Prowadzenie dokumentacji i osobiste wyzwanie - Strona 3
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39

Wątek: Prowadzenie dokumentacji i osobiste wyzwanie

  1. #21
    2 Załącznik (y) M15 10EMA był stromy, było przyjemne odrzucenie M5, które było dobre na kilka pestek. ALE byłaby to ryzykowna transakcja IMO, nie tylko była tam H4 35/50 pod spodem, ale jeśli spojrzysz na wykres H4 poniżej, nachylenie TMA wskazuje na rynek o różnym zasięgu. Również z PA rynek znajdował się na niższym końcu zakresu. Kiedy analizowałem moje transakcje w przeszłości, niektóre z moich nieudanych transakcji były spowodowane nie widzeniem, jaki jest stan rynku z wyższego TF. ZAWSZE muszę ZAWSZE rozważać zachowania rynkowe (trendy lub zakresy), popyt na podaż i tygodniowemiesięczne obroty, aby określić tendencje rynkowe, zanim zacznę odczuwać. Albo wezmę dobrze wyglądające konfiguracje M5 i zabiję moje konto tysiącem cięć. Zajęło mi to tyle czasu, aby to rozgryźć.


  2. #22
    1 Załącznik (y) Ograniczam się do rynków po londyńskim otwarciu, ponieważ rynek jest mniej niestabilny b4 london. Jednak kilka razy, gdy przewiduję huśtawki z HTF, rynek nie będzie czekał aż do Londynu otworzy się podczas sesji azjatyckiej. Nadal muszę jeszcze bardziej rozumieć naturę rynku, ale chodzi mi tylko o to, że istnieją sposoby handlu sesjami azjatyckimi, ponieważ jeśli rynek ma się ruszyć, nie musi czekać na London Open. W związku z tym podczas sesji azjatyckich pojawią się możliwości skalpowania, jak to właśnie miało miejsce w przypadku AUDJPY. Było to spowodowane ożywieniem od wczoraj, dziś dokonało ruchu w sesji Aussie. Wyjaśniłem wczoraj w moim poprzednim poście, dlaczego AUDJPY był odpowiedzialny za ruch zwyżkowy. Gdybym był otwarty na to, że zdejmie się w każdej chwili, byłbym w stanie je wymienić (oczywiście z potwierdzeniem M5 - i tak, były odrzucenia M5) Czy ma przewagę? Tylko testowanie wstecz powie. Jedno jest pewne, ponieważ sesja azjatycka jest mniej zmienna, z bardziej fałszywym IMO, muszę wziąć tylko bardzo solidne ustawienia.

  3. #23
    1 Załącznik (y) Mój pierwszy handel na dzień był nieudanym handlem za -9 pipsów. Nastąpiło konfluencje H1 w konfiguracji i oczekiwałem, że rynek dotknie 1 przecięcia, wprowadzając dotyk 15M10 z odrzuceniem M5. Ale rynek do tej pory nie dotknął przecięć. Jako handlowcy bycie złym jest częścią gry.

  4. #24
    1 Załącznik (y) Rynek przechodzi przez przeplot H1, a następnie ponownie testuje H1 35/50. Test był w połączeniu z odrzuceniem 15M 10 touch i M5 23. Zwróciłem go za 14 pipsów, wyjście było na poprzedniej akcji cenowej M5.

  5. #25
    1 Załącznik (y) Pierwsze moje dzisiejsze zawody okazały się nieudanym handlem. AUDUSD na dzienniku jest zdecydowanie w trendzie wzrostowym. TAK wziąłem ten pierwszy dotyk 15M 10EMA z odrzuceniem M5 na 23EMA za utracone -8pp ... Zaakceptuj dla faktu, że cena odbijała się od dziennego R1 (tylnia strona) Nie sądzę, żebym zrobił coś złego tutaj. \ Its funny ponieważ gdybym wziął ten sam handel, który wystąpił w EURUSD z powodu korelacji, zrobiłbym zamiast tego pipsy.

  6. #26
    1 Załączniki Zajęto to szybkim 6 pipsami. To było pierwsze dotknięcie 15M 10 EMA. Uważam, że trudniej jest mi przejść do kolejnej transakcji po przegranej. Muszę to przezwyciężyć, ponieważ jest to szkodliwe dla moich wyników handlowych. Moim celem jako przedsiębiorcy jest bycie emocjonalnym bez względu na to, czy wygrywam, czy przegrywam ...

  7. #27
    1 Załącznik (y) Wczoraj wykonałem dokładnie ten sam rodzaj ustawienia - odbicie od S1R1 do 15M 10 i zostałem zatrzymany. Dzisiaj wziąłem ten sam i dał mi 5,5 pipsa, wyjście było na S1. Kusiło mnie, jak zwykle, posiadanie więcej pestek, ale muszę przestrzegać moich zasad, szczególnie w tym miesiącu, w sierpniu. Po sierpniu mogę zacząć celować za 10 pipsów lub więcej.

  8. #28
    1 Attachment (s) Market touch Cotygodniowe obroty i miesięczne obroty, odbij się i dotknij 15M 10, wszedłem na odrzucenie M5 z 23 i planowałem opuścić na 5,5 pips w konfluencji. Ale rynek szedł tak szybko, że minęło przecięcie b4, mogę zareagować, więc trzymałem się dalej, aż było blisko S1 i wyjdź na 11 pipsów! Wow, nie wiedziałem, że mogę zrobić tak dużo w sierpniu, ponieważ w zeszłym roku miałem ciężki okres w sierpniu, ale wtedy nie handlowałem metodą, którą teraz handluję. Z 8,5 pips stop loss cieszę się z 11 pipsów.
    Ten tydzień był całkiem niezły. Ok. Muszę zachować nerwy i nie być podekscytowanym, ponieważ handluję długoterminową rentownością. Jednym wielkim błędem, który mogę popełnić, jest zbyt podekscytowanie. Edycja: Myślenie prosto Nie powinienem mieć wyjścia na 11 pipsów, powinienem trzymać się planu, aby wyjść na przecięciu tylko 5,5 pipsa!

  9. #29

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Edycja: Myślenie prosto Nie powinienem mieć wyjścia na 11 pipsów, powinienem trzymać się planu, aby wyjść na przecięciu tylko 5,5 pipsa!
    Strzał octu !!!!

  10. #30
    2 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Strzał octu !!!!
    ARGGHH !!! Hej, grov!
    Dziś wieczorem poszedłem do funkcji i nie mogłem wymienić sesji w Nowym Jorku, ale gdybym był w pobliżu, zamieniłbym ten podwójny top GBPUSD GU 15M 35/50 M5 i wszedłbym na krzyż. Kolejnym jest AUDJPY 15M 10 1. Dotknięcie przy odrzuceniu M5 z powodu utraty -8 pipsów. Tak, myślę, że zdecydowanie bym to zgubił, gdybym był w pobliżu. W sumie myślę, że zepsułbym się nawet podczas sesji NY. Hmm, konfiguracje, które handluję, wydają się teraz bardziej powszechne ...


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.