Prowadzenie dokumentacji i osobiste wyzwanie - Strona 4
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39

Wątek: Prowadzenie dokumentacji i osobiste wyzwanie

  1. #31
    1 Załącznik (-i) Dla tej pary, jak na zdjęciu, wyraźnie się rozciąga i ma iść na południe. Dlatego w moich skalpach GU nie będę zwlekał, dopóki nie osiągnie dolnego końca zakresu. Pozostałe pary też się wahają, ale nie mogę odczytać kierunku. Być może w ciągu ostatniego tygodnia wskazówki będą jasne.

  2. #32
    1 Załączniki Oto sytuacja, która prawie stała się moją konfiguracją. Odbicie na dziennym R1, a następnie na rynku prawie dotknęło 15 M 10, ale nie, M5 dał idealny spust, czekałem na dotyk, aby być po bezpiecznej stronie i biegło beze mnie. Widziałem inne osoby handlujące bazą tylko na M5, ale nie mam przekonania do podjęcia tych transakcji. Cóż, cieszę się, że nie biorę tego handlu.

  3. #33
    1 Załącznik (-i) Przewiduję ten układ, ponieważ Londyn i ja tęskniłem za tym, ponieważ wykonywałem prace domowe.
    Ten sam stary, ten sam stary, odbija się od R2, aby dać sygnał ... Miałem wyjście na PPA M5 za 10 pipsów .... W GU było też dobre ustawienie, ale nie będę tego długo czekać, dopóki GU nie powie mi że nie ma w tym rytmie. Jest to problem z dnia handlu lub skalpowania, szanse na brak transakcji są wysokie. Trochę rozproszenia i bam! znika z wiatrem.

  4. #34
    1 Załączniki Za pierwsze dotknięcie w 15M 10 z odrzuceniem M5 za utracone -8,5 pipsa. Wcześniej było odrzucenie M5 na tym samym obszarze, na którym krótko po reakcji na południe. Być może ten obszar już wysuszył zlecenia sprzedaży. Edycja: Ktoś z wątku Choros sugerował, że zgubiono z powodu czasu (krócej niż godzinę b4 london close) i szpilki na wykresie H1. Wziąłem wiele 15M10 transakcji z reakcji na S1R1 i myślę, że jeśli jest to pierwsze dotknięcie 15M 10 z odrzuceniem M5 to zwykle działa. Ale lepiej, żeby gwiazdy były wyrównane. W tym przypadku nie było wyrównania.

  5. #35
    Rynek się zmienia, nie ma konfiguracji. W takich czasach większość handlowców odczuwa ochotę na zawieranie transakcji ze względu na swoją niecierpliwość, a następnie przyjmuje konfigurację i poparzenia. Wiem, bo byłem jednym z nich. Ale kiedy twoim celem jest przestrzeganie zasad i nie próbowanie trafić w jakiś cel monetarny, nie będzie żadnej presji, by usiąść na twoich rękach i czekać na lepsze dni.

  6. #36

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Rynek się zmienia, nie ma konfiguracji. W takich czasach większość handlowców odczuwa ochotę na zawieranie transakcji ze względu na swoją niecierpliwość, a następnie przyjmuje konfigurację i poparzenia. Wiem, bo byłem jednym z nich. Ale kiedy twoim celem jest przestrzeganie zasad i nie próbowanie trafić w jakiś cel monetarny, nie będzie żadnej presji, by usiąść na twoich rękach i czekać na lepsze dni.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Rynek się zmienia, nie ma konfiguracji. W takich czasach większość handlowców odczuwa ochotę na zawieranie transakcji ze względu na swoją niecierpliwość, a następnie przyjmuje konfigurację i poparzenia. Wiem, bo byłem jednym z nich. Ale kiedy twoim celem jest przestrzeganie zasad i nie próbowanie trafić w jakiś cel monetarny, nie będzie żadnej presji, by usiąść na twoich rękach i czekać na lepsze dni.

  7. #37
    1 Załącznik (-i) Wyjście dla -3 pipsów .... Wyjdę z nerwowości, a także ze względu na niedźwiedzią szpilkę M5. Myślę, że powinienem wziąć cały miesiąc, ponieważ nie czuję się dobrze w tym miesiącu.

  8. #38
    1 Załącznik (-i) Ok Jestem z powrotem. Sierpień się skończył i znowu są tu szczęśliwe dni. Wziął za 10 pipsów. EU M15 10. Z 8 pipsami SL. Ta szczególna konfiguracja ma przewagę. Wysoki. Ale wymaga monitorowania przez cały dzień.

  9. #39
    Myślałem o tym przez chwilę. Handluję Chorosem od ponad roku. Cieszę się, że mogę powiedzieć, że wyliczyłem więcej $$, niż dałem z powrotem tej egy. Z moim poziomem kompetencji z chorosem mogę poczekać dzień lub dwa bez transakcji iw ciągu tygodnia zazwyczaj mogę zrobić co najmniej 2R. Teraz, aby to osiągnąć, muszę obsesyjnie obserwować 4 rynki i sprawdzać je co 10 minut, aby przewidzieć konfigurację przez 8 godzin dziennie. Doszło do tego, że uważam, że choros nie jest dla mnie, myślę, że dałem dobrą walkę, aby zobaczyć, jak daleko mogę się posunąć. Po prostu zbyt wiele pracy, aby uzyskać taki powrót. To jest mój ostatni post w tym czasopiśmie o chorach. Rozwijam się, aby handlować nagim rynkiem w wyższych okresach czasu w takich kategoriach jak Price is everything thread. Tata.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.