Moja egia zostania inwestorem na rynku Forex - Strona 3
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: Moja egia zostania inwestorem na rynku Forex

  1. #21
    Tak trzymaj. Naprawdę zdumiewa mnie, jak radzisz sobie z tak ciasnymi postojami. Wspaniale, że tak dobrze ci działa

  2. #22
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Tak trzymaj. Naprawdę zdumiewa mnie, jak radzisz sobie z tak ciasnymi postojami. Wspaniale, że tak dobrze ci działa
    Dzięki doceniam to. Nigdy nie miałem tak wielkiego sukcesu w obrocie w inny sposób. Naprawdę uważam, że znalazłem swoją niszę, mimo że wszyscy inni uważają mnie za wariata haha.

  3. #23

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Zainteresowany USDJPY tutaj, że niższy szczyt został ustawiony na 91,13 z otwartym na 91,20. Myślę, że niedźwiedzie mają tu rozpęd w bardzo krótkim czasie i mogą zobaczyć ruch w dół. Krótkie USDJPY: 91,03 SL: 91,07
    Chciałem poinformować wszystkich początkujących, którzy prawdopodobnie handlują ze mną, że zyskujesz więcej za swoje pieniądze z USDJPY. Ponieważ walutą rozliczeniową jest JPY, pozycja 200 000 USD nie równa się 20 USD, podobnie jak inne pary rozliczane w USD. Formuła do jej obliczenia wynosi 0,01 podzielona przez bieżącą stopę pomnożoną przez twoją pozycję. Na przykład: (.0191,02) x 185,000 = 20,32 USD za pips 200 K dla pozostałych moich par, 185K dla USDJPY

  4. #24

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Krótkie USDJPY: 91,03 SL: 91,07
    SL przeniósł się na równe punkty.

  5. #25
    1 Załącznik (e) Dobrze wypadł z klina na dół, ale widzimy, jak dobrze się dzieje. Nie mam teraz nic do stracenia, więc mam nadzieję, że to tylko test zwrotny, zanim przejdziemy niżej.
    https://www.forex-instant.com/discus...statement.html

  6. #26
    Przepraszam. Pomyślałem, że nie korzystasz z platformy transakcyjnej MT4. Trzeba tego użyć, aby użyć wskaźnika zapotrzebowania na podaż. Przepraszam za to.

  7. #27

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Przepraszam. Pomyślałem, że nie korzystasz z platformy transakcyjnej MT4. Trzeba tego użyć, aby użyć wskaźnika zapotrzebowania na podaż. Przepraszam za to.
    Bez prob. Kurs EURUSD zdecydowanie zmalał z powodu tej presji zakupowej. Odwróciłem się tutaj, szukając dolnej granicy.

  8. #28
    1 Attachment (s) Dostałam tę przerwę .. Trafienie stopem w tył. To wszystko zostawiło mnie przy 133,4 pipsów, 268 $ za noc. Cya jutro!
    https://www.forex-instant.com/crypto...pensation.html

  9. #29
    Używam podobnego do mojego codziennego handlu, ale używam podejścia odgórnego i najpierw patrzę na większy obraz, który zaczyna się od codziennego czasu do 5 minut. Moje cele są często średnioterminowe poziomy H1 SR z powrotem M5, które mogą lub nie mogą mnie wydostać przed trafieniem celu. Patrzę również na poziomy takie jak London Open i cotygodniowe wzlotyminima. Dzienny harmonogram daje mi pojęcie o tym, czego się spodziewać w ciągu dnia, ale 5 minut da mi potwierdzenie tego, czy nastawienie działa, czy nie i zapewnia mi eczność i płynność na rynku. Uważam, że naprężone przystanki są w porządku, o ile wiesz, dlaczego rynek powinien szybko wystartować w twoim kierunku, czy nie. Uważam, że działania cenowe są przydatne, ale uważam, że możesz mieć silniejszy przypadek dokładniejszego przyjrzenia się swoim poziomom i być może ustawienie kryteriów dla rodzaju poziomówustawień, które widzisz. Dokumentując to wszystko, dokonując transakcji, uzyskasz obszerny plik wszystkich transakcji, z których będziesz mógł dowiedzieć się, które transakcje odnoszą większy sukces i dlaczego. Tutaj wkracza Twoje dostrojenie i bije każdą edukacyjną edukację na planecie. Życzę powodzenia i mam nadzieję, że dokumentujesz skrupulatnie, ponieważ jest to jedyny sposób, by zrobić z nim postęp.

  10. #30
    Cześć, jestem zaskoczony, jak udany jesteś w tym! Szkoda, że ​​nie mogę wymienić tej strefy czasowej, kiedy śpię, czy czekasz na jakąkolwiek reakcję na linii, czy po prostu wskakujesz? Steve.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.