na nim dla dochodu. Jak zawsze, mile widziane są opinie i krytyka.

  3. #3
    Prawdopodobnie zabrzmię jak kij w błocie, ale myślę, że twoje cele są bardzo odważne. Po pierwsze, osiągnięcie celu wynoszącego 400 USD dziennie = 2 000 USD tygodniowo oznacza 10% zwrotu na tydzień na koncie. Po drugie, twoja dźwignia handlowa (tj. Rozmiar pozycji za $ 40 za pips) będzie wynosić 20: 1. Będziesz musiał być bardzo zdyscyplinowany, aby szybko obniżyć y. A rynek może czasami robić dziwne rzeczy. Musi tylko czknąć lub bekać, a twój postój (jeśli masz go na miejscu) może spaść o 30 pipsów (jak na przykład). Nie daj się złapać, prowadząc handel przez weekend, na wypadek, gdyby rynek się zepsuł.

  4. #4
    Cześć, Nie myśl zbyt wiele o bieganiu, zanim będziesz mógł chodzić. Powoli i spokojnie i sprawdź, czy Twoje oczekiwania są realistyczne za 10 miesięcy. Zdajesz sobie sprawę, że jeden miesiąc zyskownego handlu nie wystarczy, aby być zbyt pewnym siebie. Widzę to dość często, gdy ludzie mówią, że wymagałoby to x kwoty kolejnych , aby wykorzystać marżę. Nie jest to prawdą, jeśli handlując z R: R 1: 1, wymagałoby to o x więcej przegranych niż zwycięzców. Używasz liczby 27, więc na 1000 transakcji traci 514 przegranych i 486 zwycięzców. Nie musiałbyś tracić zbyt dużej przewagi handlowej, aby ta możliwość stała się rzeczywistością. Oczywiście byłoby inaczej z R: R lepszym niż 1: 1 Chcesz zarabiać 400 $ dziennie z konta 20 000 $. To 10% na tydzień. Jeśli jesteś w stanie zarabiać 10%, co tydzień, uwierz mi, byłbyś tam wśród najlepszych handlarzy na świecie. Zapomnij o 100 000 $ rocznie, prawdopodobnie możesz wymienić swoje zarobki i oferty bonusowe w milionach rocznie. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze. Szczęśliwego Nowego Roku

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Witaj, chcesz zarabiać 400 USD dziennie z konta o wartości 20 000 USD. To 10% na tydzień. Jeśli jesteś w stanie zarabiać 10%, co tydzień, uwierz mi, byłbyś tam wśród najlepszych handlarzy na świecie. Zapomnij o 100 000 $ rocznie, prawdopodobnie możesz wymienić swoje zarobki i oferty bonusowe w milionach rocznie. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze. Szczęśliwego Nowego Roku
    Doceń opinię Gumrai. Punkt wzięty na maksymalny ciąg, dzięki. Cieszę się, że wychowałeś 10% tygodniowo, ponieważ mam na to pytanie. Czy nie jest prawdą, że większość dużych handlarzy nie robi nic podobnego do tego stylu handlu? Chodzi mi o to, że ryzykują znacznie mniejszy procent swojego portfela za znacznie większy ruch walutowy. Po prostu wyciągam losowe liczby z mojej osiołki haha, przyznaję, ale jeśli zarządzasz powiedzą 25 milionów. Inwestujesz 5 milionów za ruch o wartości 75 pipsów. Zrobiłem około 50 000 $, ale jest to jedynie zysk w wysokości 2,2%. Znowu te liczby są tworzone, ale czy nie byłoby to podobne do tego, co wielcy przedsiębiorcy będą robić w odniesieniu do procentów na dzieńmiesiącrok? Mógłbym to również powiązać z małymi traderami, którzy ryzykują mniejszym kapitałem na większe ruchy. Uważam, że jest to bardziej skalpujące egy, gdzie znacznie wyższy procent portfela jest tradycyjnie zagrożony, z wyższym procentowym zyskiem. Wynika to oczywiście z większej liczby spreadówprowizjiczasu emisji, a także podatności na hałas rynkowy, a nie ruchy.

  6. #6

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Prawdopodobnie zabrzmię jak kij w błocie, ale myślę, że twoje cele są bardzo odważne. Po pierwsze, osiągnięcie celu wynoszącego 400 USD dziennie = 2 000 USD tygodniowo oznacza 10% zwrotu na tydzień na koncie. Po drugie, twoja dźwignia handlowa (tj. Rozmiar pozycji za $ 40 za pips) będzie wynosić 20: 1. Będziesz musiał być bardzo zdyscyplinowany, aby szybko obniżyć y. A rynek może czasami robić dziwne rzeczy. Musi tylko czknąć lub bekać, a twój postój (jeśli masz go na miejscu) może spaść o 30 pipsów (jak na przykład). Nie daj się złapać ...
    Tak, przy każdym wprowadzonym przeze mnie handlu automatycznie włącza się stop loss (i zaraz po tym osiągam zysk). Jeśli prześlizgnę się o 30 pipsów, myślę, że będę musiał rzucić trochę żelaza przez kilka godzin, a potem wrócić z nowym haha. Trudno to zaplanować. Zawsze wychodzę, zanim rynek zamknie się na weekend, i nigdy nie będę płacił za swapy walutowe. Dzięki za wkład.

  7. #7
    Szczęśliwe forum nowego roku! Wrócę do handlu w dniu siódmym i mam nadzieję, że podzielę się z tobą moimi transakcjami.

  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Tak, przy każdym wprowadzonym przeze mnie handlu automatycznie włącza się stop loss (i zaraz po tym osiągam zysk). Jeśli prześlizgnę się o 30 pipsów, myślę, że będę musiał rzucić trochę żelaza przez kilka godzin, a potem wrócić z nowym haha. Trudno to zaplanować. Zawsze wychodzę, zanim rynek zamknie się na weekend, i nigdy nie będę płacił za swapy walutowe. Dzięki za wkład.
    Niezłe. Przy takiej dźwigni uważam, że jest to tylko rozważne. Myślałem, że tak jak ty jesteś w wojsku, dyscyplina nie powinna z tobą być problemem. Nic z tego, po prostu przesunę mój przystanek trochę itd. Itd. Masz też trochę czasu, by udoskonalić swoją egy, zanim rynek stanie się twoim pracodawcą. Wszystkiego najlepszego. Szczęśliwego Nowego Roku

  9. #9
    1 Załącznik (-i) Pierwsza niedziela handlu. USDJPY; krótki od 88,34 TP: 88,21 (po prostu brakowało 10 minut temu, wciąż trzyma) SL: 88,385
    https://www.forex-instant.com/crypto...st-bar-ea.html

  10. #10
    Zamknięte wcześniej za 9,27 pipsa. Nie podobało mi się wsparcie, które wydaje się formować. Przechodząc do następnego....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.