MY DYSK EURO USD - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Wątek: MY DYSK EURO USD

  1. #11
    To nie jest zły pomysł, aby handlować euro Usd teraz. Prośba o wszystko ma jakieś porwanie.

  2. #12
    Co za cud i odkrycie, od pewnego czasu jestem konsekwentny. Wiem, że muszę być naprawdę cierpliwy i komunikować się z innymi handlowcami. Jestem typem handlowca, który niewiele wie o wszystkich dużych żargonach forex, ale zacząłem nagrywać dobre wyniki. Dzięki Bogu, który zapewnił, że trudne lekcje, których nauczyłem się w handlu na rynku Forex, nie zostaną utracone. Właśnie dzisiaj przekroczyłem 10 pipsów. Ale pamiętaj, że zawsze lepiej jest trzymać się planu, aby palce się nie poparzyły. Twoje zdrowie

  3. #13
    DF, 10 pipsów to 10 pipsów. Czy jest to metoda, czy tylko wpisy uznaniowe?

  4. #14
    Opracowałem tę metodę z różnych artykułów, które przeczytałem i działają dla mnie. Już prawie cztery razy podwoiłem swoje konto bez strachu. Możesz przeczytać więcej, klikając poniższy link
    https://www.forex-instant.com/genera...dependent.html

  5. #15
    Rachunek ten został otwarty 12 października 2008 roku. Wbrew wszelkim przeciwnościom Bóg pomógł mi użyć MACD na 4 poziomach, aby zwiększyć początkowy depozyt o 133,6%

  6. #16
    Dzisiaj wydarzyło się coś poważnego i przypomniałbym sobie, dlaczego wyszłam z mojej wymiany handlowej. Udało mi się przezwyciężyć tę sytuację, ponieważ straciłem jakiś czas temu. To sprawiło, że postanowiłem nigdy nie żałować żadnego handlu, szczególnie gdy osiągnąłem pewien zysk, nawet gdy widzę, że od razu odstąpiłem od zmian rynkowych w moim ulubionym kierunku. Mówię sobie, że lepiej jest być tam na inne wygrane niż umrzeć, zanim nadarzy się szansa.

  7. #17

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Rachunek ten został otwarty 12 października 2008 roku. Wbrew wszelkim przeciwnościom Bóg pomógł mi użyć MACD na 4 poziomach, aby zwiększyć początkowy depozyt o 133,6%
    Wzrost konta trwał nieprzerwanie, mimo że dzisiaj coś straciłem, nadrobiłem to. W związku z tym moje konto wciąż ma zyski. 138% wzrostu. Dobre wieści......

  8. #18
    Obrót w piątek dał mi do zrozumienia, że ​​dobrze jest używać stop loss, jestem zawsze chętny do ich używania, ale zrobiłem to na Frdiay. Może gdybym tego nie zrobił, straciłbym znaczną część moich pieniędzy na wezwanie do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego. Straciłem więcej niż 10 pipsów, sądziłem, że udało mi się go odzyskać przed końcem tygodnia handlu. Zrobiłem nawet więcej, ale musiałem wymieniać więcej, niż planowałem

  9. #19
    Moje niedziele charakteryzują się teraz czytaniem i myśleniem o przyszłym tygodniu. Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu zrobicie dobrze. Twoje zdrowie.

  10. #20
    1 Załącznik (-i) Powinienem opublikować podsumowanie mojego nowego konta demo otwartego 12 października 2008 r. Byłem w stanie zwiększyć rachunek z 50 000 do 140 000 USD, używając opisanej wcześniej metody CNP. Mam nadzieję, że będę kontynuował w ten sposób, aby moje konto mogło udowodnić mi, że zbliżam się do mojego Świętego Graala. Aderogba

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.